Home / Твоя краса / Обличчя / Розкішні губи за допомогою хейлопластики: виправданий ризик?

Розкішні губи за допомогою хейлопластики: виправданий ризик?

Хейлопластика – це класичний варіант пластичної операції губ, в ході якого повністю змінюється їх форма, розмір і об’єм. Як і будь-які косметологічні втручання радикального типу, хейлопластика має два основних напрямки: естетичне і реконструктивне.

У першому випадку пацієнтки звертаються до хірургів з суб’єктивними скаргами на невдоволення успадкованих «технічних» характеристик рота.

У другому візит в клініку обумовлений конкретними дефектами, розташованими в назолабіальній області (післяопераційні і посттравматичні зміни, гіпертрофічні і атрофічні рубці, дефекти і потворності на тлі вроджених патологій).

Слід підкреслити, що порядні пластичні хірурги охоче беруться за виконання процедури тільки в другому випадку. Хейлопластика також може бути показана тим, хто страждає від різнорідних алергічних реакцій, у зв’язку з чим проведення контурної пластики для них стає небезпечним.

Яких ефектів чекати після хейлопластики?

Як ми вже підкреслювали, хейлопластика губ має дві основних спрямованості. Реконструктивна операція виконується за конкретними показаннями, при наявності вроджених або придбаних дефектів рота.

Трапляється, що її виконують навіть новонародженим, особливо якщо вони придбали «заячу губу» або «вовчу пащу». Однак результат таких маніпуляцій не завжди стає акуратним і досконалим, в результаті чого подорослішавший пацієнт знову довіряє проведення хейлопластики губ вузькоспрямованому фахівцю.

Хейлопластика – це естетична пластика губ, в результаті якої можна домогтися наступного ефекту:

Ліквідації природної асиметрії;

Радикальної зміни форми губ, їх розміру та натурального об’єму;

Корекції дрібних дефектів;

Позбавлення від зморшок (зокрема, носогубних, маріонеткових і кісетних);

Підняття куточків рота, що опустилися з віком, або зважаючи неправильному прикусу;

Видалення фібром і кіст;

Видалення візуальних дефектів, набутих на тлі «заячої губи» та інших вроджених патологій.

Якщо ви зважилися на настільки кардинальну зміну зовнішності, як операція під назвою «хейлопластика», ми рекомендуємо все ж попередньо протестувати її ймовірні результати за допомогою малоінвазивної контурної пластики.

Разом з хірургом ви складете 3D-модель вашого рота, після чого, в спеціальній комп’ютерній програмі, ним буде проведена візуалізація поставлених завдань і передбачуваних результатів їх виконання. Якщо ви будете задоволені результатом, попросіть хірурга відтворити даний варіант на вашому обличчі за допомогою дермальних наповнювачів – філерів на основі гіалуронової кислоти.

Справа в тому, що прогнозований ефект не завжди має стовідсоткову схожість з фактичним результатом. Потрібно розуміти, що пластичний хірург – не може зробити лише те, що дозволяють його навички і ваші анатомічні можливості. У разі якщо вам не сподобається ефект філлерів, ви можете не турбуватися про перманентне його збереження – гелі схильні до біодеградації, і повністю розсмокчуться самостійно протягом 8-12 місяців.

А тепер уявіть, що з тими ж проханнями ви «лягли під ніж», і тепер нічого не вдасться виправити. Проявіть обережність, довіряючи своє обличчя хірургічному скальпелю.

Як проходить хейлопластика губ?

Операція здійснюється в стерильних амбулаторних умовах косметологічної клініки. Ви повинні перевірити всі ліцензії на обладнання та інструменти, вивчити патенти на використовуваний шовний матеріал, ознайомитися з відгуками про обраного хірурга і запросити відповідні документи у нього.

Деякі дівчата соромляться подібних дій, адже саме вони є своєрідним гарантом успішного результату пластики і виключення її незворотних ускладнень. Після того як ви вивчете компетенцію свого лікаря і пройдете етап комп’ютерного моделювання, вам буде призначена дата операції.

У ході хірургічного втручання лікар буде відсікати надлишкову шкіру і підтягувати м’які тканини губ, фіксуючи їх у потрібному положенні. Додаткове введення різнорідних субстанцій під шкіру в даному випадку виключається, оскільки надання об’єму досягається шляхом видозміни і розташування слизової оболонки.

На завершення маніпуляцій, лікар завдасть на місця розрізів косметичні шви, які доведеться носити протягом 7-10 наступних днів. Деякі пластичні хірурги воліють застосування саморозсмоктуючого матеріалу, і цей вибір є комфортним для більшості пацієнток.

Ніжна шкіра губ досить болісно реагує на різні втручання, тому зняття швів з них не можна назвати приємною процедурою.

Загальний наркоз для проведення процедури не потрібно, хоча деякі пацієнтки запитують саме його. Не потрібно вдаватися до настільки необдуманих рішенб. Така анестезія вкрай плачевно позначається на стані внутрішніх органів і систем. Більше того, вона є абсолютно недоцільною конкретно в даному випадку.

Хейлопластика – це ювелірне втручання, яке ніяк не буде непомічене вами при коректному створенні локальної «анестетичної подушки».

Вся процедура відніме у вас не більше 1,5-2 годин вашого часу. Відразу після цього ви зможете відправитися додому і повернутися до своїх повсякденних справ. Стаціонарного спостереження та детоксикації не потрібно, однак вам буде необхідно з’явитися в клініку для зняття швів і контрольного огляду.

Ми рекомендуємо вам попередньо вивчити фотографії до і після хейлопластики. Особливу увагу варто приділити знімкам жінок із схожими проблемами.

Основні різновиди операції

Удосконалена хейлопластика має кілька різновидів:

Вкорочення – проводиться для усунення диспропорції, пов’язаної з природним подовженням однієї з губ;

Y-V – застосовується для наповнення губ об’ємом і корекції їх форми. Свою назву отримала з форм розрізів і нанесення швів;

Париж – аналогічна попередній техніка, виконувана як в горизонтальній, так і у вертикальній площині. Саме цей варіант втручання дозволяє створювати унікальні форми губ;

Булхорн – найбільш рідко зустрічається в медичній практиці операція, спрямована на зменшення природного об’єму губ і на вкорочення їх довжини. Хейлопластика булхорн, виконувана на верхній губі, часто комбінують з ринопластикою і малярпластикою (локальним ліфтингом середньої третини обличчя). Це необхідно, якщо вік пацієнтки перевищує 35 років, оскільки в цьому випадку самостійна операція виявляється неефективною.

Протипоказання до процедури

Від хірургічного втручання потрібно утриматися, якщо у вас спостерігаються такі явища:

Інфекційні захворювання;

Герпетична інфекція в стадії загострення;

Декомпенсований цукровий діабет;

Порушення природної коагуляції;

Механічні травми губ з відкритими вогнищами пошкоджень;

Червоний вовчак;

Епілепсія;

Поточне загострення хронічних патологій;

Лихоманка, жар, ГРВІ, грип;

Вагітність і лактаційний період;

Психічні відхилення.

Перш ніж зважитися на операцію без об’єктивних причин, слід кілька разів все добре зважити і обдумати.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *