Home / Твоя краса / Нігті / Робимо манікюр за допомогою пакету своїми руками

Робимо манікюр за допомогою пакету своїми руками

Яких тільки способів урізноманітнити зовнішній вигляд нігтів сьогодні немає. Деякі з них цілком звичні для нас, інші дуже навіть незвичайні. Саме про один з таких варіантів і піде мова.

Манікюр, створений за допомогою пакета також називають мармуровим і питань тут не виникає. Зрештою малюнок на нігтях дійсно нагадує цей матеріал, особливо якщо використовувати відповідні кольори. Щодо вибору відтінків лаку для створення такого дизайну нігтів можна використовувати як контрастні кольори, наприклад, білий і чорний, так і більш близькі один до одного, більш спокійні і м’які. У цьому випадку зовнішній вигляд нігтів не так буде кидатися в очі, але і без уваги дівчина з таким манікюром точно не залишиться.

Манікюр за допомогою пакету своїми руками

Робимо манікюр за допомогою пакету своїми руками

Для початку звернемо увагу на пакет, який нам стане в нагоді. Від нього потрібно відрізати невеликий шматок квадратної або прямокутної форми, приблизно 5х5 сантиметрів, можна використовувати також харчову плівку. Підготовлений целофан мнемо в руці. Тут слід зазначити, що чим сильніше буде стиск і чим більше утворюється дрібних замінів, тим дрібніші будуть вкраплення в дизайні нігтів.

Що стосується лаків, то можна підібрати будь-які два кольори, головне, щоб вони володіли гарною покриваємістю, тобто після нанесення одного шару на нігті він не був напівпрозорим. У даному майстер класі будемо використовувати червоний колір і бузковий.

Робимо манікюр за допомогою пакету своїми руками 1

На підготовлені заздалегідь нігті (оброблені краї, видалення задирок і кутикули) наносимо базове покриття, яке захистить ніготь від негативних впливів і зміцнить за рахунок вмістимих в його складі корисних компонентів. Наносимо перший шар лаку – червоний і добре його просушуємо. Цей момент є дуже важливим і безпосередньо впливає на кінцевий результат.

Коли основне покриття повністю висохло, можна переходити до другого кольору. Наносимо на ніготь шар бузкового лаку, він повинен перекрити червоний по всій поверхні.

Робимо манікюр за допомогою пакету своїми руками 2

Не чекаємо поки лак висохне, відразу беремо підготовлений шматочок пакета і створюємо малюнок на нігті. Для цього невеликою частиною целофану торкаємося до поверхні і не утримуючи різко прибираємо його. Вийшов мармуровий малюнок.

Слід зазначити, що чим більше буде зіткнень пакета з нігтем, тим більше буде видно перший шар (червоний колір у нашому випадку). Це можна використовувати наступним чином. З двох використовуваних кольорів можна виділити один більшою мірою. У розглянутому варіанті пара дотиків целофаном утворює зовсім небагато «вм’ятин», тобто червоний лак буде виглядати як малюнок, а не «мармурова поверхня». Використовуючи цю властивість можна створювати досить цікаві орнаменти на нігтях, причому при бажанні можна «замраморити» тільки кінчики нігтів або тільки основу.

Робимо манікюр за допомогою пакету своїми руками 3

Аналогічним чином поступаємо з іншими нігтями.

Робимо манікюр за допомогою пакету своїми руками 4

Манікюр готовий. І тепер слід уточнити кілька нюансів. На даному етапі поверхню нігтів не рівна. Щоб її згладити і одночасно закріпити результат потрібно покрити нігті безбарвним лаком, але тільки, як другий шар (бузковий у нашому випадку) висохне.

Є інший варіант. Залишити поверхню нерівною, такий манікюр буде виглядати досить оригінально. Проте, в цьому випадку виходить, що результат не закріплений і манікюр може швидко зіпсуватися. Вирішується дана проблема наступним чином. Досить просто «посилити» шари. Тобто в якості основи наноситься не один, а два шари, кожен просушується окремо. Другий колір ми в два шари нанести не зможемо, тому просто робимо його трохи товщим. Ось і весь секрет.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *