Колір очей, його індивідуальний відтінок, нам дається від природи. Буває так, що рідний колір очей не подобається, не влаштовує і його хочеться змінити. Чи можливо це? Як змінити колір очей без лінз? Для тих, кому важливий свій зовнішній вигляд аж до кольору очей, пропонується розглянути наступні поради – способи по зміні кольору очей.
Способи зміни кольору очей
Безумовно, що найпростіший спосіб – використовувати кольорові відтінкові контактні лінзи. Але з різних причин далеко не всі хочуть ними користуватися. Якщо рішення кардинальне, то існує операційний спосіб зміни кольору за допомогою лазера, який видаляє темний пігмент. Безумовно, що це дорогий і досить ризикований спосіб. Ну, а інші методи навряд чи допоможуть змінити колір очей разюче. Можна дещо відтінити очі, зробити колір світлішим, яскравішим, насиченішим, темнішим. Але якщо у вас від природи карий колір очей, має статися, по істині, чудо, щоб очі стали, наприклад, блакитними.
Як відомо, наші очі відображають оточуючий нас світ, предмети, обстановку, ну і колірну гамму оточення. Відповідно, якщо ми змінимо колір навколишньої обстановки, то очі так само поміняють відтінок. Це найчастіше ставиться до одягу. Так, якщо до сірих очей надягти блузу блакитного кольору, то очі так само будуть наповнені блакитним відтінком. До речі, це дуже важливо підібрати під свій природний колір очей одяг гармонуючих відтінків, які їх підкреслять, відтінять, зроблять яскравішими й виразнішими.
Крім того додати очам бажаний відтінок, зробити їх виразнішими допоможе правильний макіяж. Знайти інформацію про те, які кольори тіней гармонійно поєднуються з вашим кольором очей, не важко, якщо у вас є під рукою інтернет. Колір очей може виглядати більш яскравим, насиченим, темним або приглушеним, якщо ви підберете потрібний відтінок тіней і косметичного олівця.
Відомий факт, що колір очей змінюється з віком. До старості колір очей немов линяє, вигорає, стає вицвілим. Навіть темні в молодості очі, наприклад, карі, набувають кольору менш насиченого – чайний, медовий, горіховий. Різні захворювання можуть вплинути на відтінок очей. Очі можуть посвітлішати або потемніти, придбати інші колірні відтінки. Деякі офтальмологічні захворювання супроводжуються зміною кольору райдужної оболонки очей. При захворюванні синдромами Фукса і Познера-Шлоссмана колір хворого ока змінюється до зеленого. Якщо заражене одне око, то виникає гетерохромія – різниця в кольорі очей. Відтінок ока може змінитися і при застосуванні деяких лікарських засобів, так наприклад, препарати для зниження внутрішньоочного тиску при закапуванні в очі міняють їх колір на більш темний.
Є ще один незвичайний спосіб змінити колір очей. Цей спосіб діє завдяки вашій силі самонавіювання. Проводити процедуру потрібно вранці і ввечері по 15 хвилин, а коли бажаний результат буде досягнутий, то потрібно повторювати процедуру раз на місяць. Вам потрібно розслабитися, закрити очі і поринути в думку про зміну кольору очей. Спочатку потрібно представити свої очі у вихідному кольорі, а потім подумки заповнювати очі іншим кольором, потроху, крапочками, поки він ніби не почне світити новим кольором.