Home / Твоя краса / Нігті / Різнобарвний нейл-арт: відтінків багато – лак один

Різнобарвний нейл-арт: відтінків багато – лак один

Цю ідею можна створити і за допомогою різнокольорових лаків для нігтів. Але ми обрали варіант з акриловою фарбою. Якщо у вас є декілька відтінків такої фарби, ви зможете створити ефектний нейл-дизайн, маючи під рукою всього один лак для нігтів.

Крім білого лаку, вам буде потрібно базове покриття і захисне верхнє, а також фломастер нейл – арта і декілька яскравих відтінків акрилової фарби. Акрилові фарби зараз доступні, їх продають в канцелярських відділах, ними користуються в різних видах рукоділля та дитячій творчості. Вам знадобиться ще тонкий пензлик для фарби і вода, щоб полоскати пензлик.

Крок 1.

Покрийте нігті базовим лаком, це продовжить стійкість манікюру і захистить нігті від проникнення в них кольору.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_1

Крок 2.

Робимо фон білим лаком для нігтів. Без нього нічого не вийде, акрилові фарби не мають дуже хорошої покривний здібності, і потрібен білий фон, щоб кольори залишалися чистими і яскравими.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_2

Крок 3.

Візьміть фломастер для нейл-арту (nail art pen). Використовуйте будь-який колір: білий, металік, неон. Тут – чорний фломастер, і дизайн вийшов контрастним. Фломастером-ручкою намалюйте хаотичні лінії поперек кожного нігтя. Лінії не повинні бути строго паралельними і рівними, дотримуйтеся малюнка «зигзаг».

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_3

Крок 4.

Прийшла черга акрилових фарб. Повторимося, ви можете використовувати і кольоровий лак для нігтів, проте для роботи лаком і тонким пензликом потрібні особливі навички і терпіння, тому ми вибираємо звичайні фарби. Починайте з будь-якого кольору. Зафарбовуйте білі сегменти усередині чорних смужок. Не хвилюйтеся, якщо фарба трохи заходить поверх смуги, пізніше ви це зможете прибрати.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_4

Крок 5.

Продовжуйте творити, вибираючи різні кольори для смужок.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_5

Крок 6.

Тепер треба «розчистити» чорні смужки. Для цього достатньо взяти тонкий пружний пензлик, злегка змочений у воді, і прибрати нею надлишки фарби на смужках.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_6

Крок 7.

Закріпіть нейл-дизайн шаром прозорого захисного покриття, тільки прагніть до легких дотиків, щоб не розчинити акрилову фарбу.

Різнобарвний нейл-арт відтінків багато - лак один_7


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *