Головна » Твоя краса » Нігті » Різнобарвний нейл-арт: відтінків багато – лак один

Різнобарвний нейл-арт: відтінків багато – лак один

Цю ідею можна створити і за допомогою різнокольорових лаків для нігтів. Але ми обрали варіант з акриловою фарбою. Якщо у вас є декілька відтінків такої фарби, ви зможете створити ефектний нейл-дизайн, маючи під рукою всього один лак для нігтів.

Крім білого лаку, вам буде потрібно базове покриття і захисне верхнє, а також фломастер нейл – арта і декілька яскравих відтінків акрилової фарби. Акрилові фарби зараз доступні, їх продають в канцелярських відділах, ними користуються в різних видах рукоділля та дитячій творчості. Вам знадобиться ще тонкий пензлик для фарби і вода, щоб полоскати пензлик.

Крок 1.

Покрийте нігті базовим лаком, це продовжить стійкість манікюру і захистить нігті від проникнення в них кольору.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_1

Крок 2.

Робимо фон білим лаком для нігтів. Без нього нічого не вийде, акрилові фарби не мають дуже хорошої покривний здібності, і потрібен білий фон, щоб кольори залишалися чистими і яскравими.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_2

Крок 3.

Візьміть фломастер для нейл-арту (nail art pen). Використовуйте будь-який колір: білий, металік, неон. Тут – чорний фломастер, і дизайн вийшов контрастним. Фломастером-ручкою намалюйте хаотичні лінії поперек кожного нігтя. Лінії не повинні бути строго паралельними і рівними, дотримуйтеся малюнка «зигзаг».

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_3

Крок 4.

Прийшла черга акрилових фарб. Повторимося, ви можете використовувати і кольоровий лак для нігтів, проте для роботи лаком і тонким пензликом потрібні особливі навички і терпіння, тому ми вибираємо звичайні фарби. Починайте з будь-якого кольору. Зафарбовуйте білі сегменти усередині чорних смужок. Не хвилюйтеся, якщо фарба трохи заходить поверх смуги, пізніше ви це зможете прибрати.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_4

Крок 5.

Продовжуйте творити, вибираючи різні кольори для смужок.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_5

Крок 6.

Тепер треба «розчистити» чорні смужки. Для цього достатньо взяти тонкий пружний пензлик, злегка змочений у воді, і прибрати нею надлишки фарби на смужках.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_6

Крок 7.

Закріпіть нейл-дизайн шаром прозорого захисного покриття, тільки прагніть до легких дотиків, щоб не розчинити акрилову фарбу.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_7

Check Also

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Місячний календар краси на вересень 2018 року

Кожна жінка хоче бути гарною. Тому вона повинна стежити за своїм зовнішнім виглядом, правильно харчуватися …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *