Home / Догляд за шкірою / Ранок-день-вечір: ефективний догляд за шкірою

Ранок-день-вечір: ефективний догляд за шкірою

Що відбувається з організмом протягом доби і які засоби допоможуть залишатися красивою вранці, вдень і ввечері.

Ранок

1. Очистіть шкіру

Вранці потрібно умиватися особливо ретельно, щоб прибрати з поверхні шкіри продукти нічної життєдіяльності клітин. Для того щоб добре очистити і тонізувати шкіру, використовуйте пінки, скраби і пілінги.

2. Сходіть на масаж

Тонізуючий масаж обличчя і тіла вранці особливо корисний. Він стимулює вироблення ендорфінів, і працювати після нього весело і легко.

3. Помийте голову

Волосся краще мити з ранку. За ніч шкіра голови стає більш жирною, до того ж укладку простіше робити на вологому волоссі.

4. Зробіть детокс

Програми детоксифікації і очищаючі маски в салоні вранці дуже ефективні.

Що відбувається в організмі вранці:

За ніч на поверхню шкіри виводяться токсини і шлаки тому вранці корисні очищаючі процедури.
Вночі травна система відпочиває, тому першу їжу дня вона перетравлює максимально ефективно – не пропускайте сніданок, він «запускає» обмін речовин на день.

Вранці активується мікроциркуляція – пийте більше води.

День

1.Використовуйте захисний крем

Протягом дня шкіра піддається безлічі випробувань. Ультрафіолетове випромінювання, смог, сигаретний дим і інші зовнішні впливи негативним чином впливають на роботу клітин. Наша шкіра володіє механізмом природного захисту, але їй важливо допомогти. Вдень обов’язково використовуйте засоби, що містять антиоксиданти і сонцезахисні фільтри широкого спектра. Ваш денний крем повинен включати SPF і компоненти, нейтралізуючі вільні радикали.

2. Матуйте шкіру

Протягом дня на поверхні шкіри виступає себум (шкірний жир), влітку цей процес проходить більш інтенсивно, і навіть у людей з нормальною і комбінованою шкірою обличчя до середини дня може почати блищати. Використовуйте матуючі засобу перед тим, як накладати макіяж, чи носіть з собою матуючі серветки.

3. Сходіть в солярій

Ближче до полудня добре лягає засмага, бо клітини шкіри в цей момент виробляють кератин і меланін.

4. Зробіть манікюр

З точки зору фізіологічних процесів не важливо, в який час ви робите манікюр і педикюр. Але багато лаків сохнуть досить довго, і манікюр, зроблений ввечері, може змазатися в ліжку. Тому розумніше фарбувати нігті в середині дня.

5. Зробіть епіляцію

Травматичні види епіляції, зокрема фото-та біоепіляціюю краще робити вдень. До вечора шкіра стає більш чутливою, а зранку ще не активовані захисні функції, тому великий ризик почервоніння і подразнень. Вдень ця процедура найменш болюча.

Що відбувається в організмі вдень:

Вдень з поверхні шкіри випаровується багато води. У спекотну погоду це може викликати зневоднення шкіри.

Активується процес вироблення в клітинах шкіри кератину і меланіну, які захищають шкіру від дії ультрафіолету.

У 10-11 годин і в 17-18 годин відбуваються сильні викиди себума на поверхню шкіри, вона може почати блищати.

Шкіра захищається від окислювальних реакцій і від шкідливого впливу навколишнього середовища, виробляючи антиоксиданти, репаративні білки та інші засоби захисту.

Метаболізм сповільнюється, і протягом дня його важливо стимулювати, перекушуючи чимось корисним (нежирним сиром, йогуртом, сирими овочами) кожні півтори-дві години.

Ваші м’язи розігріті: фітнес-тренування між 17 і 18 годинами дають максимальні результати.

Вечір

1. Зніміть макіяж

На ніч шкіру важливо правильно очистити, щоб засоби нічного догляду проникли глибше і діяли ефективніше. Вночі активується видільна функція шкіри, і важливо, щоб макіяж не забивав пори і не заважав шкірі позбавлятися від усього зайвого. He забувайте ретельно знімати туш з вій: нафарбовані вії більш крихкі і часто ламаються у сні.

2. Нанесіть антивікової крем

Вночі клітини шкіри ведуть відновну роботу. Ключові години роботи шкіри – між північчю і світанком. В цей час важливо забезпечити шкірі підтримку у вигляді спеціального нічного крему. Ніч – найкращий час для роботи антивікових засобів.

3. Розслабтеся

Поки ви відпочиваєте, клітини шкіри, урятовані від стресу і зовнішньої агресії, оновлюються ефективніше. Сім-вісім годин міцного сну життєво необхідні для нормального метаболізму. Увечері постарайтеся розслабитися, це корисно не тільки для шкіри: стрес і втому викликають підвищення рівня кортизолу в крові, а цей гормон у свою чергу пробуджує у вас бажання з’їсти щось солодке. Тому втомлені і нервові люди частіше переїдають на ніч.

4. Влаштуєте спа-салон на дому

Увечері шкіра максимально сприйнятлива до догляду. Маски, сироватки, живильні креми – більшість косметичних процедур ввечері дуже ефективні. Особливо актуальні засоби з ретинолом і альфа-гідроксикислотами. Вони підвищують чутливість шкіри до ультрафіолетових променів, тому їх краще наносити на ніч, коли ви не піддаєтеся їх впливу.

Що відбувається в організмі ввечері:

В 19 годин шкіра досягає максимуму здатності поглинати все ззовні, тому креми, маски, сироватки і різні косметичні процедури в цей момент найбільш ефективні.

Обмін речовин сповільнюється, тому вся їжа, з’їдена після 18 годин, перетравлюється повільно і накопичується у вигляді жиру. З’їжте на вечерю що-небудь гостре – такі спеції та приправи, як гірчиця, кайенский перець, імбир і чилі, прискорюють метаболізм протягом трьох годин після їжі.

Накопичені за день втома і стрес викликають спазм в м’язах і погіршують здатність шкіри до самовідновлення. Увечері корисні всі розслаблюючі процедури для обличчя і тіла, а також вправи на розтяжку м’язів.

Вночі клітини шкіри оновлюються, і їм потрібна допомога у вигляді спеціальних нічних кремів.


Check Also

шкіра на ліктях суха

Чому шкіра на ліктях суха і що з цим робити

Причини можуть бути різними: від сухого повітря до серйозного захворювання. Отож про те, чому шкіра …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *