Home / Маски для волосся / Реп’яхова олія для краси і сили волосся

Реп’яхова олія для краси і сили волосся

Реп’яхова олія: маски для волосся на базі реп’яхової олії – одне з найбільш затребуваних засобів в домашній косметології. Використання в процедурах догляду за шевелюрою масляного екстракту реп’яха здатне повернути кожному волоску на голові здоров’я і силу, зробити волосяний покрив більш густим і блискучим. Ефірна реп’яхова олія застосовується в найрізноманітних масочних складах: і для росту волосся і проти надмірного випадіння волосся, як засіб загального догляду.

Чому ж даний натуральний продукт так корисний для волосяного покриву голови людини, як його видобувають, і які маски з ефіру реп’яхової олії вважаються найбільш ефективними – будемо розбиратися детально і поетапно.

Що собою представляє реп’яхова олія

yak-koristuvatisya-repyahovu-olyu-dlya-volossya_982
Реп’яхова олія

Продукт отримують з коренів одногої з різновидів лопуха – лопуха великого або в простолюдді реп’яха, звідси виникає і назва масляного концентрату. Для виготовлення ефіру беруться коріння рослини, в яких сконцентровано максимальну кількість природного соку.

Коріння піддають холодному віджиму, і такий спосіб отримав назву масляної екстракції. Унікальність реп’яхової олії в тому, що його видобувають саме з коренів, тоді як у інших рослин для тих же цілей відбирають стебла, плоди і квіти.

Збирають коріння лопуха великого для отримання олії ранньою весною або ж пізно восени – у ці періоди року концентрація корисних речовин в рослині досягає свого максимуму.

Віджатий сік рослини додатково настоюють на інших видах рослинних олій, з підвищеною жирністю – оливковій, арахісовій, мигдалевій і тому кінцевий продукт виходить густим, з гарним золотистим відтінком і характерним ароматом.

Реп’яхова олія – одна з найбільш доступних за ціною різновидів ефірних масляних складів, але це не применшує її достоїнств і користі в області косметичного догляду.

Репяхова олія: декілька слів про склад реп’яхової олії

В ефірному масляному продукті з коренів великого лопуха можна знайти вітаміни А, В, С, Е, які необхідним всім природним покровам людського тіла:

Вітамін А, який зміцнює структуру кожного волоска зсередини, робить його більш еластичним, усуває сухість і ламкість;

Вітамін Е повертає шевелюрі блиск і густоту;

Вітамін С насичує цибулини енергією і тим самим стимулює зростання нових волосків;

Вітамін В також сприяє швидкому відростанню нового волосся і їх здоров’ю.

Завдяки наявності всіх цих вітамінів високий ефект має відновлююча маска з реп’яхової олії  від випадіння волосся.

Також в ефірі реп’яха є протеїни, дубильні речовини, жирні кислоти, антиоксиданти, корисні рослинні кислоти, солі мінералів і бета-каротин. Всі інгредієнти в сукупності надають потужний ефект на оздоровлення шевелюри і повертають волоссю здоровий вигляд, блиск і силу.

Ще одним плюсом концентрату з коренів великого лопуха є той факт, що його легко виготовити самостійно.

Репяхова олія : готуємо маску з реп’яхової олії вдома

Для приготування корисного концентрату вдома вам будуть потрібні: приблизно 200 грам свіжого кореня рослини і повна склянка будь-якого іншого рослинного масла з високим відсотком жирності. Ідеально підійдуть олія оливи, кунжуту, арахісу, мигдалю або кокоса.

Подрібніть коріння лопуха і залийте їх підготовленим масляним складом. Акуратно перемішайте, не збовтуючи і не збиваючи, і помістіть в закриту ємність. Настоюється маска з реп’яхової олії  в темному місці близько 30 діб. Після закінчення терміну дістаньте ємність, процідіть через дрібне сито і перелийте в більш зручну тару.

Купуйте чистий продукт, а не наведені доглядаючі склади, у котрі часто виробники додають непотрібні і шкідливі компоненти. З чистого базового продукту ви легко приготуєте маску будь-якого доглядового призначення, і в ній гарантовано не буде шкідливих хімікатів.

Репяхова олія: використання концентрату в домашній косметології

До слова, з концентрату лопуха зовсім не обов’язково виготовляти масочні склади, при нормальному стані шевелюри досить регулярно втирати продукт в шкіру голови і обробляти ним кінчики волосся. Курс масок рекомендується при наявності серйозних проблем з волосяним покривом – при ламкості волосків, їх надмірній сухості, при рясному випаданні.

Репяхова олія маска з якої  також може надати корисну дію на ріст волосся – після курсу процедур запускаються процеси оновлення в волосяних цибулинах і як наслідок – волоски починають відростати швидше.

Впоратися з втратою волосяного покриву допоможе наступний склад на основі продукту з коренів реп’яха: візьміть повну столову ложку концентрату і розмішайте з однією чайною ложечкою свіжого меду. На волосся реп’яхова олія (маска)  не намащується: обробляється сумішшю виключно шкіра голови, адже суть процедури запустити процес оздоровлення в фолікулах.

Рекомендований час для впливу – 30-40 хв., при цьому голову слід обернути целофаном, а зверху утеплити рушником. Змивають склад проточною водою без використання шампунів і ополіскувачів.

Реп’яхова олія : для росту волосся допоможе наступна реп’яхова маска  на базі реп’яхової олії:

Візьміть чотири повні столові ложки реп’о ефіру і розчиніть в них дві столові ложки гірчичного порошку;

Вбийте в кашку жовтки курячих яєць і обробіть отриманим складом голову біля коріння волосся і кінчики;

По довжині розподіляти реп’яхову маску для росту випадаючого волосся не потрібно. Утепліть голову і тримайте суміш на голові близько 40 хв. Не турбуйтеся, якщо відчуєте легке і навіть сильне печіння – реп’яхова олія (маска)  для ослабленого волосся так і повинна впливати;

Змивайте прохолодною водою. Чисте волосся злегка підсушіть, і втирайте в корені ще трохи реп’яхової олії.

Реп’яхова олія: правила використання

При використанні реп’яхового ефіру в масочний склад для його більшої ефективності в процесах оздоровлення волосся, слід дотримуватися деяких правил, з якими буде непогано ознайомитися перед початком курсу процедур.

Не використовуйте для масок і втирання в шкіру холодний концентрат. Обов’язково злегка прогрівайте масляний продукт на водяній бані – при нагріванні корисні властивості ефіру посилюються. Надмірне нагрівання олії під сумнів не потрібно – досить розігріти її до температури тіла.

Якщо ви використовуєте реп’яхову олію в якості притирання – шевелюру обов’язково попередньо вимийте, злегка підсушіть і розчешіть. Втирайте ефір в злегка вологе коріння і намагайтеся розподіляти його рівномірно.

Важливо нагрівати реп’яхову олію не тільки перед нанесенням на голову, але і створювати термічний ефект на весь час впливу маски. Для цього на оброблену шевелюру надягайте купальну шапочку або спеціальну шапочку для косметичних процедур і зверху вкутуйте махровим рушником.

Ефірний продукт лопуха іноді буває важко сполоснти з волосся, так як він володіє значною жирністю. В цьому випадку допоможе маленька хитрість: розведіть солоний розчин з малою концентрацією і цим розчином промийте волосся.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *