Home / Твоя краса / Нігті / Розпис нігтів акрилом – шедеври в мініатюрі

Розпис нігтів акрилом – шедеври в мініатюрі

Традиція манікюру сягає своїм корінням в далеке минуле, в ті часи, коли довжиною нігтів, доглянутістю рук жінки демонстрували свій статус, своє становище в суспільстві. Цьому питанню і сьогодні приділяється чимала увага. Наймоднішим напрямком в нейл-арт дизайні по праву вважається розпис нігтів акрилом. За допомогою кольорової палітри на основі акрилу, а також різноманіттю технік вдається створювати на нігтьових пластинах маленькі шедеври, які мимоволі привертають погляди. Як же досягається такий дивовижний результат? Наскільки складні техніки розпису? І як довго тримається такий манікюр? У цьому варто розібратися.

 Розпис нігтів акрилом : особливості матеріалу

Розпис нігтів акрилом - шедеври в мініатюрі

 Для початку необхідно з’ясувати, чому в техніці розпису використовуються саме акрилові фарби для нігтів, в чому їх переваги?

 На ринку цей матеріал з’явився не так давно, проте дуже швидко завоював свою популярність і став досить затребуваним. Однією з переваг акрилу є те, що він відмінно лягає і фіксується на будь-якій поверхні, будь то скло, дерево, тканина, пластик, шкіра або нігті. Крім того, він має особливу насиченість кольору і без будь-яких складнощів змішується з іншими відтінками. Малюнки, створені такими фарбами, відрізняються водо-, повітро-і кольоростійкістю, до того ж вони не піддаються впливу пари і ультрафіолету.

 Сучасні виробники виготовляють пастозні, напівпрозорі і прозорі фарби. Грамотне змішування кольорів дозволяє створити більш ніж дві тисячі відтінків.

 Розпис нігтів акрилом , особливий ще й тим, що шари використовуваного матеріалу можна наносити багаторазово. Фарба сохне досить швидко, тому майстру немає необхідності довго чекати фіксації попереднього шару, він може працювати далі над створенням задуманого дизайну. Після повного висихання з’являється висока стійкість до води, що дає можливість безперешкодного нанесення наступного шару.

 Акрил розчиняється під впливом вологої кисті, а значить, не розпливається і сам малюнок. Йому також властива висока еластичність. Це виключає можливість появи тріщин, а отриманий малюнок ще довгий час не піддається стиранню і якого-небудь спотворення. Матеріал вважається універсальним і безпечним. Він легко комбінується з гуашшю, олією, аквареллю і не завдає шкоди здоров’ю людини.

 Розпис нігтів акрилом: техніки акрилового манікюру

 Розпис нігтів акрилом може бути досить різноманітним, оскільки допустимо використання різного декоративного матеріалу – блиску, срібних або золотих ниток, стразів, різнобарвного пісочку. Цікаві і самі техніки виконання.

    Розпис нігтів акрилом: масляна техніка

 За своєю консистенцією в нерозведеному стані акрилова фарба подібна масляній. Вона також зберігає ефект кисті, створюючи тим самим різноманітність текстур і поверхонь. Щоб техніка була максимально близькою до живопису олією, необхідно використовувати фарби у вигляді пасти, їх ще називають 3D. У процесі накладання вдається отримати дуже виразні і об’ємні мазки. Квіти і бутони, виконані в цій техніці, виглядають неймовірно реалістично. Щоб розпис зберігся довгий час, його покривають спеціальним прозорим шаром, який закріплює ефект.

 Манікюр в такій техніці ідеально підходить до будь-яких свят та урочистостей. Головне визначитися з дизайном.

    Розпис нігтів акрилом в стилі «акварель»

 Якщо розбавити акрил спеціальною сполучною і невеликою кількістю води, то можна легко отримати фарбу, яка буде подібна прозорій акварелі. Однак, незважаючи на схожість, малювання акриловими фарбами на нігтях має свої особливості. Шари сохнуть дуже швидко, що дає можливість у найкоротші терміни закінчити роботу. Техніка виправдовує себе при створенні фонів, так як можна домогтися привабливого і в той же час дуже акуратного напівпрозорого ефекту.

    Розпис нігтів акрилом: пастозна техніка

 Особливість даної техніки в тому, що матеріал наноситься на пластину нігтя в нерозбавленому стані, у вигляді густої маси. Після повного застигання і висихання вона нагадує гуаш, проте не тріскається, не висвітлюється і не відколюється. Допускається внесення деяких добавок. Сам малюнок наноситься рівно і досить щільно.

    Розпис нігтів акрилом: слайдінг

 Складна, але дуже ефективна техніка, яка передбачає додаткове використання структурних гелів. В процесі нанесення або змішування фарба набуває білястий відтінок, проте після повного просихання гель стає прозорим і тим самим відкриває погляду справжній насичений колір. Кінцевий результат виходить просто неймовірним, так як основний використовуваний матеріал в комбінації з гелем нагадує масляну фарбу, яка ефектно грає на світлі різними відтінками.

Розпис нігтів акрилом - шедеври в мініатюрі 1

 Дана техніка у своєму виконанні потребує певних навичок і старанності, проте вона того варта.

    Розпис нігтів акрилом : лесіровка

 Найбільш ніжні, але в той же час глибокі відтінки в манікюрі можна отримати завдяки лесуваннями. Суть методу в тому, що для досягнення кольору з багатою палітрою відтінків на ніготь наносяться напівпрозорі і дуже тонкі шари матеріалу. Кожен шар зумовлює майбутній вигляд малюнка. Такий живопис прозорий У кінцевому підсумку можна отримати не тільки ніжний фон, але і створити тонку композицію, досконалий розпис нігтів акрилом.

 Особливо успішно цей метод роботи з акрилом продемонстрував себе в декоруванні відомого всім французького манікюру.

 Кожен майстер сам вибирає, якою технікою користуватися в процесі своєї роботи. Звичайно ж, особливості майбутнього манікюру узгоджуються і з клієнтом, однак найчастіше професіонали застосовують відразу кілька технік, щоб домогтися максимально стійкого, виразного результату.

 Розпис нігтів акрилом покроково

 Якщо ви придбали акрилові фарби для нігтів, інструкція по роботі з таким матеріалом буде не зайвою. Важливо пам’ятати, що фарби на основі акрилу до свого повного висихання досить легко змиваються і розводяться водою, однак після повної фіксації вони стають несприйнятливими до її впливу. Якщо в процесі роботи на шкірі залишилися сліди, вони легко усуваються за допомогою води і мила. З нігтьових пластин акрилове покриття забирається звичною для всіх рідиною для зняття нанесеного лаку.

  Для того щоб зробити розпис нігтів акрилом самостійно, потрібно придбати набір акрилових фарб, призначених спеціально для манікюру. Крім того, в роботі не можна обійтися без основи під лак, спеціальних пензликів (номерне позначення від 0 – до 3), зубочисток або голок, палітри для розведення або змішування фарб, серветок і води.

 Розпис нігтів акрилом: перший крок

 Вирівнюємо форму і довжину нігтів, робимо класичний або ж французький манікюр.

Розпис нігтів акрилом: другий крок

 Вибираємо малюнок – це можуть бути точки і лінії, геометричні фігури, орнамент, метелики і, звичайно ж, квіти. Якщо за майстерністю справа не стоїть, то можна зробити і більш складну композицію, яку вишукано доповнять елементи манікюрного декору.

   Розпис нігтів акрилом: крок третій

 Наносимо основу. Після повного висихання первинного шару робимо другий шар зі змішаних фарб, на нього наносимо більш прозорий третій шар. Так виконується техніка лесування.

   Розпис нігтів акрилом: крок четвертий

 Створюємо вже безпосередньо малюнок. Краще вибрати флористику. Квіти на нігтях акрилом завжди виглядають безпрограшно. На палітрі розводимо вибрані фарби, наносимо тонким пензлем контур, затушовуємо і промальовуємо пелюстки. Для більш тонких елементів малюнка можна використовувати зубочистку. Малюємо на нігтях акрилом дуже акуратно, не забуваємо про відтінки.

   Розпис нігтів акрилом: крок п’ятий

 Завершуємо роботу. На вже готовий малюнок досить нанести спеціальне прозоре покриття.

 Як бачимо, розпис нігтів акрилом покроково нескладний, головне в цій справі – це терпіння, посидючість і, безсумнівно, фантазія.

Відео-ролик – розпис нігтів акрилом:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *