Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Прикоренева завивка для об’єму: переваги і недоліки

Прикоренева завивка для об’єму: переваги і недоліки

Пишне, блискуче пружне волосся недарма вважається еталоном жіночої краси і привабливості. Густі об’ємні локони буквально перетворюють обличчя, роблячи його риси більш ніжними, жіночними і м’якими. А психологи стверджують, що більшість чоловіків віддає перевагу жінкам саме з густим і пишним волоссям, так як об’ємна шевелюра вважається показником здоров’я, а тому від такої дружини може народитися повноцінне потомство.

Прикоренева завивка для об’єму переваги і недоліки
Прикоренева завивка

 Для того щоб зробити волосся об’ємним, представниці прекрасної статі вдаються до різних хитрощів: використовують бігуді, папільйотки, плойки, щоранку укладають пасма за допомогою круглого гребінця і фену; користуються різноманітними косметичними засобами, що допомагають зробити локони візуально більш густими – шампунями, гелями, мусами, пінками і т. д.

 Одним з найбільш популярних «швидких» способів, що дозволяють добитися об’єму, є так звана прикоренева завивка. З’ясуємо, в чому полягає суть цієї процедури, чим вона відрізняється від звичайної хімічної завивки, а також розглянемо всі переваги і недоліки прикореневої завивки.

 На відміну від звичайної завивки, під час прикореневої завивки хімічному впливу піддаються пасма в прикореневій зоні, а не по всій їх довжині.

 Саме тому такий тип правильніше буде назвати коректуючою процедурою, а не основним способом завивки.

 Прикореневу завивку найчастіше роблять у таких випадках:

 коли волосся відростає після зробленої кілька місяців тому завивки і нині мають неохайний вигляд – коріння прямі, а довжина кучерява;

коли довге волосся в’ється від природи – в таких випадках локони біля коріння під вагою основної маси стають гладкими, і це також виглядає неприродно;

щоб зробити короткі тонкі пасма більш пишними і об’ємними.

Втім, якщо ви бажаєте просто зробити зачіску пишною, створити додатковий об’єм і пружність в прикореневій зоні, ви також можете зробити прикореневу завивку.

 Також такій процедурі надають перевагу жінки, які страждають підвищеною жирністю в прикореневій зоні, щоб саме в цій області локони стали більш сухими і пишними.

 Прикоренева завивка. Коли для об’єму робити її не варто?

 Добре сплановане – наполовину зроблено. Саме тому для того щоб не нашкодити ні своїй шевелюрі, ні здоров’ю в цілому, необхідно знати, в яких ситуаціях цю процедуру робити не варто.

 Досить часто жінки стикаються з такою проблемою: після завивки локони стають сухими, ламкими, швидко січеться і сильно випадає.

 Щоб цього не допустити, важливо знати, в яких ситуаціях від хімічної завивки потрібно відмовитися, а саме:

 при ослабленому імунітеті (після і під час хвороби, навесні, в період авітамінозу);

при вагітності та лактації (годуванні груддю);

в період стресових, депресивних станів;

під час прийому певних медичних препаратів (гормональних, антибіотиків, а також будь-яких засобів, що містять знеболюючі компоненти);

при захворюваннях серцево-судинної системи, зокрема, зниженому або підвищеному артеріальному тиску;

у віці молодше 17 і старше 70 років;

при суворій дієті і на порожній шлунок;

в період загострення алергії;

при захворюваннях шкіри голови (таких як себорейний дерматит, виразки, пошкодження і т д.);

при підвищеній температурі тіла.

Зверніть увагу! Прикоренева завивка підходить практично для всіх типів волосся. Прикореневу завивку для об’єму не рекомендується робити, якщо волосся пошкоджене і пересушене (незалежно від того, довгіі вони або короткі).

 На що варто звернути увагу перед процедурою – Прикоренева завивка?

 Необхідно звернути увагу і на той факт, що хімічну завивку не можна проводити тоді, коли волосся недавно піддавалося знебарвленню або фарбуванню. Пам’ятайте, що локони і шкіра голови перед процедурою повинні бути абсолютно здоровими.

Температура повітря в приміщенні, де роблять завивку, не повинна бути нижчою 20°С.

Варто також відзначити, що після тривалого використання косметичних засобів (шампунів «2 в 1», бальзамів, масок), що містять високополімерні силікони, на пасмах залишається невидима плівка, завдяки якій вони стають слухняними і добре розчісуються. Ця плівка перешкоджає хімічній реакції під час процедури завивки, тому в цьому випадку результат виходить зовсім не той, який очікують.

 Саме тому перед тим як зробити на волоссі прикореневу завивку, необхідно протягом як мінімум 20 днів користуватися звичайним шампунем, що не містить силікону і силіконових масел і обмежитися в використанні будь-якої іншої косметики для волосся. Також у цей період не рекомендується користуватися фенами, плойками, утюжками і іншими електроприладами, які роблять локони більш слабкими і сухими.

Особливу увагу потрібно звернути і жінкам, які мають сивину. Справа в тому, що сиві пасма мають роговий шар, який перукар попередньо розм’якшує розчином перекису водню, в результаті чого локони стають більш слабкими і вразливими, а тому можуть страждати ще більше від агресивного впливу хімічних засобів.

 Незайвим буде за кілька тижнів до передбачуваної завивки пропити вітамінно-мінеральний комплекс для волосся і нігтів (його можна придбати в будь-якій аптеці). Але попередньо обов’язково порадьтеся з цього приводу з терапевтом.

  Прикоренева завивка. Як роблять?

 Якісно зробити завивку може тільки професійний майстер. Не варто економити і намагатися зробити її самостійно, вдома, якщо ви не володієте відповідними навичками та знаннями.

Прикореневу завивку роблять таким чином:

спочатку волосся поділяються на однакові за розмірами пасма;

далі на спеціальні коклюшки накручуються лише ті частини кожного локона, які необхідно завити;

певним хімічним розчином (який перукар підбирає для кожної клієнтки індивідуально, залежно від стану і довжини волосся) майстер обробляє накручену зону, а решту їх частина залишає недоторканою.

Після процедури необхідно допомогти пасмам «відпочити» від отриманого стресу. Для цього оберігайте їх від холоду і перегрівання, зокрема, від дії ультрафіолетових променів (взимку і влітку ходіть в головному уборі); роблячи укладку волосся, не сушіть локони під гарячим струменем повітря, вибирайте м’який режим фена.

 Не забувайте також і про делікатний догляд – використовуйте спеціальну серію косметичних засобів, призначену для волосся після хімічної завивки. Відмінно відновлюють їх структуру та спеціальні маски на основі рослинних масел (масло авокадо, кокосове, жожоба, реп’яхове, арганове, конопляне).

 Їх можна придбати в аптеці або салоні, а можна виготовити самостійно. Але пам’ятайте, що можна використовувати засоби, до складу яких входять натуральні барвники (такі як хна і басма).


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *