Home / Дозвілля / Романтичний лист коханому: як правильно писати

Романтичний лист коханому: як правильно писати

Мало що на світі може бути більш романтичним, ніж любовний лист. Вважається, що одним з найкращих способів вираження своїх почуттів є рукописний, старомодний любовний лист, написаний просто так, без особливого приводу. Але як написати романтичний лист коханому: як правильно писати  розберемо далі. Адже напевно існують якісь секрети  романтичного листування!

Романтичний лист коханому: як правильно писати. Важливі секрети

Для того щоб написати лист коханому, не обов’язково бути Вільямом Шекспіром. Все набагато простіше: необхідно лише розуміти свої почуття і постаратися донести їх до коханої людини.

Безумовно, любовний лист набуває нотки романтичності завдяки тому, що воно глибоко особисте. У листі необхідно постійно показувати своєму коханому, наскільки добре ви його знаєте і як змінився світ після того, як в ньому з’явився Він.

Все, що необхідно приготувати перед початком написання любовного листа – це ручка з хорошими чорнилом і лист досить щільного паперу.

Не слід використовувати папір, прикрашений квіточками або ангелятами, це поганий тон. Найкраще написати романтичний лист коханому: як правильно писати  на простому білому листочку паперу.

Сьогодні майже ніхто не пише звичайні листи. А це насправді дуже романтично – присісти за стіл, взяти чистий аркуш паперу, ручку і нестримне бажання поділитися своїми думками і переживаннями з коханою людиною. Повірте, цього цілком достатньо, щоб написати зворушливий лист коханому чоловікові – перше або останнє, про пекуче кохання або нестерпну тугу. Головне, щоб воно було щирим!

Можливо, в листі ви попросите у нього прощення за якусь свою помилку або ж вкотре нагадайте йому про свої ніжні почуття. У будь-якому випадку, лист не залишить його байдужим. Як написати лист коханій людині, щоб достукатися до самого серця?

Для початку потрібно подбати про зовнішній вигляд листа. Якщо ви бажаєте віддати лист особисто йому в руки, тоді обов’язково купіть конверт. Ну, а якщо хочете бути зовсім романтичною і відправити його поштою, купіть конверт з поштовою маркою. Для написання виберіть досить щільний папір, який зможе зберегти ваше послання при неодноразовому перечитуванні;

До того як безпосередньо приступити до написання, подумайте про адресата, його кращі якості, улюблені риси характеру, про те, як сильно його любите. Налаштувавшись на правильний емоційний лад, приступайте до написання листа. Краще спочатку написати лист коханій людині на чорновику, і тільки потім приступати до його переписування;

Розпочинати потрібно зі звернення до коханого. Потім скажіть пару слів про свої почуття і про те, як сильно до нього прив’язані. Пишіть прямо і конкретно: нагадайте про приємні моменти з спільного життя, пригадайте кілька його недавніх успіхів або заслуг. Трохи пофантазуйте і помрійте про спільне майбутнє.

Якщо ви думаєте, що в вашому листі недостатньо романтики, напишіть пару рядків з улюблених віршів про кохання. Якщо ви самі пишите поезію, черкніть пару власних рядків. Обранець не залишиться байдужим до таких послань;

Полсилання не повинно бути занадто довгим. Якщо хочете написати лист коханій людині і не виглядати настирливою. Нехай об’єм листа буде невеликим, але з чітко вираженими вашими почуттями по відношенню до нього. Не забудьте завершити лист зверненням до нього і признанням в коханні;

У кінці збризніть послання своїм улюбленим парфумом. Під час перечитування листа це зробить на нього сильне враження, адже він як би відчуватиме вашу безпосередню присутність. Однак варто відмовитися від відбитків вашої губної помади на листі, адже, загорнуте в конверт, воно може забруднити все послання, і це буде виглядати вкрай неестетично. Подбайте про позитивне враження з першого моменту.

Романтичний лист коханому: як правильно писати про почуття

Якщо ви боїтеся або соромитеся безпосередньо сказати про свої почуття, можна написати лист коханій людині. Цілком можливо, що ви так і не відправите його, але сам факт, що ви змогли-таки зізнатися в любові, можливо, хоч трохи зблизить вас з адресатом. Тепер найголовніше, як написати лист про почуття, і не здатися при цьому смішним.

Перш, ніж почати писати лист коханій людині про свої почуття, зупиніться і розберіться в них самі. Подумайте, чи кохання це насправді чи звичайна симпатія. Або, можливо, таке зворушливе ставлення до адресата викликано у вас бажанням просто втекти від самотності. Спробуйте уявити собі, що ваш адресат зараз знаходиться поруч з вами, і напишіть про ті почуття, які у вас викликає його присутність і спілкування з вами.

Лист найкраще писати від руки і на звичайному папері. Не пишіть занадто багато, а зосередьтеся на найголовнішому – на своїх почуттях до коханої людини.

Лист краще почати з звернення на ім’я, додавши до нього той епітет, який найповніше відобразить ваші справжні почуття: «милий», «ніжний», «дорогий» і цілий ряд подібних слів. Але все ж не варто відразу писати «коханий», особливо якщо вам належить написати перший лист коханій людині. Розкривайте свої почуття в листі поступово, адже він, можливо, навіть і не підозрює про вас.

Кілька прикладів для початку:

«Милий Сашенька, довго думала і вирішила написати тобі цього листа, щоб поділитися з тобою …»

«Дорогий Олеже, вкотре не вдалося заснути, і рука сама потягнулася до листка. Так непомітно для себе я вивела перші літери цього послання … »

« Милий, не знаходжу собі місця і хочу розповісти про те, що відбувається зі мною … »

« Сонечко, я шалено сумую, а тому не придумала нічого кращого, ніж написати тобі цього листа … »

Як би це дивно не здавалося, але в любовному посланні саме слово «кохання» краще вживати якомога рідше, щоб воно не втратило своєї значущості передчасно. Але про найщиріші почуття можна розповісти адресату, навіть просто описуючи погоду за вікном. І навіть не сумнівайтеся, він зрозуміє ваш посил.

Старайтесь не видавати свого бажання будь-яким шляхом завоювати серце цієї людини. Рішення він повинен прийняти сам. Постарайтеся написати лист коханій людині коректно, без запобігань. Розкажіть йому, як зародилося ваше почуття, як воно зміцнювалося і зростало, і що ви самі з цього приводу думали – засмучувалися або, навпаки, раділи.

Справжнє кохання має на увазі зазвичай у розсудливих людей відповідальність за свої вчинки. І якщо навіть ваше почуття виникло спонтанно, тоді, коли ви не були до нього готові, краще написати про це, а не ховатися за загальними фразами, не даючи зрозуміти всіх ваших труднощів на шляху осягнення кохання.

У листі не погрожуйте йому, а також не намагайтеся тиснути на жалість. Можливо, він вас і пошкодує, і постарається полюбити згодом, але згодом у нього може викликати відчуження усвідомлення того, що підштовхнули на це його саме ви. Особливо, якщо ви не були на 100% відверті або ж помилково прийняли легку закоханість за серйозне почуття.

Про все це варто згадати до того, як написати лист коханій людині про почуття і посвятити когось ще в свої таємниці.

Романтичний лист коханому: як правильно писати – зразок листа

Пропонуємо вам новий зразок романтичного послання. Цей гарний лист коханій людині зачіпає вічну тему кохання, яке хвилює кожне закохане серце. Оригінальна подача, ніжні слова, трепетні одкровення … Наші тексти наповнені найтеплішими почуттями!

Зразок листа коханій людині

Дорогий!

Ось і пройшов цілий шалено довгий день без тебе! Це так багато … рутина, суєта, нескінченні справи тільки на мить можуть відвернути мої думки від тебе. Я сумую за твоїм очам, по твоїй посмішці, по твоєму хлоп’ячому завзяттю. Мені сумно, коли тебе немає поруч, мені добре, коли ми разом і коли ти тільки зі мною. Але шматочок кохання – це так мало для людини, яка тільки що її ла, тільки відчула у своєму серці.

Той, хто її придбав, перетворюється в егоїста. Потрібно так багато зробити, щоб зберегти її і не перетворити на попіл. Кожен день, проведений з тобою, народжує нові емоції, нові відчуття і нові почуття. Нам складно буває зрозуміти один одного, але це тому, що ми не до кінця розуміємо, чого хочемо один від одного.

Я знаю, ти скажеш, що нічого від мене не хочеш – значить збрешеш. Звичайно ж, хочеш, як і я. Тільки кохання – складне почуття. Його важко знайти, але дуже легко втратити. Знаєш, я зрозуміла, що кохання – почуття не вічне, воно – як мить щастя. Так в принципі це і є справжнісіньке щастя. А я дуже-дуже хочу бути щасливою.

Людське життя таке коротке, що часу на кохання відводиться занадто мало, рівно стільки, щоб обпектися його вогнем, а потім заліковувати рани … Скажи не замислюючись, що ти мене любиш, скажи, що я тобі потрібна і я – твоє все.

Будь найніжнішим, найласкавішим, найдобрішим і дбайливим зі мною. Моє серце готове битися в унісон з твоїм серцем … Тільки подаруй мені дане щастя !!!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *