Home / Діти / Привітання на День вчителя в 2019 році в прозі

Привітання на День вчителя в 2019 році в прозі

07 жовтня всі педагоги відзначають своє професійне свято – День учителя. Ми підібрали для вас красиві і щиросердечні  привітання на День вчителя в 2019  році в прозі (своїми словами): універсальні,  від учнів і батьків, привітання для колег-вчителів.

Привітання на День вчителя в 2019 році. Як виникла професія вчителя

Привітання на День вчителя в 2019 році в прозі

Професія вчителя складна, але дуже важлива і почесна, адже саме вчителі формують нове молоде покоління країни. Найкращим подарунком в цей день будуть слова подяки педагогам за їхню нелегку, почесну працю.

Професія вчителя має багатовікову історію. Власне кажучи, вона бере свій початок на зорі розвитку людства, як тільки у наших предків виникли перші закріплені навички. Адже хтось повинен був навчати ним підростаючу молодь? Саме завдяки першим вчителям старі навички зберігалися, розвивалися і з’являлися нові.

Однак найпершу згадку про вчителя можна знайти у давньокитайського філософа і мислителя Конфуція. Він говорив, що завдання педагогів полягає в тому, щоб відкривати учням нові знання. У Стародавній Греції вже були справжні школи, в яких часто навчалася не тільки молодь, а й дорослі люди.

В епоху середньовіччя школи і педагогіка розвивалися під крилом церкви, де вчителями часто виступали монахи. Потім настав розквіт Ренесансу, коли школи стали елітними закритими закладами, часто недоступними простим людям. У них велося роздільне навчання дівчат і хлопців із знатних сімей.

Вчителі викладали хороші манери, читання, письмо, а також різні мови – загалом, все те, що було необхідно знати благородній людині. А ось прості смертні змушені були залишатися без знань – адже найняти вчителів було для них недозволеною розкішшю.

Зате вже на початку 19-го століття в багатьох країнах з’явилися громадські безкоштовні школи, зміст яких брала на себе громада або благодійники. Тоді і прості люди змогли почати навчатися грамоті. Вчителі стають одними з найбільш шанованих людей в суспільстві, причому таке до них ставлення продовжує зберігатися і в наші дні. Не забудьте висловити привітання на День вчителя в 2019  році.

Привітати вчителів з їх професійним святом вважається елементарною і мінімальною нормою пристойності. Не секрет, що робота у вчителів дуже і дуже важка, яка потребує величезного терпіння, стійкості і витримки. І саме в їхнє професійне свято як не можна до речі доводяться всі побажання, які в принципі можуть дати вчителям учні та їх батьки. Привітання з днем вчителя від учнів – це не просто формальність. Це повинно бути справжній і щирий прояв турботи і вираз подяки.

Привітання на День вчителя в 2019 році в прозі

У це осіннє свято, коли школи наповнені ароматами квітів і посмішками дітей, бажаємо вам, шановні педагоги, успішних, творчих буднів, талановитих учнів, безкрайній океан терпіння і мудрості, міцного здоров’я і сонячного настрою!

***

Учитель – це покликання, а також величезна відповідальність. Вітаємо зі святом, мудрі і незамінні вчителі! Нехай учні розуміють і цінують вас, а їх успіхи приносять радість  Вам!

***

Вітаю з Всесвітнім Днем вчителя. Від щирого серця бажаю спокою душі, здоров’я, благополуччя і поваги, взаєморозуміння з дітьми та великих успіхів у діяльності, уважності і удачі, великого щастя і любові.

***

Вітаю з Всесвітнім Днем вчителя! Нехай в житті вашому розпускаються квіти, добротою постійно наповнені будуть серця. Уваги, терпіння, сил і життєвої енергії без кінця! Бажаю з ентузіазмом виконувати свою роботу, пишатися обраною професією, не забувати, що вчитель – це покликання, місія, надбання. Радуйте і бережіть себе.

***

Нехай у тебе буде стільки веселих і щасливих миттєвостей, листя шурхотить, кружляє у вихорі листопада, стільки чудових приводів для радості, скільки крапельок води в осінніх дощах! Нехай робочий час буде сприйматися коротким, а години відпочинку майже безкінечними! З Днем вчителя!

***

З Днем вчителя! Продовжуйте щодня заражати дітей тягою до розумного, доброго і вічного! Головне, самим не заразитеся від них бажанням втікати з уроків, носитися по коридорах, забувати вдома зошита, класти кнопки на стільці і смикати дівчаток за коси.

***

Дорогі педагоги, дозвольте висловити привітання на День вчителя в 2019 , найспражнішим чарівникам по створенню талантів і особистостей. Бажаємо, щоб передача знань учням проходила завжди безболісно для обох сторін, щоб кожна крихітка знання викликала в дітях великий апетит до навчання, а ваша робота завжди буде в пошані і в ціні.

***

Дорогі наші, шановні вчителі! Сьогодні ви відзначаєте заслужене важкою працею свято. Завдяки вашим старанням кожна дитина стає розумнішою і культурнішою. Ви допомагаєте дітям розширити кругозір, вчіть правильно спілкуватися, прищеплює виховання. Ви облагороджуєте наше суспільство. Без вас багато людей погрузли б у вирі безграмотності і грубості. Дякуємо Вам за освіту дітей!

***

Сьогодні хочемо привітати людей, які протягом усього життя знаходяться поруч з нами, які постійно поповнюють наш багаж знань новими знаннями. Ці чудові люди завжди дадуть цінну пораду, допоможуть, якщо ти потрапив в біду, і наставлять тебе на правильний шлях. Звичайно ж, це наші незамінні вчителі! Ми любимо вас щиро і хочемо, щоб ваше життя було наповнене сенсом і щастям!

***

Шановні педагоги! У ваше чудове свято ми бажаємо вам зберігати в серцях безкрайню доброту, залишатися мудрими і які розуміють. Нехай здоров’я вас не підводить, розум залишається ясним, а душа світлою. Ми високо цінуємо ваш внесок в наш розвиток. Нехай вас завжди оточують повагу і відданість, любов і турбота близьких вам людей. І нехай у вашому серці живе вдячність ваших учнів!

***

Вітаємо вас з Днем вчителя! Бажаємо, щоб учні не відволікалися під час уроків і цінували той безцінний внесок, що ви вносите в їх розвиток. Нехай батьки ставляться до вас з розумінням і належною повагою, і не ігнорують батьківські збори і записи в щоденнику. Нехай колеги не заздрять вашим успіхам, а допомагають у складних ситуаціях і разом з вами радіють новим досягненням. Начальство нехай гідно цінує вашу роботу. І нехай в житті вас чекають тільки радісні сонячні дні!

***

Рідних вчителів вітаємо з їх святом! Нехай ваша нелегка, але дуже важливау справа гідно оцінюється суспільством. Адже ви несете просвітлення в незміцнілі дитячі уми. Ви допомагаєте виховати майбутню сильну і самодостатню особистість. Бажаємо, щоб і оплата вашої праці була гідною і справедливою. І повага до вашої професії нехай збільшується в геометричній прогресії.

***

Від душі сьогодні вітаємо вас з почесним святом – Днем вчителя! Це, мабуть, одна з справді благородних професій в світі. Адже ніщо так не прикрашає людину, як виховання і знання. А ви даєте дітям саме ці якості. Бажаємо вам процвітання і вражаючого успіху у вашій діяльності. Заслужених перемог і нагород. Безкрайньої поваги і розуміння. Нових досягнень і яскравих цікавих вражень!

***

Хочемо висловити привітання на День вчителя в 2019 ! Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях, а Ваша доброта повертається Вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благ.

***

Вітаємо вас з найголовнішим вашим святом! Ми дуже високо цінуємо вашу душевну теплоту, щедрість вашого серця, прагнення бути завжди терплячими і уважними. Ми дуже любимо вас за вашу відданість вашої професії, за любов до дітей! Хочемо побажати Вам найміцнішого здоров’я, радості в житті, бадьорого веселого настрою, успіхів і удач! Нехай навколо Вас завжди буде тільки любов, доброта, милосердя, доброзичливість, вдячність.

***

В цей прекрасний осінній день ми хочемо привітати тих, хто по праву став для нас воістину рідними і близькими людьми – наших вчителів. Величезне  дякую вам за вашу доброту, терпіння, розуміння.

Нехай ваша важка, але дуже важлива і потрібна робота цінується, поважається, а головне – щедро оплачується! Нехай всі ті крупиці знань, які Ви терпляче вносите в голови Ваших учнів, стануть тим самим будматеріалом, з якого згодом буде будуватися щастя і благополуччя кожної людини, кожної сім’ї, всієї країни і суспільства.

***

Вітаємо з вашим святом, і від щирого серця дякуємо за цю  почесну, шановну і нелегку працю. Дякую вам за наші знання, за всі наші успіхи, досягнення і звершення! Ваші слова, поради, побажання і рекомендації назавжди залишаться в наших головах, а ваша доброта стане символом і дороговказом на нашому життєвому шляху!

Нехай Ваше життя поза школою буде наповнене не тільки перевіркою зошитів і підготовкою до уроків, а й особистими справами, захопленнями, розвагами! Бажаємо Вам відмінного здоров’я і простого людського щастя

У День вчителя бажаємо Вам мати тільки найстаранніших, сумлінних і дисциплінованих учнів, які будуть слухати вас на кожному уроці з завмиранням серця. Бажаємо мати таких батьків, які завжди будуть з розумінням ставитися до ваших турбот, проблем, тривог. Бажаємо тільки гідних умов праці, прекрасних і чудових колег! Бажаємо нових досягнень, злетів і звершень!

***

Учитель – це одна з найблагородніших професій. І хотілося б висловити привітання на День вчителя в 2019 році – тільки позитивних емоцій, тільки радості, веселощів, прекрасного життєвого настрою! Нехай у вашому житті завжди світить сонце, і нехай воно завжди зігріває ваші прекрасні людські душі! Учитель – це не просто професія, як інженер або будівельник.

Учитель – це покликання, це стан душі. Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято. Ми хочемо подякувати вам за вашу нелегку благородну працю, якій  ви присвячуєте все своє життя, віддаєтеся своїй роботі повністю і без залишку.

Ви вмієте заразити своїх учнів жагою до знань, прагненням, прагненням до пізнання, до постійного підвищення своєї ерудиції і розширенню кругозору. Ми бажаємо вам завжди залишатися такими ж захопленими і відданими своїй справі, щоб ваші учні завжди брали з вас приклад, прагнули бути на вас схожими!

***

Шановні і любі наші вчителі! Спасибі вам за все, що ви робите для нас! Адже ви присвятили все своє життя тому, щоб дати нам освіту, навчити нас всьому  того, що допоможе нам влаштувати наше життя. Ви своє життя поклали на вівтар педагогіки, ви відмовляєте собі в багатьох простих людських радощах, щоб якомога більше сил і часу приділити нам – вашим учням! Спасибі вам величезне за це, нехай ваше життя завжди буде наповнене яскравим сонячним світлом!

***

Дорогі вчителі! Дозвольте в ваше свято попросити у вас пробачення за всі ті неспокійні хвилини, які вам доводиться переживати при роботі з нами! Ми цінуємо вашу турботу про нас, ми ніколи не забудемо всього того, що ви зробили для нас! І обіцяємо вам, що завжди будемо згадувати вас з вдячністю, завжди будемо раді вам допомогти! Нехай у вашому житті все завжди складається вдало і щасливо!

***

 У день вчителя найголовніше – це побажання того, чого найбільше хочуть самі люди, які носять це високе звання – Вчитель. А вони хочуть простого людського щастя, терпіння, міцного здоров’я і гідної зарплати! А головне – щоб всі їхні учні змогли стати щасливими, щоб всі праці виявилися не марними. Дорогі вчителі! Бажаємо вам, щоб у вашому житті завжди були тільки посмішки, радість і сміх!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *