Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Русявий колір волосся – його відтінки і особливості

Русявий колір волосся – його відтінки і особливості

У нашій країні, а також у багатьох країнах Європи натуральний русявий колір волосся  – найпоширеніший. Він може бути як дуже світлим, так і досить темним, а в палітрі фарб він займає місце між блондином і шатеном.Завдяки моді на натуральність, русявий сьогодні в тренді. Він досить примхливий, йде далеко не всім жінкам, але величезна кількість відтінків дозволяє підібрати «свій» тон.

Русявий колір волосся – відтінки

Русявий колір волосся – його відтінки і особливості

Досить складно однозначно відповісти на питання: русявий колір волосся – це який колір? Найчастіше його володарів відносять до темних блондинів, хоча це не зовсім вірно, так як русявий може бути і вельми темним, майже каштановим.

Русявий колір волосся – основні відтінки

Якщо не говорити про безліч можливих варіантів цього кольору, можна виділити три його основних відтінки: світлий, середній і темний.

Світло-русявий – це вже не блондин, він трохи темніше. На сонці такі локони набувають попелястий блиск, а в темряві здаються темнішими, ніж є насправді.

Середньо-русявий – найпоширеніший природний колір. Часто він буває невиразним, бляклим, тому дівчата з русявим кольором волосся нерідко вдаються до їх фарбування, тонування і іншим хитрощів, щоб зробити свою зовнішність яскравіше.

Темно-русявий може мати безліч відтінків, як теплих, так і холодних. У темряві таке волосся можуть здаватися абсолютно чорними.

Русявий колір волосся – модні тони

Всі відтінки русявого кольору волосся описати важко – природа не поскупилася на фарби, та й штучні барвники дозволяють надавати шевелюрі найрізноманітніші колірні нюанси.

Перерахуємо кілька найпопулярніших і модних.

Попелястий русявий може бути і світлим, і досить темним. Це холодний відтінок, і йде він не всім. Гармонійніше всього він поєднується зі світлою шкірою і сірими або блакитними очима.

Русявий колір волосся – його відтінки і особливості 1

Перламутровий русявий колір волосся – ще один холодний відтінок. У природі він не зустрічається, а досягається діамантовий блиск, що дає ефект перламутру, за допомогою штучних барвників.

Русявий колір волосся – його відтінки і особливості 2

Мідно-русявий – це темно-рудий з холодним відтінком. Таке рідкісне в природі поєднання холодного і теплого тонів стало дуже популярним в наші дні.

Русявий колір волосся – його відтінки і особливості 3

Шоколадно-русявий. Найтемніший з усієї палітри. Фарба такого тону носить назву Морозний каштан або Гіркий шоколад. Поєднання шоколаду з холодними русявим нотками дуже ефектне і привертає до себе увагу.

Русявий колір волосся – його відтінки і особливості 4

Зверніть увагу. Русявий колір волосся виглядаєь більш цікаво, стильно і свіжо, якщо застосувати до них різні види мелірування або колорування.

Русявий колір волосся – особливості фарбування і догляду за волоссям

Перш ніж прийняти рішення перефарбуватися в один з цих модних тонів, подивіться, кому підходить такий колір. Йому притаманний переважно холодний сріблястий блиск, який йде жінкам кольоротипу Зима або Літо. Весняним і осіннім дівчатам слід особливо ретельно підбирати відтінок, розбавляючи його теплими тонами.

Русявий колір волосся – його відтінки і особливості 5

Важливо. Якщо ваш натуральний колір волосся далекий від обраного, колір брів для русявого волосся також доведеться змінити, щоб зберегти гармонійність образу.

Як пофарбувати в русявий колір волосся

Якщо ваш натуральний колір темний або володіє «теплою» пігментацією, зробити це буде непросто. Як і тим, у кого шевелюра була раніше забарвлена в інші тони. Просто купити фарбу бажаного тону і нанести її на голову, дотримуючись рекомендації виробника, буде недостатньо.

Мало того, результат може не просто розчарувати, а привести в жах. Наприклад, темні локони після такого фарбування часто набувають зеленуватий відлив. Тому перед тим, як з чорного кольору волосся зробити русявий, їх необхідно знебарвити, а якщо вони були пофарбовані, то піддати змиванню.

Зверніть увагу. Змивка проводиться курсами з декількох процедур, кількість яких залежить від початкового кольору. Якщо він був рудим, досить двох-трьох змивів, якщо чорним – їх може знадобитися до десятка.

Можна зробити простіше: застосувати французьке мелірування з використанням фарби з холодним блиском. Воно зробить волосся візуально світлішим і ближчим до бажаного відтінку.

Взагалі ж в таких складних випадках краще не братися за фарбування своїми руками, а звернутися до фахівця. Він доб’ється необхідного результату, врахувавши не тільки базовий колір волосся, але і їх тип, і стан на момент фарбування.

Професійні майстри часто використовують для цього мікстон, які нейтралізують природні теплі пігменти. Наприклад, фіолетовий мікстон приглушить жовтий відтінок, а зелений – погасить червонуватий.

Найпростіше власницям світлого волосся з холодним відтінком. Вони можуть сміливо використовувати відповідні фарби. Головне – інструкція виробника щодо пропорцій змішування інгредієнтів і часу витримки повинна строго дотримуватися.

Якщо ж вам хочеться лише трохи освітлити свій природний русявий колір волосся, спробуйте після кожного миття обполіскувати голову настоєм ромашки, шавлії або водичкою з додаванням лимонного соку. Ці природні засоби не роблять шкідливого впливу на структуру волоссячка і шкіру голови.

Русявий колір волосся – як доглядати за фарбованим волоссям

Нерідко і натуральний русявий, і штучно набутий швидко тьмяніє, втрачає свою яскравість і насиченість, або вигорає на сонці, або поступово вимивається з волосся. Найчастіше це відбувається з тонованими локонами, так як засоби для тонування не проникають в структуру волосся, а обволікають його зовні, і тому легко змиваються.

Русявий колір волосся. Що можна зробити, щоб зберегти гарний відтінок?

Регулярно під час або після миття голови користуватися засобами, що тонують – шампунями або кондиціонерами;

Користуватися спеціальними кольорозберігаючими бальзамами і шампунями;

Виконати ламінування після фарбування. Ця процедура обволікає волосся тонкою захисною плівкою, закриваючи лусочки і не дозволяючи фарбі вимиватися;

Важливо! Ламінування можна робити не раніше, ніж через два тижні після фарбування.

Використовувати для фарбування тільки якісні професійні засоби. Ціна такої фарби вища, але і колір зберігається набагато довше.

Певні проблеми можуть виникнути при відростанні волосся, коли їх коріння відрізняються по кольору від основних. Для їх фарбування слід застосовувати ту ж фарбу, щоб тони збіглися.

Дуже важливо забезпечити хороший догляд попередньо освітленим локонами, так як процедури знебарвлення або змивки дуже послаблюють волосся, роблять сухими і тьмяним. Після фарбування обов’язково пролікувати їх курсом поживних і зміцнювальних масок.

Для того, щоб завжди виглядати яскраво і стильно, потрібно думати і про те, який макіяж і який колір одягу підходить до русявого волосся. Вірніше, до їх відтінку, кольору очей і шкіри. Скористайтеся допомогою стиліста, щоб підібрати для себе найбільш підходящу колірну гамму.

До недавнього часу буквально всі «русалки» намагалися позбутися від свого рідного тону, вважаючи його занадто буденним і нецікавим. Але є безліч людей, кому йде русявий колір волосся, тим більше, що у нього величезна кількість тонів і відтінків, а в моду все міцніше входять природність і натуральність.

Досить подивитися відео в цій статті, щоб переконатися, що такий колір, якщо він правильно підібраний, здатний приховати дефекти шкіри і зробити жінку візуально молодшою. Недарма його вибирають багато знаменитих актрис і топ-моделей.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *