Регулярний догляд за зовнішністю дає кращі результати, ніж найефективніші процедури краси проведені скопом. Скористайтеся б’юті-програмою для холодної пори року, щоб розбудити в собі справжню жіночу привабливість і чарівність.
З приходом осінньо-зимового сезону ми все частіше констатуємо загострення проблем зі своїм відображенням у дзеркалі. Під впливом холоду, вітру, повсюдного використання опалювальних приладів наша шкіра стає сухішою і чутливішою, волосся набуває тьмяний колір, січеться і активніше випадають. Як переломити ситуацію на краще? – Подаруйте собі регулярний комплексний догляд!
Кожного дня
Щоденний догляд за шкірою обличчя, шиї та областю декольте включає в себе очищення, зволоження, тонізацію і живлення. Це відомо всім. Додайте цієї осені і взимку до перерахованого б’юті-розпорядком процедуру обтирання льодом. Вона підбадьорить вас рано вранці, подарує вашій шкірі свіжість і сяйво, допоможе забути про набряки після нічного відпочинку. Фруктові фреші і кубики льоду з відвару лікарських трав творять чудеса! Проводити домашню кріотерапію краще після ранкових гігієнічних процедур, перед звичним чотириступінчатим доглядом за шкірою.
Багато красунь щоранку миють волосся. Обговорювати цей аспект ми не будемо, напевно для цього у них є вагомі причини. Однак якщо без щоденного очищення волосся не обійтися, користуйтеся максимально щадними шампунями і практикуйте трав’яні ополіскування. Настої м’яти, ромашки і любистку додадуть вашій шевелюрі здоров’я та еластичності.
Вечірнє прийняття душу не тільки очищає тіло і заспокоює нервову систему, готуючи нас до сну, але і є дієвим SPA-ритуалом. Розтирання мочалкою проблемних жіночих місць – стегон і сідниць – профілактика проявів целюліту. Поєднуйте лазневими процедурами з масажем «зони ризику» – поплескуваннями, погладжуваннями і пощипуваннями до відчуття «поколювання» з подальшим нанесенням антицелюлітного засобу.
Двічі на тиждень
Зберегти яскраві фарби шкіри обличчя, властиві юному віку допоможуть спеціальні маски. Радуйте шкіру перевіреними часом домашніми рецептами: маски з печеного гарбуза живлять шкіру вітамінами, а суміш з меду та сиру – чудовий заспокійливий засіб для зневоднення чутливої шкіри.
Регулярне скрабування шкіри тіла робить її гладкою і рівною, «лікує» огрубілі ділянки, допомагає боротися з лущенням. Важливо проводити цю процедуру акуратно, уникаючи надмірного тертя, і після неї живити шкіру молочком для тіла. Що стосується застосування скрабу, не має особливого значення, користуйтеся ви фабричними зразками або домашнього приготування.
Зважаючи до постійного тертя об вовняний одяг в холодний сезон коліна, гомілки, лікті і стопи часто лущаться. Вирішити проблему можна за допомогою сирної маски. Змішайте в рівних пропорціях сир і сметану і нанесіть суміш на сухі ділянки тіла. Почекайте 20 хвилин, далі сполосніть маску теплою водою і нанесіть лосьйон для тіла.
Кожні 1-2 тижні
Взимку шкіра рук страждає не менше завжди відкритого морозу шкіри обличчя. Щоб захистити її від можливих негативних наслідків практикуйте регулярно масляні компреси. Підігрійте на водяній бані трохи рожевого, оливкового або будь-якого іншого косметичного масла і нанесіть на шкіру рук. Надіньте зверху бавовняні рукавички і почекайте 15 хвилин. По закінченні цього часу зніміть рукавички, і промокніть поверхню рук серветкою.
Не забувайте дбати також про шкіру стоп. Ванночки з морською сіллю загоюють дрібні тріщини і усувають сухість шкіри. А живильний крем, нанесений товстим шаром після банних процедур – блаженство для втомленої шкіри.
Кожні 3-4 тижні
Наступна процедура краси призначена тим жінкам, які фарбують волосся в домашніх умовах. Ви знаєте, що будь-яка фарба – це потенційний ризик для шевелюри, який може обернутися ламкістю волосся і навіть його втратою. Щоб попередити негативні наслідки фарбування, за пару днів до них проводите масляні обгортання. Масло робить волосся більш міцними, відновлює їх текстуру. Підігрійте на водяній бані косметичний засіб і нанесіть його на корені волосся. Оберніть голову рушником і залиште на годину. Далі промийте волосся шампунем і дочекайтеся їх природного висихання.
Домашні ванни – це не тільки прекрасний спосіб релаксації, а й ефективне дійство для корекції фігури. Залежно від ваших цілей практикуйте молочні ванни (омолоджуючіі підтягуючі шкіру), хвойні ванни (купірують запальні процеси, висипання на шкірі) або содові ванни (для схуднення). Загальна тривалість прийняття ванни становить всього 20 хвилин.