Home / Дозвілля / Привітання на день Андрія 2020 року. Цікава підбірка

Привітання на день Андрія 2020 року. Цікава підбірка

13 грудня православні християни відзначають День Андрія Первозванного. Віруючі шанують пам’ять послідовника Ісуса Христа. Про цікаві привітання на день Андрія 2020 року  піде мова далі.

Привітання на день Андрія 2020 року. Чим знаменитий Андрій Первозванний

Привітання на день Андрія 2020 року. Цікава підбірка

Андрій Первозванний – один з 12 апостолів. Він народився в місті Вифсаїда регіону Галілея, розташованого на півночі сучасного Ізраїлю. Про родину святого відомо мало: є відомості, що його батько був рибалкою, а інший послідовник Христа – Павло – був братом Андрія.

Первозванний вирішив не вступати в шлюб і присвятив своє життя служінню Господу, ставши послідовником Спасителя. Однак спочатку юнака привернули проповіді Іоанна Хрестителя, який збирав народ на річці Йордан. Одного разу Ісус прийшов до води для прийняття Хрещення, і тоді вчитель, назвавши Христа агницем Божим, вказав на нього юному Андрію. Молодий чоловік почав першим, хто приєднався до учнів Ісуса, тому його прозвали Первозванним.

Святий Андрій і інші апостоли всюди слідували за Христом, бачили його чудеса, страждання, смерть, Воскресіння і Вознесіння на небеса. Коли на учнів Спасителя зійшов Святий Дух, вони розбрелися по різних кінцях землі і взялися проповідувати християнство. Андрій Первозванний повернувся в Єрусалим, де його при житті визнали святим. Після він ніс Боже слово у Фракії, Причорномор’ї, Малій Азії, Македонії і навіть на території сучасних Риму, Києва.

Небесний Отець дарував святому здатність зцілювати людей від тяжких хвороб. Андрій Первозванний зумів позбавити від недуг і вилікувати від сліпоти багатьох, а слава про його чудеса поширилася повсюдно.

Помер Андрій Первозванний при страшних обставинах. Закоренілий язичник і правитель міста Патри Егеат не вірив проповідям апостола, відкидав Хрещення і називав вчення божевіллям. Він звелів заподіяти святому найдовші страждання і розіп’яти його на хресті. При цьому ноги і руки апостола до X-подібного хреста (який після прозвали «Андріївським») прив’язали мотузками, а не прибили цвяхами, що повинно було розтягнути муки. Так і сталося: Андрій Первозванний ще два дні залишався в здоровому глузді і проповідував будучи розіп’ятим.

Через дві доби городяни не змогли стримати обурення і зажадали у Егеат зняти проповідника з хреста. Володар злякався повстання і пішов на поводу: наказав припинити тортури апостола. Однак Андрій Первозванний хотів повторити долю свого вчителя і преставитися на хресті, тому зняти проповідника зі знаряддя страти не встигли – раптово святого охопило неземне сяйво, а коли світло згасло Андрій Первозванний вже був мертвий.

Привітання на день Андрія 2020 року. Традиції і прикмети

Незважаючи на те, що Андрій Первозванний – християнський святий, з цим днем пов’язано багато традицій і обрядів, які церква через Різдвяний піст, не вітає. Віруючим радять відправитися на службу в храм, а незаміжні жінки можуть помолитися про щастя в сімейному житті.

Однак не всіх дівчат такі рекомендації зупиняють – одним з найпопулярніших звичаїв на День Андрія є ворожіння на наречених. З давніх-давен в ніч на 13 грудня самотні дівчата намагалися викликати віщий сон і побачити свою долю. Вони клали під подушку кутю, дзеркало, чоловічу шапку та інші предмети, під ліжко ставили миску з водою і лягали спати.

Також на День Андрія в народі намагалися передбачити погоду. Вважалося що якщо 13 грудня йде сніг, значить зима буде морозною. Якщо опади не випадають і світить сонце – холоду будуть короткими, а наступний рік – врожайним.

Серед заборон в святковий день називають шиття і важку домашню роботу. Крім того, не варто влаштовувати гучні застілля. Тому що 13 грудня припадає на Різдвяний піст, не можна вживати м’ясні та молочні продукти, яйця. Святкові страви можуть складатися тільки з круп, хліба, овочів, фруктів і сухофруктів, горіхів.

На день Андрія  в храмах відбуваються богослужіння. Віруючі люди дотримуються Різдвяного посту.

Незаміжні дівчата моляться святому апостолу Андрію, щоб він подарував їм гарних наречених.

Ворожіння на Андрія

За традицією в цей день дівчата печуть калиту (корж круглої форми з дірочкою всередині) – символ сонця і щасливого шлюбу.

Привітання на день Андрія 2020 року. Прикмети та повір’я

Якщо в це свято йде сніг і не тане, то він буде лежати ще 110 днів.

13 грудня морозно і ясно – до хорошого урожаю.

Якщо напередодні дня Андрія добре попаритися в лазні, то цілий рік пройде без хвороб.

У ніч на 13 грудня віщі сни сняться.

Якщо в День Андрія першим до хати увійде чоловік – до добра.

День Андрія відкриває цикл зимових урочистостей. Він наповнений чаклунством і магією. У це свято можна дізнатися свою долю.

Привітання на день Андрія 2020 року

Сьогоднішнім грудневим холодним ранком прийшло до нас свято – День Андрія Первозванного. Саме він став першим Апостолом Ісуса Христа. Сьогодні всі християни йдуть в свої храми і ставлять свічки в його честь і в пам’ять про його відкритість, доброту, відданість і віру. А ти сьогодні через Апостола Андрія Первозванного, попроси у нього вічного життя для своєї душі, міцної і непохитної віри в нашого Господа, проси у нього захисту і благословення, і прощення своєї грішної душі.

Нехай своїм прикладом Апостол Андрій покаже тобі, що таке справжня віра, що таке відданість Богу, що таке любов і всепрощення. Нехай же він дарує добро тобі і твоєму дому і замовить за тебе слово перед Ісусом Христом. Нехай сьогодні весь день свічка осяває його облік і дарує твоєму серцю умиротворення і спокій.

***

Я хочу, щоб сьогоднішнє свято – День Андрія Первозванного наповнило ваш будинок світлом, хорошими новинами, душевним теплом, і радістю. Я бажаю, щоб у ваших серцях, у вашій родині і в вашому домі панував спокій, мир, любов, благодать, взаєморозуміння і взаємоповага. Дякуйте сьогодні Апостола Андрія в жаркій молитві за все, за кожну прожиту хвилину, яка охоронялася вашими ангелами Охоронцями.

Сьогодні багато дівчат будуть ворожити на своїх суджених, я бажаю всім одиноким дівчатам вашої родини знайти свою другу половину, а разом з нею і довгоочікувану любов, і жіноче щастя. Я бажаю вам мужності, терпіння, сил, смирення, здоров’я душевного і тілесного, удачі, успіху, натхнення і всього того, що допомагає робити наше життя щасливим, яскравим і радісним. Вітаю!

***

Вітаю вас зі світлим і важливим святом християнського світу, з Днем Апостола Андрія Первозванного. Нехай Апостол Андрій почує ваші молитви і принесе в ваш будинок благоденство і благополуччя. Андрій Первозванний переніс у своєму житті багато болю, поневірянь і страждань, так нехай же в пам’ять про нього в наших серцях назавжди оселиться співчуття до ближньої людини, розуміння, щедрість, доброта і всемогутня любов.

Нехай в цей час, кожен, хто хворий зцілиться. Нехай обличчя кожного, хто обтяжений сумом, просвітлиться щирою посмішкою. Нехай ніхто більше не буде ображений і самотній. Я бажаю всім вам величезного щастя, благодаті небес і Божої милості. Я бажаю вам великої мужності, стійкості, сили духу і всіляких мирських радостей. Зі святом вас, з Днем Андрія Первозванного.

***

Дорогий мій, сьогодні у велике священне свято, День Апостола Андрія Первозванного, дозволь мені від щирого серця висловити привітання на день Андрія 2020 року  і побажати, в першу чергу, щоб життя твоє було світлим і радісним. Нехай воно кожен день наповнюється любов’ю до близьких і рідних людей, благополуччям і щастям. Нехай твоя сім’я завжди дає тобі приводи для радості і гордості, нехай вона надихає тебе, піклується про тебе і любить.

Нехай твої близькі друзі завжди будуть вірні тобі, ніколи не обдурять, не зрадять і не скривдять. Нехай все в твоїй долі складається вдало, всі справи легко йдуть на лад, а будь-які починання, тягнуть за собою успіх. Нехай твоя життя буде цікавим і барвистим, події в ньому приємними. Нехай в твоїй душі завжди цвіте весна, співають птахи, і гріє ласкаве сонечко. Зі святом тебе, будь здоровий і щасливий!

***

В кінці грудня багато свято і одне з них настає сьогодні – це День Андрія Первозванного, першого Апостола Ісуса Христа, який служив Божому Сину вірою і правдою. Нехай сьогодні оспівують цю святу людину, нехай в його честь б’ють золоті дзвони храмів і церков. Нехай горить біля його обліку мільйони свічок, які сьогодні люди поставлять, з молитвами подяки за все хороше, що відбувається в нашому житті.

Я хочу привітання на день Андрія 2020 року  і побажати, щоб в твоїй долі все було добре. Щоб на душі завжди була гармонія, тепло і добро. Щоб ніколи твої очі не знали сліз, а серце образ і зрад. Нехай Апостол Андрій стане твоїм покровителем і веде тебе по твоїй дорозі, висвітлюючи нехай своєю великою любов’ю. Нехай захищає тебе від зла і негараздів і вчить тебе праведному і хорошому. Щастя тобі любові, процвітання, добробуту і великого успіху.

***

Андрій, сьогодні свято твого ангела-хранителя, святої людини і Першого Апостола Ісуса Христа – Андрія Первозванного. Я вітаю тебе з цим святом і бажаю тобі, щоб він показав тобі справжню силу духу, благородство душі і мудрість розуму. Нехай сила духу допомагає тобі йти до своєї мети, долаючи будь-які перешкоди. Благородство душі нехай дає тобі можливість ставитися до людей з любов’ю, щедрістю і справедливістю.

А мудрість розуму допоможе тобі завжди приймати правильні рішення. Нехай у тебе все буде добре, і нічого не затьмарює твій щасливий життєвий шлях. Я бажаю тобі міцного здоров’я, сили волі, всепоглинаючої і чистої любові, тотального везіння у всьому і завжди, добра. Бажаю щохвилини відчувати любов і відданість близьких людей, їх віру в тебе, турботу, ніжність і розуміння. Бажаю тобі величезного щастя. Зі святом.

***

Сьогодні велике свято у всіх християн і православних, День Андрія Первозванного. А значить сьогодні і твої іменини, дорогий наш Андрій. Ми хочемо побажати тобі, щоб в будь-якій життєвій ситуації ти відчував захист і підтримку свого Ангела Хоронителя, його любов і благословення. Нехай тебе так само підтримують близькі і рідні люди і друзі.

Нехай щоранку посміхається тобі доброю звісткою, кожен день несе в собі безліч відкриттів, щовечора дарує любов і натхнення, а кожна ніч знімає втому і відроджує тіло і розум до життя, прибирає всі неприємності і печалі. Ми щиро від всієї душі бажаємо тобі величезного, чистого і безмежного щастя. Нехай в твоєму житті станеться диво, яке змінить qjuj кардинально в кращу сторону. Зі святом, добра і благополуччя.

***

Одного разу, осягнувши істинну віру і любов Христа, Андрій став першим його Апостолом і союзником. Він своїми чистими і непорочними устами розносив істину по світу, роблячи дні християн більш світлими і добрими. Наша сила, мій друг, в православ’ї. Андрій Первозванний віддав своє життя за любов до Бога, за правду, за відданість, за непохитність духу.

Сьогодні я була в церкві і молила його про те, щоб прийшло в твоє життя щастя, щоб він дарував тобі радість, сили, любов, добро і добробут. Нехай дасть міцності і дружності твоїй родині. Нехай принесе у ваші душі вчення Христа. Нехай Апостол Андрій своєю вірою зруйнує всі ваші печалі, хвороби, негаразди і залишить у вашому житті тільки добро, ласку, терпіння, смиренність, любов і щастя любові і взаєморозуміння. Зі святом тебе!

***

Раніше на землі саме з Дня Андрія Первозванного починалася зима за календарем, і за різними прикметами визначали, чи буде зима суворою або ласкавою. У цей день незаміжні дівчата ворожили на судженого. І в гарячих щирих молитвах просили у Бога послати їм справжню і взаємну любов.

А бездітні пари молилися з проханнями дарувати їм дитинку. Сьогодні я хочу привітати вас з цим святим і світлим святом і побажати всіляких дарів долі і Божих милостей. Я вам бажаю міцного, сталевого здоров’я на багато десятиліть вперед, сили духу, щоб боротися з будь-якими перешкодами, оптимізму, щоб з посмішкою вирішувати будь-які проблеми. Бажаю вам величезного щастя і вічного свята в душі. Вітаю з Днем Андрія Первозванного.

***

Сьогодні я дуже хочу висловити привітання на день Андрія 2020 року, з днем твого Ангела Хоронителя, з днем твого Покровителя і Захисника. Нехай цей гарячий борець з нечистю очистить твоє життя від усякої скверни, захистить від злих помислів людей, від їх підступності і хитрості. Нехай завжди на твоєму обличчі грає щира посмішка, висвітлюючи собою твою долю, і долі твоїх близькі і рідних людей.

Бажаю тобі великого щастя, полум’яної і взаємної любові і звичайно благополуччя, як духовного, так і фінансового. Рости, просвітлювати, розвивайся, роби важливі і праведні справи, будь чесний перед собою і перед оточуючими людьми, твори добро і живи з інтересом і задоволенням. Вітаю тебе з Днем Андрія Первозванного, благоденства тобі і Божої милості!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *