Пивні дріжджі – популярний компонент біодобавок, вітамінних препаратів для краси і здоров’я волосся. Як діють домашні маски з пивними дріжджами? Як правильно використовувати пивні дріжджі для волосся? Відкрийте секрети застосування пивних дріжджів для краси волосся.
Пивні дріжджі для волосся. Корисні властивості і різновиди
Активна дія на ослаблену шевелюру, можливість використовувати як зовнішньо, так і приймати всередину – причина популярності продукту серед різних категорій пацієнтів. Доступний, ефективний засіб підходить для лікування пошкоджених локонів, профілактики випадіння волосся, оздоровлення організму.
Для того щоб зрозуміти, яку користь мають пивні дріжджі для волосся, необхідно познайомитися з інформацією про те, з чого вони складаються і які корисні речовини в них містяться. Дріжджі потрібні для пива, оскільки вони мають властивість створювати бродіння, як будь-які грибки. Хмільність пива теж багато в чому залежить від дріжджів, а також вони надають вітамінний вміст напою, завдяки дріжджам в пиві з’являються цінні мінеральні компоненти і амінокислоти, які не синтезуються в нашому організмі самостійно.
Тому неважко уявити собі, що можуть означати пивні дріжджі для волосся, тому що всі перераховані компоненти необхідні для підтримки здоров’я волосяного покриву. Сьогодні про користь дріжджів знають багато, також як про кропиву або лопух для волосся. Не дивно, що дріжджі для пива сьогодні входять до складу популярних біодобавок, які використовуються з метою зниження або збільшення маси тіла, поліпшення структури шкіри, волосся, нігтів.
Зокрема, вітаміни групи B, тіамін, рибофлавін, ніацин, B6, пантотенова кислота, біотин і фолієва кислота в дріжджах для пива сприяють зростанню, протистояння волоса зовнішнім негативним факторам, зміцненню волосся і оберігають їх від випадання.
Мікроелементи хром, цинк, залізо, фосфор і селен забезпечують збалансоване живлекння волосся, що необхідне для формування здорової структури волосся і надійності кутикули.
Амінокислоти, особливо РНК – рибонуклеїнова кислота покращують імунітет, що допомагає боротися з дегенеративними захворюваннями і запобігають старінню волосся. Не слід забувати про те, що амінокислоти є стимуляторами високої засвоюваності всіх корисних речовин, що містяться в дріжджах для пива і в інших народних засобах для волосся – кропиві, ромашці або обліписі.
Різновиди:
в аптеці можна знайти пивні дріжджі з сіркою. Популярний засіб прискорює ріст волосків, надає локонам пружність і блиск. Сірка прискорює процеси регенерації, бере участь в клітинному обміні;
ще один популярний варіант БАДа – пивні дріжджі з цинком. Високоактивний засіб зупинить порідіння шевелюри, зніме роздратування шкіри голови, наситить вітамінами волосся і шкірні покриви. Крім цих БАДів можна купити натурпродукт з додаванням кальцію, магнію, заліза, муміє, селену або комбінації мінералів.
Пивні дріжджі для волосся. Дія на організм і волосся
Поліпшувати стан волосся за допомогою дріжджів для пива можна різними способами. Самі дріжджі також бувають в різному вигляді:
живі дріжджі для пива, які представляють собою пресовані брикетики або рідкі дріжджі;
сухі дріжджі для пива, які не так ефективні, як живі, але іноді за рецептом для волосся потрібно використовувати саме їх;
дріжджі пивні у вигляді біодобавок.
Для найбільшого ефекту дріжджі при усуненні різних проблем, пов’язаних зі здоров’ям волосся, краще застосовувати зовнішньо. Необхідно готувати з них в домашніх умовах маски, робити обгортання, втирати суміші в голову, волосся і так далі. Подібне використання сприяє проникненню дріжджів для пива в саме волосся і в його коріння, а також допомагає позбутися від проблем шкірного покриву голови, які часто виникають паралельно з ламкістю, випадінням, сухістю і жирністю волосся.
Після регулярного вживання всередину активних дріжджових сумішей або оздоровлення шевелюри за допомогою масок ви неодмінно відзначите позитивні зрушення. Поєднання зовнішнього і внутрішнього застосування багаторазово підвищить ефект.
Результати:
підвищується імунітет, приходять в норму обмінні процеси;
зміцнюється нервова система;
припиняється випадыння волосся;
локони стають сильними, блискучими, пружними;
волосся росте швидше;
зникає лупа, зменшуються прояви екземи, себореї;
знижується частота алергічних реакцій на шкірі;
організм насичується білком, зміцнюються волосся, нігті;
шкірні покриви стають здоровішими, проходять висипання різного характеру.
Пивні дріжджі для волосся. Показання та протипоказання
Пивні дріжджі для волосся та пиво є популярними доглядовими засобами. Це натуральні продукти, вони нешкідливі і доступні за ціною кожному.
Показання до застосування:
порідіння волосяного покриву;
ламкість, крихкість волосся;
слабкий, нездоровий вигляд шевелюри;
відсутність блиску;
пошкоджені після фарбування локони;
посічені кінчики.
Протипоказань до їх застосування дуже мало:
Обмеженням до застосування є хвороби нирок, подагра, схильність до грибкових захворювань, дисбактеріоз; вагітність, період грудного вигодовування.
Небажано використовувати спосіб тим, у кого є алкогольна залежність.
Лікарі не рекомендують користуватися пивними інгредієнтами при подразненні шкіри голови і свербінні.
Доглядаючі процедури заброронені тим, у кого є алергія на цей напій.
Всі інші можуть мати красиву зачіску кожен день. Для цього у вас є пивні дріжджі і пиво.
Візьміть на замітку:
пам’ятайте, що окремі інгредієнти масок, наприклад, мед, яйця, настоянки, екстракти рослин можуть викликати роздратування шкіри голови, висип, свербіж на тілі;
перед використанням домашніх сумішей проведіть простий тест на схильність до алергії;
готову масу нанесіть на зап’ястя, подивіться, як реагує шкіра;
якщо сильної реакції немає, без коливань починайте курс домашніх масок.
Пивні дріжджі для волосся. Можливі побічні ефекти
При масі корисних властивостей колонії дріжджових грибів мають один недолік: після вживання БАДів з цінних натурпродуктом у багатьох пацієнтів розвивається «звірячий» апетит. Під час прийому біодобавок з цим компонентом можна набрати парочку зайвих кілограмів. Врахуйте цей нюанс. Звичайно, маски для волосся з дріжджами такої реакції не викликають, хвилюватися не варто.
Пивні дріжджі для волосся – інструкція по застосуванню
Як приймати пивні дріжджі? Після покупки препарату прочитайте інструкцію. Вживання різних БАДів з колоніями дріжджових грибів має нюанси застосування. Більшість вітамінних препаратів, наприклад пивні дріжджі для волосся «Евісент» з сіркою, пивні дріжджі «Нагіпол» з цинком від компанії «ЕККО ПЛЮС» коштують недорого. На місяць знадобиться пару упаковок.
Нюанси:
більшість біодобавок рекомендовано пити під час їжі: так повніше засвоюються активні компоненти;
загальна кількість таблеток в день – від 3 до 10.
Оптимальна частота прийому – тричі на день;
періодичність – щодня;
мінімальний курс – місяць.
Рецепти домашніх масок з пивними дріжджами допоможуть досягнути максимального результату вживання БАДів і регулярне нанесення корисних сумішей на шевелюру. Виберіть цікаві рецепти, випробуйте цілющу дію колоній дріжджових грибів. Після закінчення курсу сухі, пошкоджені волоски перетворяться в розкішні, здорові локони.
Проти лупи і порідіння шевелюри
З’єднайте в мисці півсклянки теплого кислого молока, 10 г дріжджів, 1 ч. л. негустого меду. Відставте ємність на 15 хвилин, після дозрівання живильної маси розподіліть суміш на волоссі, злегка помасажуйте шкіру голови. Тривалість корисної процедури – півгодини. Вимийте шевелюру, обполосніть відваром кропиви або деревію.
Відновлююча маска з освітлюючим ефектом
Склянку кефіру з’єднайте з 1 ч. л. пивних дріжджів, поставте на водяну баню. Як тільки с уміш трохи нагріється, зніміть, відставте на 10 хвилин. Ще раз перемішайте пінливу маску, нанесіть суміш до самих кінчиків пасм. Як завжди, покрийте волосяну частину голови целофановим пакетом, обов’язково утепліть рушником. Освітлюючу суміш тримайте на локонах третину години. Промийте шевелюру з шампунем.
Склад для росту волосся
Очистіть середню цибулину, подрібніть за допомогою блендера, відіжміть сік. Столову ложку пивних дріжджів для росту волосся розчиніть в 2 ст. л. теплої води влийте цибулевий сік, по 1/2 ч. л. касторки і масла будяків, покладіть щіпку морської солі. Дайте масі побродити хвилин 15, потім розподіліть активну суміш на пасмах по всій довжині. Укутайте голову, почекайте 30 хвилин. Змийте маску, нанесіть відвар кропиви, висушіть шевелюру.
Проти випадіння та для активізації волосяних цибулин
Пивні дріжджі для волосся проти випадіння. Приготуйте настоянку червоного перцю. Знадобиться 200 мл доброї горілки, 2 стручки пекучого перцю. Настоюйте засіб в темному місці протягом тижня. Немає бажання готувати настоянку?
Купіть аптечний склад. Пляшка настойки коштує недорого. У мисці змішайте 1 ст. л. кислого молока, стільки ж перцевої настоянки, 10 г дріжджового натурпродукта. Дайте масі збродити, через третину години втирайте в корені, спеціально локони не опрацьовуються. Час впливу на шкіру голови – 10 хвилин. Активний розігріваючий засіб пробуджує «сплячі» волосяні фолікули.
Маска для зміцнення локонів
Знадобляться: живі дріжджові грибки – 1 ст. л .; тепла вода – 2 ст. л .; жовток – 1 шт. Ретельно розітріть компоненти, поставте ємність в тепле місце на чверть години. Забродившу суміш розподіліть по шевелюрі. Локони перед застосуванням маски мити не потрібно. Зачекайте, поки суміш висохне, потім змийте. Гарячу воду не використовуйте.
Трихологи рекомендують закріпити ефект від процедури обполіскуванням за допомогою трав’яного відвару. Для світлих локонів годиться ромашка, для каштанових пасом – м’ята, липовий цвіт, кропива.
Поживна маска
Приготуйте активну дріжджову масу з 20 г натурпродукта і склянки теплого молока. Через чверть години до збродившої маси додайте 2 дес. л. оливкової олії, два збиті жовтки. Суміш буде досить рідкою. Обов’язково накрийте плечі старою накидкою, щоб суміш не забруднилав одяг. Готову суміш розподіліть на локони густим гребінцем. Обробіть всю довжину до самих кінчиків. Приберіть пасма під целофан, утепліть голову рушником. Через 40 хвилин вимийте шевелюру з невеликою кількістю шампуню.
Очищаюча суміш з дріжджами і глиною
Змішайте 1 ст. л. пивних дріжджів, склянку теплого молока, дайте підійти. Через третину години до пінистої рідини добавте 2 ст. л. білої або рожевої глини, розмішайте. Готова суміш досить рідка. Прикрийте плечі старим рушником, щоб очищающий склад не забруднив одяг. Потроху нанесіть глиняно-дріжджову маску на шкіру і волосяний покрив, гребінцем розподіліть до кінчиків. Змийте маску через 20 хвилин.
Важливо! Цей рецепт підходить жінкам жирних, швидко забруднюючих локонів. Використовуйте підсушуючу суміш не частіше 1 разу на тиждень. Дотримуйтеся часу процедури, не пересушуйте шкірні покриви і пасма. Використовуйте для приготування домашніх масок живі пивні дріжджі. Натуральний продукт ви знайдете в аптеці. Можна замовити корисний продукт з заводу.
Живі пивні дріжді для волосся потрібно використовувати протягом тижня – двох. Після закінчення терміну продукт не годиться для застосування. Для масок також підійдуть сухі дріжджі. Тепер ви знаєте, як застосовувати корисні пивні дріжджі для оздоровлення організму та лікування шевелюри. Точне дотримання інструкції, регулярне проведення процедур повернуть здоров’я волоссю.
Більше цікавої інформації про властивості і застосування пивних дріжджів в наступному відеоролику: