Home / Дозвілля / Рідкісні жіночі імена – підбірка цікавих жіночих імен

Рідкісні жіночі імена – підбірка цікавих жіночих імен

Рідкісні жіночі імена  стали дуже популярні серед батьків, які вибирають ім’я для своєї дівчинки. Повертаються з минулого забуті слов’янські варіанти, запозичуються з-за кордону аналоги звичних імен.

Рідкісні жіночі імена – список

Рідкісні жіночі імена – підбірка цікавих жіночих імен

Хочете підібрати рідкісне ім’я своїй дівчинці? Не забувайте, що ім’я це не просто гарний набір букв. Ім’я наділяє дитину і характером. Нижче ми публікуємо список рідкісних жіночих імен з тлумаченням їх походження і майбутнього характеру людини.

Августа (від латинського – велична)

Характер у Августи сильний, майже чоловічий. У неї дуже розвинене логічне мислення. Це владна, себелюбна жінка, дуже вперта, готова домогтися бажаного будь-якою ціною. Образлива і мстива. Чужої думки не визнає і зважати на неї не має наміру.

Любить командувати і давати «цінні» вказівки. Стреси, які піднесені їй життям, переносить мужньо. При цього Августа чарівна і щедра, ледь не марнотратна. Має хороший смак і тонке чуття на чоловіків. Хороша господиня, але не любить возитися з брудним посудом.

Агафія (від грецького – добра, хороша; європейський варіант імені Агата)

Ім’я наділяє свою власницю незалежністю і наполегливістю. Агата впевнено йде до мети, яку перед собою поставила. При цьому вона не буде плакатися або скаржитися на долю друзям і близьким – це нижче її гідності.

Вона незалежна і не перекладає свої проблеми на чужі плечі. Агафія вельми стримана, уміє приховати і горе, і радість. По її вигляду важко визначити, що її турбує, хоча в душі вона проживає бурхливе життя. Вона прямолінійна і непоступлива, що може дуже ускладнити її сімейне життя, а також просування по службовій драбині.

Агнеса (від грецького – чиста, непорочна; від латинського – агнець, ягня)

У Агнеси живий, добрий і сміливий характер. Вона чесна, принципова, справедлива, не боїться вступити в суперечку з ким завгодно, щоб довести своє. При цьому дратівлива і самолюбна. Агнеса дуже прониклива, швидко розпізнає брехню і непорядність і, переконавшись в цьому, без жалю розлучається з такою людиною.

Вона хороша господиня, але в шлюбі не щастить в силу своєї довірливості – її часто обманюють. Оскільки вона сама світла і добра, то того ж чекає і від інших. Але, на жаль, так буває далеко не завжди. Агнеса сексуальна і ревнива. Все життя любить свій ідеал, часто першого чоловіка. Добра з дітьми.

Ада (від давньоєврейського – вбиратися, надягати прикраси)

У Ади досить складний, важкий характер, що багато в чому ускладнює її спілкування з іншими людьми. Це людина настрою. Вона запекла спорщиця, завжди наполягає на своєму, навіть якщо буває не права. Хоча натура багата, тонка, чутлива.

Однією своєю присутністю ця чарівна жінка може прикрасити будь-яке суспільство. Не залишається непоміченим і її витончений смак. Це стосується як її манери одягатися, так і прикраси свого будинку. У неї завжди затишно і красиво.

Алевтина (від грецького – відображення)

Ім’я Алевтина досить м’яке і легке, проте в ньому відчувається деяка вибухонебезпечність. Алевтина впевнена в собі і категорична в судженнях. У неї дуже високі вимоги до оточуючих і всіма ними вона, як правило, незадоволена.

Себе ж цінує надзвичайно високо. До серйозних конфліктів з людьми призводить чутливе самолюбство Алевтини і її невміння стримувати емоції. Алевтина довго вибирає собі чоловіка, намагаючись знайти його в «високих колах», щоб задовольнити своє я, але врешті-решт стає прекрасною дружиною і господинею.

Аліса (від древньогерманського – малятко)

Гостре ім’я Аліса наділить свою носительку деякою хитринкою і великим почуттям гумору. Це робить Алісу веселою і компанійською людиною. Натура дуже ексцентрична і в той же час романтична. Рішуча, принципова, справедлива.

Аліса людина цілеспрямована, розпочату справу доводить до кінця, наполегливо добиваючись свого. У неї гарний смак, любить гарно одягнутися. Аліса любляча мати і добра дружина, але ревнощі і зраду чоловікові не пробачить. Любить пококетувати. Вміє правильно організувати роботу. Будь-яка справа йде на лад в її руках.

Альбіна (від латинського – біла)

У імені Альбіна поєднуються м’якість і чарівність з твердістю і холодністю. У компанії і з близькими людьми Альбіна мила і врівноважена, однак варто зачепити її самолюбство, як вона стає холодна і зарозуміла.

Альбіна запальна, емоційна, надмірно самовпевнена, їй бракує врівноваженості та стабільності. Тому її з дитинства потрібно тримати в руках. У той же час це чарівна жінка. Вона помітна в будь-якому суспільстві і приковує до себе увагу жіночою красою, силою інтелекту і впевненістю в собі. Альбіна вміла, практична господиня і любляча дружина, але коло її інтересів не обмежується рамками будинку.

Белла (від грецького – красуня)

Белла – мила, м’яка, контактна і незлопам’ятна особа. Але варто їй зав’язати нові контакти, як вони тут же набувають характеру інтриги. Чому так відбувається – завжди залишається таємницею. Белла оптиміст по натурі, вона ніколи не падає духом і вірить у краще.

А якщо не може добитися більшого, то легко задовольняється малим. У неї жива реакція на все, що відбувається: емоції радысть і гнів, подив і нетерпіння переповнюють її і відображаються на її рухомому обличчі.

Вероніка (від грецького – несуча перемогу; від латинського – справжнє зображення)

Ім’я Вероніка надзвичайно рухоме, воно схоже на траву вероніку в вітряний весняний день. Це товариська і жива, іскрометна жінка, яка зберігає свою жвавість протягом усього життя. Жіночому суспільству Вероніка завжди віддає перевагу чоловічому, вона надзвичайно влюблива і користується приголомшливим успіхом у протилежної статі.

Це робить Вероніку розбірливою і досить самовпевненою. Прикра риса характеру Вероніки – її впертість, причому часто вона діє просто на зло комусь. Крім того, вона зовсім не вміє зберігати чужі секрети.

Вікторія (від латинського – перемога)

Ім’я Вікторія володіє достатньою твердістю і рухливістю. Уже в дитинстві у Віки проявляється свавілля, що межує з упертістю. І батькам слід утриматися від крайніх заходів виховання, щоб не розвинути в Вікторії нерішучість і внутрішню невпевненість, інакше вона постійно буде прагнути самоствердитися самими екстравагантними способами.

Вікторія може бути лінива, швидше за мовчунів, ніж балакунів, в ній відчувається якась внутрішня невпевненість. Вона довго вибирає чоловіка, не наважуючись зробити вибір. Але вибравши коханого, буде віддана йому безоглядно. Вона турботлива і вірна дружина.

Віолетта (від латинського – фіалка)

Віолетта дуже приваблива, емоційна і рішуча. Правда, вона неймовірно вперта. Якщо образить когось, ні за що не попросить вибачення, навіть якщо розумітиме, що не має рації.

Вона дуже товариська, любить повеселитися в хорошій компанії і завжди в курсі справ усіх своїх численних друзів, шанувальників, близьких і рідних. Вета влюблива, і у чоловіка можуть бути серйозні підстави ревнувати її. Господиня ж вона чудова, все вміє робити, смачно готує, дуже любить дітей і балує їх.

