Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Саліциловий лосьйон від прищів та проблемної шкіри

Саліциловий лосьйон від прищів та проблемної шкіри

Саліциловий лосьйон, в оригіналі, складається з саліцилової кислоти, отриманої шляхом синтезу з кори верби, і спирту. Зараз на ринку косметології представлені і безспиртові лосьйони на основі саліцилової кислоти. При своїй малій вартості цей препарат приносить багато користі.
Спочатку саліцилову кислоту добували, вимочуючи вербову кору у воді і було це майже 2000 років тому. Застосовували її при зубному болю – зменшуючи його, а головний біль ця настоянка знімала зовсім. Більше 200 років тому вчені після проведених дослідів, з’ясували, що кислота діє як лікарський препарат при псоріазі і ще багатьох шкірних захворюваннях.

У наш час використовують саліцилову кислоту в багатьох напрямках.
У косметології – лосьйон на основі саліцилової кислоти широко застосовується, як очищуючий засіб. А ви ж знаєте, що очищення є важливим етапом у догляді за шкірою обличчя різного типу.

Для чого потрібен саліциловий лосьйон

Це засіб застосовується для:

1 . Боротьби з висипаннями різної природи ( дрібна висипка або чорні крапочки ).

2 . Лікування акне.

3 . Пігментні плями і інші проблеми шкіри.

Цей косметичний препарат дозволить вирішити проблеми з шкірою власницям всіх типів шкіри, головне підібрати правильну концентрацію.

Застосування  саліцилового лосьйону досить просте: потрібно регулярно протирати шкіру обличчя ватним диском, змоченим саліциловим лосьйоном, 2 рази на день. Головне уникати шкіри навколо очей. Важливо перед протиранням видалити косметику і обполоснути обличчя теплою водою.

При виборі саліцилового лосьйону потрібно чітко визначити свій тип шкіри, інакше можна завдати шкоди, наприклад, пересушити шкіру, якщо відсоток кислоти не буде відповідати типу шкіри.

Безумовно, такі препарати можна купити в будь-якій аптеці або магазині з косметичними засобами. Однак також легко його можна приготувати вдома, при цьому на це не знадобиться багато часу, зусиль і коштів.

Саліциловий лосьйон від прищів : рецепти

Для цього засобу знадобиться 100 мл саліцилового розчину, 1 столова ложка сухих квітів календули і вода.

Квіти календули потрібно залити саліциловим розчином і дати настоятися протягом 24 годин. Після рідину потрібно очистити від квітів шляхом проціджування через марлю. Столову ложку отриманої настойки потрібно змішати з 1 склянкою кип’яченої води.

Це лосьйон, який стане вірним помічником у боротьбі з ненависними прищами і вуграми.

Лосьйон від прищів з трихополом

Для такого лосьйону необхідно запастися 1 таблеткою трихопола, 200 мл настоянки прополісу і 200 мл саліцилового розчину.

Таблетку потрібно розтовкти і з’єднати її з саліциловим розчином і настоянкою прополісу. Цей препарат допоможе забути про прищі.

Однак дуже важливо після кожного протирання шкіри таким саліциловим лосьйоном, добре обробити її потім живильним кремом.

Саліциловий лосьйон проти старіння шкіри

Для приготування цього косметичного засобу необхідно змішати : один стакан горілки, 1 столову ложку огіркового соку, половинку чайної ложки саліцилової кислоти і третина склянки полуничного соку.

Готовим розчином потрібно обробляти шкіру обличчя і шиї.

Такий засіб чудово тонізує шкіру, запобігає старінню і допомагає позбавитися від дрібних зморшок.

Саліциловий лосьйон для чутливої ​​шкіри

Для приготування цього засобу потрібно подрібнити 5 таблеток левоміцетину, і змішати отриманий порошок з 1 чайною ложкою саліцилової кислоти і борного спирту, 1 чайною ложкою сірки і 200 мл 70 % – спирту.

Перед кожним застосуванням треба збовтувати суміш, щоб інгредієнти знову з’єдналися. За допомогою даного засобу можна позбутися висипань.

При використанні кожного з цих рецептів дуже важливо слідувати рекомендаціям, не потрібно намагатися прискорити процес шляхом більш інтенсивного застосування, це тільки нашкодить.

І якщо раптом на шкірі спостерігаються будь – які негативні реакції, потрібно негайно відмовитися від застосування препарату.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *