Home / Твоя краса / Обличчя / Процедура броссажу: техніка проведення, правила, протипоказання

Процедура броссажу: техніка проведення, правила, протипоказання

Кожна жінка мріє мати чисту, пружну, гладку і здорову шкіру. Проте існує безліч факторів, що заважають втіленню цієї мрії в реальність. Забруднена атмосфера, надто активне сонячне випромінювання, проживання у великих промислових містах, гормональні порушення, регулярні стреси і вік негативно впливають на стан нашої шкіри і «крадуть» її красу.

Однак засмучуватися і опускати руки не варто, адже існує маса сучасних високоефективних процедур, які допомагають повернути обличчю свіжість і здоровий вигляд. І однією з найбільш популярних і простих процедур є броссаж або брашинг обличчя.

Що представляє собою процедура броссажу?

Броссаж являє собою механічне очищення обличчя або всього тіла з використанням губок, щіточок та косметичних засобів. Таке очищення є абсолютно безболісним, в ході її проведення  відбувається акуратне і ефективне видалення з поверхні шкіри відмерлих клітин.

Дана масажуюча дія відбувається з різною швидкістю круговими рухами точно по масажних лініях і напряму лімфотоку.

Використовувані в ході процедури щіточки виготовляються їх гіпоалергенної натуральної щетини. Після використання вони ретельно миються мильним розчином, прополіскуються і піддаються знезараженню за допомогою ультрафіолетових променів.

Процедура броссажу  відноситься до основних косметологічних процедур, метою яких є підготовка шкіри до подальшого догляду. Дана процедура допомагає позбутися омертвілого епітелію, поліпшити кровообіг, оновити клітини шкіри, а також очистити і зменшити пори.

По суті броссаж об’єднує в собі дві різних і дуже корисних для здоров’я обличчя процедури – пілінг і масаж. Тривалість процедури становить 5-20 хвилин і залежить від того в якій саме ділянці обличчя і тіла проводиться, а також від стану і типу шкіри.

Тим, у кого шкірі властиве швидке забруднення і жирний блиск, проводити броссаж обличчя рекомендується 2 рази на тиждень. Якщо шкіра нормальна тоді досить буде всього однієї процедури на тиждень. А ось при сухій шкірі можна робити щітковий апаратний броссаж не частіше 2 разів на місяць.

Техніка проведення процедури броссажу

Спочатку проводиться ретельне очищення обличчя від залишків косметичних засобів і декоративної косметики. Після цього робиться вапорізація або теплий компрес для розігріву шкіри і відкриття пор. Потім обличчя просушується і на нього наноситься дрібнозернистий скраб і спеціальна відлущувальна емульсія.

Далі включається спеціальний апарат для проведення процедури броссажу  і за допомогою щіточок верхній шар шкіри розпушується, ороговілий епідерміс відлущується і шкіра очищається від нашарованого кератогіаліну. Після закінчення очищення залишки засобв видаляються за допомогою вологих бавовняних губок. Завершальним етапом процедури є вакуумна чистка та нанесення зволожуючої або живильної маски.

Вже після проведення  першої процедури броссажу  можна помітити такі зміни шкіри:

помітне поліпшення текстури;

відсутність комедонів;

знебарвлення пігментних плям і поверхневих веснянок;

омолодження і згладжування рубців;

вирівнювання нерівностей шкіри і розгладження дрібних зморшок.

Крім цього, результатом грамотно проведеного броссажу стане висока сприйнятливість до впливу косметичних засобів нанесених на шкіру після його проведення.

Дана процедура може проводитися як сама по собі, так і в комплексі з обгортанням, якщо проводиться броссаж всього тіла. Його можна сміливо використовувати в домашніх умовах в якості легкої косметичної процедури, спрямованої на усунення незначних косметичних дефектів.

До основних переваг процедури можна віднести швидкість проведення, безболісність і безпеку.

Протипоказання процедури броссажу

Косметична процедура броссажу  має ряд протипоказань до застосування, в їх число входять:

Чутлива, надзвичайно суха і в’яла шкіра;

Вагітність і період годування груддю;

Судинні зірочки і капілярна сітка;

Наявність герпесу, рожевих вугрів та інших запалень.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *