Home / Твоя краса / Тіло / Сакські грязі: ефективний лікувальний і косметологічний засіб

Сакські грязі: ефективний лікувальний і косметологічний засіб

Грязь, добута з дна Сакського озера, має унікальні лікувальні та косметологічними властивостями. Придбати сакські грязі можна в аптеці. Вона продається в пакетах, використовуваних одноразово.

 Найбільший ефект досягається при одночасному застосуванні теплих компресів, що дозволяє економно витрачати сировину і не витрачати багато часу на проведення процедури. Одноразові грязьові пакети розроблені спеціальним методом.

 Сьогодні використання сакської грязі відноситься до новітніх технологій грязелікування. Конструкція пакета така, що з одного боку він являє собою плівку з поліетилену. Інша ж сторона виконана з бавовняного матеріалу, який забезпечує вільне проникнення складових мінеральної грязі до шкіри і далі – до органів тіла.

 Сакські грязі ефективний лікувальний і косметологічний засібЩо стосується компресів, то на відміну від грязьових, їх можна використовувати багаторазово. Нагріваючись до високої температури, компрес набуває еластичність і є провідником тепла, «доставляючи» корисні елементи бруду в організм.

 Сакські грязі: показання та протипоказання

 Сакські грязі застосовуються в косметології і для лікування багатьох захворювань. Вона виводить з організму шлаки і токсини.

 Через наявність у складі антибіотиків, її використовують як протизапальний засіб.

 Основні складові даного природного матеріалу – солі і біологічні речовини. Вони містять величезну кількість вітамінів і мінералів, які, проникаючи в організм через шкірний покрив, виробляють лікувальну дію.

 Гаряче обгортання з лакською гряззю робить на клітини шкіри регенеруючу дію, розщеплює жир, виводить зайву рідину. Таким чином, шкіра молодшає.

 Холодне грязьове обгортання застосовують для лікування целюліту, зняття набряків, позбавлення від неглибоких зморшок і підвищення тонусу шкірного покриву.

 Так як до складу сакської грязі входить кремній і гіпс, то її використовують як складу для відлущування шкіри. Також, це прекрасний засіб проти лупи та випадіння волосся.

 Сакські грязі застосовуються для лікування хвороб кістково – м’язового апарату. Вона чудово допомагає при лікуванні ревматизму, остеохондрозу, подагри. Сакські грязі дозволяють швидше відновити тканини після складних переломів, вивихів і ударів.

 Великі успіхи досягаються хворими при лікуванні гінекологічних хвороб і захворювань нервової системи. Сакські грязі лікують безпліддя. Вони тонізують організм і підвищують його опірність захворюванням. Також їх використовують для лікування нирок і сечостатевої системи, а також шлунку і кишечника.

 Регулярні процедури з сакськими грязями дозволяють знизити надмірну вагу і назавжди забути про целюліт і шкірні проблеми. Однак, незважаючи на прекрасний лікувальний ефект, використовувати сакські грязі слід з обережністю, оскільки для їх застосування існують протипоказання.

 Не можна використовувати її тоді, коли хронічні хвороби загострюються. Прямим протипоказанням є наявність таких захворювань як туберкульоз, атеросклероз, серцева недостатність, хвороба крові.

 Не застосовують лікування сакською гряззю брудом при онкологічних захворюваннях і будь-яких новоутвореннях, вагітності та порушеннях обмінних процесів.

  Сакські грязі: застосування

 Сакські грязі використовують за призначенням лікаря. Призначивши лікування, він визначає її необхідну кількість, від цього залежить, скільки необхідно пакетів для того, щоб обробити потрібну площу тіла.

 Перед вживанням термічні пакети нагрівають. Якщо використовуються лакські грязі в домашніх умовах, даний процес виконують при кімнатній температурі на відкритому повітрі. У косметологічному кабінеті, для нагріву пакетів користуються спеціальними приладами – нагрівачами, принцип дії яких нагадує «водяну баню». Пакети нагрівають до 60-градусної температури, використовуючи для контролю над нею, термометр.

 Підготовлений пакет з сакською гряззю прикладають на хвору ділянку тіла і розташовують на ньому нагрітий до певної температури гарячий компрес. Після цього проводиться укутування пацієнта.

 Після закінчення процедури пакет з гряззю викидається і надалі утилізується.

 Термопакет при необхідності очищають від частинок бруду, ретельно миють його, дезінфікують, таким чином, готуючи його до використання в наступний раз. Для очищення шкіри застосовують вологі серветки.

 Процедури, як правило, проводяться через день курсами. Зазвичай 10 – 15 процедур для досягнення ефекту буває цілком достатньо.

 Сакські грязі вдома

 Сакські грязі: омолоджуюча маска

 Сакські грязі легко використовувати вдома. З її допомогою виконують маски для шкіри, що володіють омолоджуючою дією.

 Перед процедурою грязь слід нагріти, помістивши пакет з нею в гарячу воду або, застосовуючи «водяну баню». Використовувати для цих цілей мікрохвильову піч не рекомендується.

 Шаром в півсантиметра грязь накладають на тіло і розподіляють масажними рухами. При цьому відбувається відмирання і відлущування клітин шкіри. Час процедури становить 15 – 20 хв., далі грязь за допомогою теплої води змивають з поверхні шкіри і наносять зволожуючий крем.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.