Глафіра (від грецького – витончена)

Глаша цілком виправдовує своє ім’я, вона дійсно дуже витончена особа. Тим більше, що вона сама свідомо створює собі імідж «небесного створіння», вишуканого і піднесеного. І чоловікам рідко вдається встояти перед її чарівністю.

Але незважаючи на такий зовнішній вигляд, в реальному житті Глафіра дуже діловита, наполеглива, навіть вперта, вміє поставити  по  своєму. Може досягти великих успіхів на професійній ниві. У той же час Глафіра дуже домашня жінка і тримає всю сім’ю в своїх ніжних, але міцних руках. Добре й гарне ім’я, шкода, що сьогодні зустрічається вкрай рідко.

Глікерія (від грецького – солодка, в народі – Лікера)

Старовинне ім’я, сьогодні практично забуте. А шкода, оскільки воно наділяє свою власницю дуже хорошим характером. Луша чітко знає, що саме її цікавить, а до чого їй немає діла. Але зате все, чим вона цікавиться, пам’ятає добре і завжди готова поділитися своїми знаннями. Вона також визначена і тверда в ‘своїх судженнях і думках.

Якщо щось вирішила, то переконувати її або сперечатися з нею марно. Глікерія – людина надійна, ніколи не підведе іншого. Дуже чуйно реагує на фальш і зраду і, якщо відчує це в когось, буде дуже страждати.

Джульєтта (від латинського – липнева)

Джульєтту відрізняє вроджене почуття справедливості. Вона стримана, не прагне сподобатися, і навіть якщо у неї не буде помітної зовнішності, вона приковує до себе увагу оточуючих внутрішньою чарівністю і грунтовністю.

Навколишні її люблять і цінують. Особливо за вірність в дружбі і здатність до самопожертви. Джульєтта дуже гнучка й поступлива в стосунках з коханим, що не робиться жорстоким, не гнівається, навіть якщо має привід для ревнощів. Намагається досягти душевної рівноваги, мила, добра і рівна з усіма.

Діана (Діна) (від грецького – божественна)

В характері Діни всього понад міру, все на контрастах. Чарівність, жіночність, кокетство поєднуються в ній з майже чоловічою твердістю. Діана може пристосуватися до різних обставин. Вона не завжди витримана, часто розмовляє на підвищених тонах.

Вимотує свого партнера сценами ревнощів, і через нестійкість характеру їх шлюб може швидко розпастися. Хоча Діана практична, акуратна, в її будинку затишно. У Діані маса життєвих сил, її тягне азарт і пристрасть. Часом Діана не відчуває небезпеки, проте в останній момент її рятує розсудливість.

Єва (від древньоєврейского- жива)

Єва – це справжня жінка. Вона не уявляє собі самотності або невпорядкованої долі, активно шукає свого принца, а знайшовши, стає кращою з дружин. Вона гостинна господиня і турботлива мати. Але Єву не влаштує «рай в курені», їй потрібні комфорт, розкіш, наряди.

Якщо її все влаштовує, то вона ніжна, весела, чарівна. Однак вчинки Єви непередбачувані. Вона ревнива і не страшиться конфліктів. Боронь Боже, якщо хто-небудь зробить замах на ретельно побудований Євою світ.

Євдокія (від грецького – благовоління; в народі – Авдотья)

В імені Євдокії закладено тверезе, логічне, чіпкий початок. Дуня розумна, раціональна, практична. Вона народжена для дому та сім’ї. Її стихія – турбота про близьких. Вона добра, ласкава, терпима. Як будь-яка хороша господиня, розважлива і економна.

Негативна риса характеру – деяка заздрісність до чужих доходів, господарства. Правда, в ній сильно розвинене почуття справедливості: чиюсь брехню вона переживає як велике потрясіння. При цьому вона лагідна і готова всім все прощати.

Єфросинія (від грецького – радість, веселощі)

Ім’я Єфросинія дарує своїй власниці такі риси, як працьовитість і завзятість. Люди люблять Фросю за її розум, вміння знаходити спільну мову з оточуючими, щирість. Єфросинія чудова господиня, рукодільниця, у неї хороший смак.

Вміє вона звертатися і з грошима, її важко провести. Добре серце Єфросинії поєднується з твердою волею, тому вона мало піддається чужому впливу, хоча сама здатна впливати на людей, причому вельми благотворно. Шкода, що це ім’я зустрічається сьогодні вкрай рідко.

Жанна (від давньоєврейського – милість Божа)

Жанна з породи «заводних» людей, емоційна, відкрита світу, весела, гостра на язик, легка на вигадку. При цьому володіє гнучким розумом. Самовпевнена, буває настирливою і впертою. Жанна імпозантна, одягається модно, іноді навіть зухвало, може бути чарівною.

Схильна до алкоголізму. Це велелюбна жінка, яка розуміє вишуканий секс. Вона рано виходить заміж, має кілька дітей, зазвичай дівчаток. Можливі повторні шлюби. Чоловіче суспільство віддає перевагу жіночому. А чисто жіночі суди-пересуди, сльози і балаканину любить не надто.

Інга (від древньоскандинавского – зимова)

З дитинства Інга проявляє прагнення до лідерства і вищості, завдяки чому, а також з-за властивих Інзі самолюбства, впертості та наполегливості, може досягти досконалості в навчанні, роботі. Інга не завжди здатна відрізнити погане від хорошого, може перейняти погані приклади, при нагоді може і збрехати.

З нею безглуздо сперечатися, вона все одно буде доводити своє. Образлива і мстить за образу. Статеве почуття у Інги прокидається рано, але кокеткою її назвати важко. Перш, ніж вийти заміж, довго зустрічається з обранцем, випробовує його. Піклується про благополуччя сім’ї, але дещо  деспотична.

Іраїда (від грецького – героїня)

Можна сказати, що в одній жінці на ім’я Іраїда живуть дві особистості, причому абсолютно різні. Одна – влюблива, чутлива, необачна, робить чимало помилок на перехрестях своєї долі. Вона – любителька галасливих, великих тусовок, заводила і душа компанії.

Трошки вперта, але приваблива. Любить подорожувати і ходити в гості. Інша – ділова і розважлива, наполеглива і рішуча, логічна і послідовна. Такою  Іраїда розкривається на роботі. Вона хороший фахівець в обраній галузі.

Клавдія (від латинського – кульгава)

Завдяки працьовитості, врівноваженості і послідовності Клавдія домагається чималих успіхів в житті. Але вона дуже скромна і вважає за краще не виділятися в своєму середовищі. Зі своїми проблемами справляється самостійно, сама ж готова допомогти будь-кому. У дружбі вірнішої і щедрішої людини ніж Клавдія не знайти. Вона начисто позбавлена дару дипломатії.

У неї все просто і ясно, часом навіть надмірно прямолінійно, наболіле висловлює прямо в обличчя. Клавдія сексуальна і прекрасна господиня, хоча перший шлюб часто невдалий, зате їй пощастить у другому. Вона хороша, віддана дружина і любляча, турботлива мати.

Клара (від латинського – ясна)

Всього в житті Клара домагається своєю працею і волею. У неї добрий, лагідний характер. Крім того, вона вміє слухати, вникати в чужі проблеми, і не розбовтує чужих секретів. Зрозуміло, у неї багато подруг і знайомих. Зі своїми ж проблемами Клара воліє розбиратися самостійно.

У всьому, а особливо в сімейному житті, Клара любить стабільність. У чоловіках цінує духовний зміст, а не зовнішню помітність. З шанувальників вибирає того, хто зможе забезпечити їй безбідне життя і можливість повністю займатися будинком і дітьми. Не завжди буває щаслива в шлюбі, але всі страждання переносить терпляче і гідно.

Майя (ім’я давньогрецької богині, матері Гермеса)

Зовні Майя дуже миловидна, це витончена істота, що володіє вишуканим смаком і справжнім шармом. Любить блиснути своєю красою в чоловічому товаристві. Однак, вона неврівноважена, дратівлива, і шлюб її часто буває невдалим.

Вона страждає і нервує через відсутність партнера. Майї подобається верховодити, вона діє за принципом: «живемо один раз …». Трудитися не любить. Але вперта й наполеглива, за рахунок чого може багато чого досягти.

 Маріанна (від складання імен Марія і Анна; розмовний – Мар’яна)

У Маріанни природна чарівність, вона жива і весела. Їй приємно бути на виду і підкорювати суспільство своєю елегантністю. Вона наділена чималими талантами, може домогтися успіху в різних галузях мистецтва.

У той же час у неї гарячий, норовливий, запальний характер, який вона, втім, вельми вміло приховує. Основне і улюблене поле діяльності Маріанни – будинок і сім’я. Тут вона цариця, воля якої – закон для її підданих, тобто домашніх. Правда, командує вона дуже вміло, непомітно і м’яко, але завжди домагається бажаного результату.

Марфа (від арамейської – пані)

Розум вдало поєднується в Марфі з наполегливістю, а рішучість – з упевненістю в собі. Такий сплав – основа особистості сильної і досить цілісної. Однак у неї є і недоліки: зайва гордість, злопам’ятність і впертість.

Вона довго пам’ятає образу і не завжди здатна пробачити. Але ці вкрай різкі риси характеру відступають в тінь, коли Марфа хоче привернути увагу об’єктів протилежної статі. Ось де розкривається її чисто жіноче емоційне багатство і притягальна сила чарівності. Рідкісний чоловік зможе встояти перед натиском і спокусами Марфи.

Неллі (від грецького – світла)

Неллі зосереджена тільки на власному «я». Може бути сварлива, примхлива, вередлива, навіть агресивна і в такому стані здатна пересваритися з усім світом, образити найвірніших друзів і близьких людей.

А часом дуже скромна і навіть сором’язлива. Вона дратівлива, але добра. Дуже себелюбна особа. Найбільше на світі їй хочеться відчувати себе справжньою, «стильною» аристократкою, і, треба сказати, це їй майже завжди вдається завдяки хорошим манерам і вродженому смаку.

Неллі гостинна, у неї затишний, вишукано обставлений будинок. На кухні возитися не любить, хоча і добре готує. Вона піклується про друзів і допомагає їм у скрутну хвилину.

Нонна (від латинського- дев’ята; від грецького – прозорлива)

Нонна – типовий оптиміст: галаслива, чарівна, відчайдушна. Вона не любить обмежувати себе рамками загальноприйнятих норм, а надходить так, як їй хочеться, як вона вважає правильним. Дуже порядна, щира людина. Чуйна до чужої біди, і люди часто довіряють їй свої секрети.

Нонна і поспівчуває, і допоможе, якщо вдасться, і збереже чужу таємницю. Дружити з нею і любити її досить складно, оскільки вона володіє даром прозорливості і від неї неможливо нічого приховати. Назвати Нонну доброю господинею було б перебільшенням, хоча вона і віддає дому та сім’ї багато сил і енергії.

Нора (від древньоскандинавского – провісниця)

У Нори зовсім чоловічий характер, вона не звертає уваги на дрібниці, холодна, стримана, зарозуміла. Північне походження імені, безумовно, наклало відбиток на її характер. Ця рішуча, напориста, вольова жінка не терпить ніяких втручань в своє життя.

З таких виходять тверді, вмілі, владні керівники, які не дозволяють собі на роботі ніяких емоцій. У сім’ї Нора теж господиня положення, близькі – «під каблуком», але всі  повністю доглянуті. Будинок сяє чистотою. Нора дуже чутлива і дуже винахідлива в любові, але ні до кого не прив’язується надовго.

Пелагея (від грецького – морська)

Пелагея – жінка з сильно розвинутим почуттям власної гідності і самоповаги, тому в стосунках з оточуючими, близькими, друзями ніколи не дозволить собі крику і нестриманості. Вона шаноблива зі старшими, не повчає навіть маленьких і нікому не нав’язує своїх переконань.

Однак зовнішня незлобивість, м’якість, скромність Пелагеї зовсім не означає відсутності характеру. Вона завжди знає, чого хоче від життя, вміє вести справи. І на роботі, і в сімейному житті у неї завжди порядок. Пелагея любить життя і віддається його радощам з усією пристрастю. Вона приваблива і якось загадково своєрідна.

Парасковія (від грецького- п’ятниця)

Парасковія – палка натура, в душі її вирують пристрасті, вона здатна на глибоку, єдину любов і готова ревно захищати своє почуття. Пашу легко образити, оскільки будь-яка нетактовність зачіпає і боляче ранить її. Але зовні це цілком благополучна, задоволена життям жінка.

Так їй і гріх скаржитися на долю. У Параски, як правило, багато відданих друзів, вона зворушливо і ніжно ставиться до батьків і близьких. В її будинку тепло, охайно і затишно. І сама господиня дивним чином створює в ньому атмосферу доброзичливості, тепла, спокою і миру.

Раїса (від грецького – легка)

Раїса – розумна, талановита і різнобічно розвинена людина. Вона працьовита, посидюща, добре виконує кропітку роботу. А завдяки великій силі волі, витривалості і працездатності, домагається тих висот, про які мріє.

Рая практична наслідує приклад, вперта, любить владу, власні інтереси ставить понад усе і ніколи не упустить своєї вигоди. Навіть до дружби ставиться досить прагматично, керуючись виключно здоровим глуздом. У чоловіків вибирає людину солідну, здатну подбати про неї. Дбайливо ставиться до дітей.

Римма (від латинського – кидання, від давньоєврейського. – яблучко, а також від назви Рим)

Римма – жінка «собі на умі». Егоїстична, до життя не пристосована, нетерпима, працювати не любить. Їй значно цікавіше займатися собою, своїм будинком і не замислюючись витрачати гроші. Тому вона намагається вибрати собі чоловіка, який би повністю її забезпечував.

При цьому примудряється зраджувати йому, але так, щоб він ні про що не здогадався. Друзів у Римми трохи, дуже вже вона нетерпима і надовго затаює образи. Однак її спостережливість, вміння аналізувати ситуацію, природна хитрість і чарівність допомагають їй утвердитися в житті і зайняти те становище, яке її приваблює.

Роза (від латинського – троянда, квітка)

У повній відповідності зі своїм ім’ям Роза красива і приваблива. Чоловіки, як правило, від неї без розуму. Характер цього імені спокійний. Від природи Роза обдарована різними талантами, а властива  їй працьовитість допомагає домогтися успіху в житті.

Де б вона не працювала, всюди її цінують і довіряють їй. Вона непогано розбирається в людях, і легко використовує їх слабкості собі на користь. Натура самовіддана, вона з пристрастю, в повну силу віддається всьому, чим займається: роботі, захопленням, любові, домашнім справам. Роза  любить порядок, дуже акуратна і їй не подобаються люди, що не володіють цими якостями.

Роксана (від перського – провісниця)

Роксана миловидна і чарівна і вельми вміло використовує свою чарівність для досягнення мети. Любить свій будинок, сім’ю, прекрасна господиня. Гостинна і хлібосольна, чудово готує. Вона розумна, але примхлива і свавільна. Дратівлива по дрібницях і вперта.

Завжди і у всьому Роксана прагне наполягти на своєму, що призводить до частих сімейних сварок. Її наполегливість проявляється і на роботі, і в стосунках з друзями, що ускладнює їй життя, призводить до безкінечних конфліктів, а в результаті страждають не тільки вона і близькі, але часом навіть інтереси справи. І тим не менше Роксана вміє правильно орієнтуватися в житті і цілі своєї, як правило, домагається.

Руфіна (від латинського – золотисто-жовта, руда)

Руфіна емоційна, часом навіть занадто вразлива. Але ця жінка без комплексів, дуже контактна, вміє порозумітися з усіма і таким чином створює собі певний життєвий комфорт. Від природи Рут лінива, але намагається подолати цей недолік, і на роботі її цінують саме за старанність, знають, що на неї можна покластися, вона не підведе.

Борячись з власними слабкостями, Руфіна намагається активно воювати і з недоліками оточуючих, на що витрачає даремно чимало часу. У той же час це дуже добра і м’яка жінка, здатна пробачити навіть глибокі образи.

Сарра (від давньоєврейського – знатна)

Ім’я Сарра обдаровує свою власницю добротою, грунтовністю і різноманітними талантами. Сарра тонкий поціновувач мистецтва. Сарра ніколи не зробить необережного кроку, перш вона зважить всі «за» і «проти». Вона дуже доброзичлива і терпима до людей.

Терпіти не може пліток і пересудів. Зразкова дружина і господиня. У своїх дітей вкладає всю душу. Інший раз зайва м’якість Сари приносить їй певні незручності, адже вона дуже ранима і чутлива і образити її нічого не варто. Але природна мудрість Сари допомагає їй подолати будь-які напасті.

Серафима (від давньоєврейського – полум’яна)

Серафима – натура жертовна, готова заради близьких людей навіть на самозречення. У шлюбі звичайно щаслива, але щастя Сима створює власними руками: вона ніжна, покірна, вміло пристосовується до характеру чоловіка, готова в будь-яку хвилину допомогти і виручити з будь-якого лиха.

Але у відповідь чекає такої ж самовідданої любові. Одне вона переносить погано – нарікання на свою адресу. Але оскільки самотність – не її доля, змушена пробачити і знову стати дружелюбною і привітною. У Серафими приголомшлива інтуїція, часом їй вдаються навіть передбачення.

Таїсія (від грецького – належить Ізіді, давньоєгипетської богині родючості)

Таїсія рішуча, безкомпромісна. У житті вона не шукає легких шляхів, замість обхідних доріг воліє йти напролом. Вміє і любить ризикувати, оскільки найбільше боїться буденності і нудьги. Сподівається тільки на себе, тому незалежна, самостійна і своїм особистим життям ні з ким не ділиться.

У Тасі дуже розвинена інтуїція, вона навіть вміє передбачати майбутнє. Володіє прекрасними організаторськими здібностями і може зробити блискучу кар’єру. Але зразкова господиня будинку з неї навряд чи вийде. Хоча вона гостинна і обходчива з друзями, які це цінують. Але не всі сприймають її колючий характер.

Фаїна (від грецького – сяюча)

Фаїна дуже рухлива, моторна, якщо не сказати нервова жінка. Вона весь час кудись поспішає, поспішає комусь допомогти, її енергія вимагає постійного виходу. Фая довго не виходить заміж через свої завищені вимоги. Але вона не чоловіконенависниця, скоріше навпаки – обожнює чоловіче товариство.

У жіночому ж відчуває себе незатишно, хоча не проти перемити кістки найближчим знайомим, але беззлобно. Фаїна добра, доброзичлива і привітна. Відмінна господиня, любить і вміє приймати гостей. Але в шлюбі не завжди буває щаслива, можливо через свої помисли і впертості. Зате дітей своїх вона дуже любить і багато часу приділяє їх вихованню.

Христина (від грецького – присвячена Христу; в розмові – Христина)

Раніше Христею називали багатьох селянських дівчаток, але ті часи давно пройшли, і тепер це ім’я, повторно, несе на собі відбиток аристократизму і елітарності. Тому для Христини потрібне вміння триматися і постояти за себе в разі потреби – адже красиве ім’я може викликати заздрість.

Зовні стримана, Христина відрізняється неприборканим темпераментом, вона жадає палкої любові та ніжності. Жінка розумна, кмітлива і спостережлива, Христина любить життя у всіх його проявах, вірить в себе і ніколи не панікує.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.