Home / Здоров'я / Ідеальна фігура / Ріст і вага – співвідношення та таблиця

Ріст і вага – співвідношення та таблиця

Ваше ставлення до тієї категорії дівчат, які повинні все знати. Можемо відразу ж вас засмутити. Не існує людини, якій би вдалося за своє життя дізнатися все на світі. Але це не стосується ідеальної ваги. Її можна запросто дізнатися. У даній статті піде мова саме про те як співвідноситься ріст і вага. В деяких випадках вагу припадає навіть добавляти, а не скидати. Саме тому дуже важливо знати необхідне співвідношення зросту і ваги.

Ріст і вага  – ідеальне співвідношення

Ріст і вага – співвідношення та таблиця 1

Почнемо з «операції обхвату». Вимірювати потрібно зап’ястя, після чого отримуємо результат:

Обхват грудей дорівнює обхвату стегна.

Обхват гомілки не повинен перевищувати 34%.

6,5 см обхвату зап’ястя відповідає обхвату грудної клітини.

29% грудного обхвату становить – це обхват передпліччя.

80% обхвату грудей – це 100% обхвату стегон.

На цьому наші вимірювання закінчуються. Але цю методику запропонував Джон МакКаллум. Саме він запропонував розрахунок ваги і зростання. У дітей норми ваги і зростання будуть відрізнятися від дорослих. Для того щоб тіло вважалося ідеальним, наявність жиру в кістково-м’язовій тканині не повинно перевищувати 20%. Ці цифри можуть бути віднесені виключно до жінок. Для чоловіків подібні показники будуть іншими.

Під критерії ідеального тіла підходять наступні параметри:

Обхват стегон більше обхвату талії на 25 см.

Обхват стегон практично такий же, як і обхват грудей.

Така статура вважається бездоганною і нею можна пишатися. Але в тому випадку, якщо обхват стегон більший обхвату грудей, то ви володарка грушоподібної фігури.

Але найдивніше те, що до цих пір не озвучено ідеальне співвідношення ваги і зросту. Це стосується не тільки представниць слабкої статі, але і чоловіків. Нормальний ріст і вага  дівчини розраховується наступним чином: при зрості 170 см її вага повинна складати 59,5 кг.

Існує три типи статури:

Тонкокістна.

Нормальна.

Ширококістна.

Завдяки цьому поділу можна стверджувати, що ні в однієї дуже товстої дівчини не вийде стати дуже стрункою. Цьому буде заважати кісткова будова.

Ріст і вага. Яка норма зростання?

Протягом довгих років жінок ділили по зростанню на кілька типів, але з часом цей поділ піддався спрощенню. Таким чином, ідеальний ріст для дівчини нормальної і ширококостної статури вважається 166-170 см, тонкокостної – 168-172 см. Мабуть, для того, щоб зрозуміти, що таке нормальний ріст людини цього буде достатньо.

У таблиці представлено співвідношення зросту і ваги.

Варто зазначити, що співвідношення ваги і зросту у чоловіків буде відрізнятися від співвідношення у жінок.

Ріст і вага. Рекомендації щодо зниження ваги

Почніть займатися на тренажерах. Подібні заняття можна проводити як вдома, так і в тренажерному залі. Все залежить від кількості вільного часу.

Зменшіть кількість споживаної їжі. Можна їсти хоч 6 разів на день, але дуже маленькими порціями. Треба багато пити. Мається на увазі не алкогольних напоїв. До речі, алкоголь потрібно цілком і повністю виключити. Він дуже калорійний. Особливо це стосується пива.

Намагайтеся якомога менше нервувати. Загострення нервових клітин призводить до збільшення ваги тіла. Крім того, вони не відновлюються.

Не потрібно через кожні 5 хвилинок зважуватися. Ніяких змін за такий короткий проміжок часу не відбудеться, але зате ви будете засмучені. А зайві нерви нам ні до чого.

Додайте в свій раціон велику кількість фруктів і всіляких напоїв і соків з них. Ваше життя повинно «заповнитися» фруктами.

Варто згадати про гантелі, які ви закинули на шифоньєр. Саме час згадати кілька вправ з ними. Спочатку буде важко з ними займатися, але це нормально. Згодом м’язи адаптуються, і заняття будуть приносити лише радість.

Водні процедури також не завадять. Ними можна займатися де завгодно (на річці або морі, в ванні, басейні). Хоча море або річка навряд чи підійде дівчатам, які відчувають дискомфорт через свою фігуру.

Прогулянки на вулиці додадуть бадьорості. Гуляти потрібно не тільки в сонячну погоду, але і під снігом або дощем. Погані думки повинні зникати. Вони вам ні до чого. Не зважайте на них і насолоджуйтеся природою.

Вживання мінеральних напоїв або водички з газом не рекомендується. Можна дати пораду: мінералкою можна вмиватися, так як вона омолоджує шкіру. Після вмивання мінеральною водичкою ваше личко стане ще більш дивним.

Не потрібно себе накручувати з приводу своєї фігури. Завжди потрібно залишатися особистістю і любити себе, а все інше піддається корекції.

Забули про овочі. Їх також рекомендується їсти. Вони не містять в собі багато калорій.

Ягоди. Вони настільки ж корисні, як і фрукти. А ще й смачні. Чого тільки вартий незабутній смак вишні, смородини, ожини, суниці.

Не забуває про вправи з хула-хупом. Цей предмет допоможе домогтися чоловікам нормальної ваги так само як і дівчатам. Без особливих коливань обмінюйте синці від обруча на зайві калорії і вагу. Вони вашому тілу не потрібні. Ваша душа і калорії – речі несумісні. Ваша душа воістину широка і їй буде тісно з калоріями.

Будь-який зайвий кілограм можна прибрати. Досить просто прикласти деякі зусилля, і він піде. І ваш майбутній ідеальний ріст і вага стануть доказом.

Життя завжди треба міняти в кращу сторону. Це не банальна фраза. Вона допоможе вам знову набути впевненості в собі, сміливість, оптимістичність, енергійність і бажання жити, які у вас відібрали комплекси зайвої ваги.

Ви по-справжньому симпатична, приваблива, цікава і талановита дівчина. Ці слова будуть ще більш приємними, якщо їх вимовить улюблений вами чоловік. А він неодмінно їх скаже і навіть додасть ще кілька пунктів.

Ріст і вага. Забороняється:

Голодувати.

Вживати таблетки або препарати для схуднення.

Піддаватися депресії і поганих думок.

Ріст і вага. Дозволяється:

Самостійно і зі сторонньою допомогою вибирати дієту, рідину для пиття, види спорту.

Їсти шоколад в невеликих дозах.

Пити чай з ложкою цукру.

Бути оптимістом.

Для початку вистачить. Не будемо вас перевантажувати інформацією. Вона дуже корисна, але її дуже багато.

Зупиніть свій вибір на тому, що вам до душі. Після вибору дотримуйтесь його. Будь-який вибір буде схвалений, якщо він помітно поліпшите ваше здоров’я. Згодом ви самі визначите його «корисність» по вже наявними результатами. Ваша вага почне знижуватися, і ви станете на шлях схуднення.


Check Also

Як схуднути взимку – підбірка дієвих способів

Дівчата діляться на дві категорії. Одні вважають, що взимку в низці свят можна і розслабитися. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.