Home / Твоя краса / Рецепти молодості: ванни для краси і здоров’я

Рецепти молодості: ванни для краси і здоров’я

Немає сьогодні жінки, яка б не хотіла  залишатися красивою та молодою  незалежно від віку. Кожна жінка вибирає свої унікальні  методи боротьби з такими не бажаними віковими змінами. Один з найефективніших і приємних методів є  ванни з використанням різноманітних додаткових компонентів. Багатий склад, що містяться в них корисних речовин дозволить нам залишатися молодими та красивими на довгий час. До того ж крім косметичної процедури ми отримуємо ще масу приємного задоволення.

bath8Ванна з морською сіллю робить шкіру пружною, зміцнює і стимулює її. Надає сприятливу дію на нервову систему. До того ж вона допомагає боротися з целюлітом і зайвою вагою. На одну ванну досить 250-350 грам морської солі. Температура води повинна бути прохолодною. Для досягнення бажаного ефекту приймати ванни треба два-три рази на тиждень протягом 15 хвилин.

Ванна з вівсяними висівками зробить чарівною будь-яку жінку. Потужні корисні речовини, що містяться в вівсянці, усунуть роздратування, почервоніння, зроблять шкіру молодою. Багатий склад вівсянки принесе масу користі для шкіри і організму в цілому. Крохмаль, амінокислоти, різні групи вітамінів – це далеко не повний перелік того, чим може нас порадувати вівсянка. Для такої ванни досить 250 грам висівок. Їх необхідно помістити в марлевий мішечок і повісити над краном з включеною гарячою водою.

Ванна з сосновим екстрактом приведе в порядок нервову систему, зніме втому. Після трудового дня допоможе відновити організм. Готовий екстракт з успіхом можуть замінити соснові голки і палички, які попередньо потрібно прокип’ятити протягом півгодини і дати настоятися до отримання темно-коричневого розчину. На одну ванну досить кілограма хвойного матеріалу. Температури ванни 30-40 градусів, час прийняття ванни близько 15 хвилин. Область серця занурювати не рекомендується.

Ванна з трав. Тут можна використовувати трави, які надають лікувально-косметичне дію. Наприклад: м’яту, розмарин, деревій, календулу, ромашку, липу. Спочатку треба приготувати відвар з 250 грам трав, а потім вилити його у ванну з водою.

Ванна краси: додати 3 столові ложки меду, три літри молока, відвар з трав. Сприяє посиленню метаболізму, поліпшенню обміну речовин.

Перед прийомом будь-яких процедур, навіть косметичних, рекомендується консультація лікаря. Іноді дія компонентів що входять до складу ванни може викликати побічні явища: слабкість, сонливість та інші. В одних випадках необхідно змінити концентрацію речовин, а в інших і зовсім скасувати процедури. Особливо це стосується ванн з використанням трав’яних зборів.

Любіть себе і своє тіло, і все у вас буде гаразд. Головне не лінується і регулярно займатися собою.


Check Also

Місячний календар краси на листопад 2020 року

Докладний місячний календар краси на листопад 2020  року на кожен день. Сприятливі і несприятливі дні. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.