Home / Твоя краса / Обличчя / Радіочастотний ліфтинг обличчя: омолодження без операції

Радіочастотний ліфтинг обличчя: омолодження без операції

У прагненні якомога довше залишатися молодою і красивою, жінки використовують різні способи.

Так як попит народжує пропозицію, естетична медицина не стоїть на місці, постійно пропонуючи своїм клієнткам операційні та безопераційні процедури по омолодженню шкіри.

Одним з останніх інноваційних розробок у цій галузі є радіочастотний ліфтинг обличчя.

Як стверджують винахідники, він, залежно від реакції організму, в деяких випадках навіть перевершує ефект від пластичних операцій.

Принцип дії радіочастотного ліфтингу обличчя  і показання до застосування

Радіочастотний ліфтинг застосовується для омолодження шкіри і лікування целюліту.

Він використовується для підтяжки грудей, поліпшення шкіри зони декольте і позбавлення від «подвійного підборіддя».

За допомогою даної процедури можна позбутися зморшок навколо очей і зробити менш окресленими носогубні складки.

Його принцип полягає в нагріванні тканин шкіри до певної температури високочастотними струмами в діапазоні від 0,14 до 0,16 МГц, завдяки чому відбувається їх підтяжка.

Даний ефект призводить до активного виробленню колагену і формування як би нового «каркаса» шкіри. Її структура змінюється, стаючи пружною, еластичною і щільною. У цьому основна перевага радіочастотного ліфтингу обличчя перед пластичною операцією, в результаті якої стан шкіри залишається незмінним, а ліфтинг – ефект обумовлений видаленням зайвої шкіри.

А ще цей вид ліфтингу сприяє не тільки поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри.

За рахунок нормалізації кровообігу і виведення з шкіри токсинів і шкідливих речовин результат помітний відразу ж після проведення першої процедури. Причому протягом наступного періоду часу він лише наростає, забезпечуючи шкірі привабливий зовнішній вигляд, здоров’я і молодість.

Відновлювальний період після процедури займає нетривалий час, не порушуючи звичний ритм життя пацієнтки.

Для його проведення не потрібно спеціальної підготовки. Він показаний тим жінкам, хто володіє в’ялою шкірою, схильною до старіння і має розтяжки на поверхні.

За допомогою радіочастотного ліфтингу можна впливати на будь проблемну ділянку, будь то обличчя, живіт, передпліччя або стегна. Все, що вимагає підтяжки та омолодження, обробляється даним методом.

Дозволений вік для застосування даної процедури варіюється в межах 20 – 60 років.

Радіочастотний ліфтинг обличчя: протипоказання

Незважаючи на простоту проведення процедури і її безпеку, вона має протипоказання до застосування.

Крім віку, це – наявність свіжих ран, сильної засмаги, вугрів і інших шкірних захворювань. Її можна проводити вагітним жінкам, онкологічним хворим, людям, страждаючим серцево – судинними хворобами та цукровим діабетом. З повним переліком протипоказань можна ознайомитися у лікаря – косметолога, який і визначить доцільність проведення процедури.

В основному у такого ліфтингу немає неприємних відчуттів, а його проведення – безпечне і приємне. Це пов’язано з відчуттям тепла шкірою. У деяких випадках, пов’язаних з її чутливістю, може спостерігатися невелика гіперемія, яка швидко проходить.

Етапи проведення радіочастотного ліфтингу обличчя

Слід зазначити, що перед проведенням радіочастотного ліфтингу обличчя в цілях безпеки пацієнт повинен зняти з себе металеві предмети, а також контактні лінзи. Протягом декількох днів до процедури не можна приймати сонячні ванни, відвідувати солярій і баню.

Перед процедурою оброблювану ділянку шкіри необхідно ретельно очистити. Далі на нього слід для контакту нанести певну кількість гліцерину. На цьому підготовчі заходи закінчуються.

Далі по проблемних ділянках проводиться плавний рух аплікатором приладу. При цьому необхідний контроль температури. Для цього служить безконтактний лазерний термометр.

Різні ділянки шкіри обробляються струмами різної температури. Наприклад, для обличчя вона не повинна перевищувати 42 градуси, а для тіла – 46 градусів.

Час проведення радіочастотного ліфтингу визначається лікарем і залежить від оброблюваної зони.

Після закінчення процедури контактний шар видаляють, а на шкіру наносять спеціальний крем. Щоб підсилити ефект і вивести з організму воду і зайву рідину, наступного дня рекомендується провести лімфодренажний масаж.

Протягом 6 місяців пацієнт повинен вживати вітамін С. Це необхідно з метою подальшого вироблення в шкірі колагену.

Залежно від реакції організму застосовують кілька процедур радіочастотного ліфтингу. Їх кількість визначається лікарем. Слід зазначити, що позитивного результату добиваються жінки різного віку.

Радіочастотний ліфтинг ефективний як для молодих, так і для літніх жінок пенсійного віку.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.