Home / Дозвілля / Питання для хлопця. Корисна підбірка

Питання для хлопця. Корисна підбірка

Часто дівчата губляться при спілкуванні з вподобаним хлопцем, не знають, на які теми поговорити, і які питання задати. Але ж важливо не відштовхнути чоловіка від себе, привернути його увагу. Правильно підібрані питання для хлопця допоможуть краще його  пізнати.

Питання для хлопця

Спілкування – завжди діалог між співрозмовниками, який має на увазі питання і відповідно відповіді на них. Будь-яке онлайн спілкування можна вивести на успішні оффлайн зустрічі, але при цьому не варто задавати тривіальні питання «Як справи?», Що відлякують потенційного співрозмовника «очі в очі».

Тому про те, що запитати у хлопця в листуванні повинна знати кожна дівчина, яка бажає привернути до себе увагу, викликати зацікавленість, зав’язавши цікаву переписку з перспективою продовження в реальному житті.

Кожна дівчина хоче знати, які можна задавати питання для  хлопця, а яких слід уникати, щоб створити про себе враження уважної, але не настирливої співрозмовниці. Розмова, в якій правильно вибрані теми, фрази, може надати чимало потрібної інформації, необхідної для подальшого розвитку відносин. Безсумнівно, кожен хлопець вимагає індивідуального підходу. Але є питання нейтральні і «небезпечні», здатні зіпсувати враження.

На початку відносин хочеться не тільки справити хороше враження на молодого чоловіка, але і дізнатися про нього якомога більше, зрозуміти, як вести себе, як ласкаво назвати хлопця, правильно оцінити його. Чимало важливої інформації можна отримати за допомогою правильно поставлених питань. Бажано опанувати ази психології.

Це дозволить задавати завуальовані питання, відповіді на які нададуть потрібні дані. Кожній дівчині хочеться знати, як хлопець ставиться до кохання, що думає про це почуття. Задавати таке питання можна, якщо хлопець  готовий ділитися своїми планами і думками.

Не потрібно перебивати, оскаржувати його думку, якщо відносини тільки починаються, і їх розвиток поки непередбачуваний. Краще уважно слухати, запам’ятовувати і висловлювати схвалення, якщо його поняття тобі близькі.

Прямо питати про те, якою має бути дівчина його мрії, не варто. Але можна поставити питання про те, які тварини подобаються молодій людині, які якості у цих представників фауни йому імпонують. Проаналізувавши його відповідь, можна зрозуміти, яке оточення влаштовує хлопця, які характери викликають у нього симпатію. Існує прямий взаємозв’язок між якостями тварин і властивостями людської натури.

Якщо ви з хлопцем знайомі давно, то задача значно спрощується. Адже ви вже маєте уявлення про його переваги і бажаннях, знаєте, про що молода людина любить поговорити, а чого питати не варто. У будь-якому випадку, пропонуємо скористатися нашими порадами.

Поговоріть про хобі. Поспілкуватися про хобі – це найбільш безпрограшний варіант, адже кожен із задоволенням розповість про свої захоплення, чим займається у вільний час. Також можна дізнатися, чи любить хлопець спорт, особливо якщо у нього хороша фігура. Він обов’язково оцінить вашу спостережливість.

Чим ти займаєшся у вільний час?

Чим ти захоплюєшся?

Ти любиш ходити в кіно?

Якого жанру фільми тобі більше подобаються?

Яку музику ти любиш?

Часто ти буваєш в інтернеті?

Ти граєш в компьютерні ігри?

У тебе є сторінка в соціальних мережах?

Ти любиш спілкуватися з друзями?

Ти згадуєш нічні клуби?

Ти захоплюєшся якимось спортом?

Ти катаєшся на сноуборді або лижах?

Обговоріть улюблені музичні композиції, фільми, книги. Можливо, подібні питання будуть банальні, зате це допоможе краще пізнати людину, зрозуміти, подібні ваші інтереси, і не дасть нудьгувати вам і співрозмовнику.

Молода людина розповість те, що йому дійсно цікаво, можливо, розповідь затягнеться. Слухайте терпляче, знаходьте точки дотику і посміхайтеся. Можливо, це буде початком довгих серйозних відносин.

Питання про кар’єру. Поцікавтеся у молодої людини, вчиться він або працює, про кар’єру, плани на майбутнє.

В якому інституті ти вчився?

Які предмети ти любив найбільше?

Чому ти вибрав саме цю спеціальність?

Де ти працюєш?

Ти любиш свою роботу?

Чим конкретно ти займаєшся на роботі?

Ти плануєш розвиватися в цій сфері або бажаєш спробувати щось ще?

Розпитайте конкретніше хлопця про його роботу. Адже саме там він проводить більшу частину часу.

Питання, що стосуються його особистості. Задайте кілька питань, які характеризують внутрішній світ хлопця.

Ти вважаєш себе відкритою людиною?

Якби у тебе була можливість змінити в собі одну якість, що це буде?

Що ти найбільше любиш в собі?

Які цінності для тебе найбільш важливі в житті?

Якби ти міг жити в будь-якій точці світу, яке б місце вибрав?

Ти коли-небудь шкодував про щось в житті?

Питання про сім’ю. Запитайте у молодої людини, які стосунки у нього з батьками та іншими членами сім’ї, чи є брати або сестри, чи часто вдається побачитися з ними. Так ви покажете істинний інтерес до його особистості. Але не наполягайте, якщо хлопець не йде на контакт і уникає обговорювати цю тему.

Про друзів. Розпитайте хлопця щодо його друзів, це допоможе ширше розкрити його особистість. Більш того, це дозволить більше дізнатися про людей, з якими хлопець вас скоро познайомить.

Пропонуємо кілька можливих питань:

У тебе багато друзів? Скільки з них кращих?

Ти часто зустрічаєшся з друзями?

Де зазвичай ти проводиш час з друзями?

Ти любиш подорожувати разом з друзями?

Ти спілкуєшся з друзями в соціальних мережах?

У тебе є друзі, з якими ти разом з дитинства?

Наскільки ти довіряєш найкращому другові?

Про дитинство. Попросіть, щоб молода людина розповіла про своє дитинство. Сильно воно відрізнялося від вашого?

Як у тебе пройшло дитинство?

В якому місті ти народився і виріс?

У тебе є барвисті дитячі спогади, які ти запам’ятав на все життя?

У дитинстві ким ти мріяв бути?

Подобалося тобі вчитися в школі?

Ти хотів би повернутися в дитинство?

І кілька запитань про стосунки

Ця тема глибоко особиста для багатьох. Так що ставити питання для хлопця  слід при досягненні певного рівня комфорту між вами.

На що ти звертаєш увагу, коли бачиш дівчину в перший раз?

Які якості для тебе найбільш важливі в дівчині?

Змінив би ти своїм звичкам заради коханої людини?

Ти продовжував би зустрічатися з дівчиною, яка смертельно хвора?

Чого ти ніколи не пробачиш своєму партнерові?

Питання про відеоігри. Краще пропустити очевидне запитання про улюблену музику, а запитати про більш несподіваної для дівчини, але дуже цікавої для юнака теми: відеоігри. Запитати про те, чи грає він в щось гідне  навіть у тому випадку, якщо самі ви в цьому не розбираєтеся. Послухати все одно буде цікаво, багато хлопців захоплюються іграми. Це можуть бути як серйозні хіти для приставок або якісь браузерні ігри. Просто запитайте, в яку останню гру хлопець грав.

І навіть якщо він – той рідкісний екземпляр, який не любить комп’ютерні і відеоігри, він все одно розповість вам, чому не грає, чому йому не подобаються ці ігри і так далі. Головне – торкнутися цієї теми, щоб надалі було простіше її розвинути.

Яке місце в місті ти любиш найбільше?  Не варто мовчати і про своїх улюблені місця. Коли ваш співрозмовник відповість на це питання, сходіть туди погуляти, щоб ви запам’ятали це місце.

Що найкраще піднімає твій настрій? Відповідь на це питання для хлопця  може виявитися дуже несподіваним, але не дайте застати себе зненацька, просто продовжуйте розмову.

Як ти ставишся до алкоголю? Тему можна звести до пропозиції випити по келиху шампанського в затишній обстановці.

Вульгарні питання.  Не всі дівчата по своїй натурі тихі і скромниці. Є панянки, які люблять вибух емоцій і пристрастей. Вони не соромляться у вираженні своїх почуттів і можуть запросто ставити будь-якого роду питання, в тому числі і вульгарні. Проте, якою б розкутою і сміливою ви не були, є питання, які можна задавати хлопцеві, а є ті, які ні за яких обставин ставити не можна. Що це за питання – давайте розбиратися.

Якщо ви залишилися наодинці, на вулиці вечір, а вся атмосфера налаштовує на делікатну розмову, то саме час перейти до вульгарних питань хлопцеві.

В яких випадках доречні вульгарні питання для хлопця? Переходити до вульгарних питань потрібно поступово, тільки на тому етапі відносин, коли ви з хлопцем досить добре одне одного знаєте і не соромитеся говорити на будь-які теми. Іншими словами, на стадії флірту.

Флірт – це такий етап відносин, коли ви намагаєтеся натякнути хлопцеві на свої таємні бажання. Флірт може початися і на першому побаченні, якщо ви хочете одномоментних відносин. Як тільки ви зрозуміли для себе, що хочете розділити з хлопцем найінтимніші моменти, потрібно переходити до флірту, а він як раз передбачає вільне спілкування і вульгарні питання. Головне розуміти, що, задаючи найвульгарніші  питання для хлопця, в його очах ви будете виглядати не як дівчина, якій цікаво щось дізнатися, а як дівчина, яка хоче з якоюсь метою вивідати інтимні подробиці його життя.

Зазвичай на грунті таких розмов хлопці починають думати, що панночка ним явно зацікавлена і хоче продовжити бесіду в більш інтимній обстановці. Тому, наважуючись на вульгарні питання хлопцю, потрібно бути гранично уважною і чітко знати, яка мета цієї бесіди. В якому місці і в який час слід задавати вульгарні питання? Зрозуміло, вульгарні питання доречно ставити у відповідному місці і у відповідний час.

Погодьтеся, незручно буде говорити на інтимні теми в театрі під час перегляду вистав або в університеті під час ранкових лекцій з історії. Для вільних інтимних бесід краще вибрати тихе, відокремлене місце з відповідною атмосферою. А тут якраз і для такої мети підійде бар, ресторан, кафе або хол в будинку біля каміна. Зрозуміло, час доби також має бути вечірній або нічний.

Отже, якщо ви залишилися наодинці, на вулиці вечір, а вся атмосфера налаштовує на делікатну розмову, то саме час перейти до вульгарних питань хлопцеві. Їх можна розділити на дві групи:

Дуже особисті питання

Сміливі питання

Дуже особисті – це такі питання, відповіді на які людина довіряє тільки близьким людям. Якщо хлопець вважає вас близькою людиною, то без праці відповість на них, особливо якщо ваші відносини перевірені, і він вам довіряє.

Сміливі – це ті питання, які містять будь-який компрометуючий  посил. До цього питання варто ставитися дуже акуратно, свідомо знаючи, що ваш співрозмовник готовий до такого роду питань.

Отже, які вульгарні питання для хлопця  можна задати – список тем.

До дуже особистих, які хлопці коли-небудь чули, відносять такі питання:

В якому віці ти почав жити статевим життям?

Чи любиш ти екстремальний секс?

Найдивовижніше місце, в якому ти віддавався утіхам?Всі категорії

Чи було таке, що ти займався коханням не з однією партнеркою?

Чи терпів ти фіаско в ліжку?

Яка твоя найулюбленіша поза?

 Що для тебе важливіше – задоволення партнерки чи твоє власне?

Де ти віддаєш перевагу цим займатися?

Що вибереш: блондинку або брюнетку?

Чи любиш рольові ігри?

Хто з актрис тебе збуджує найбільше?

Ти б зайнявся любов’ю в машині?

А як щодо сексу на пляжі?

Чи любиш ти оральні ласки?

Як ти ставишся до сексу втрьох?

Твоя найбожевільніша фантазія на тему сексу?

Як часто ти займаєшся мастурбацією?

Що тебе приваблює в жіночому тілі найбільше?

Чи любиш ти, коли дівчина надсилає тобі відверті фотографії?

Ти любиш розкутих левиць або сором’язливих скромниць?

Питання для хлопця. Декілька порад:

Постарайтеся не перетворювати бесіду в допит, обов’язково давайте право слова і молодій людині.

Не нав’язуйтесь, якщо хлопець не налаштований на спілкування. Можливо, в цей день він не в настрої.

Не перебивайте співрозмовника, інакше у нього відпаде бажання продовжувати розповідь. До того ж це неважливо.

Навчіться слухати, чоловіки це люблять.

Скористайтеся почуттям гумору. Жартуєте, це допоможе «розбити лід».

Рекомендуємо ставити уточнюючі питання для хлопця, це покаже вашу зацікавленість в бесіді.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *