Home / Активний спосіб життя / Гімнастика / Прості вправи для схуднення стегон та сідниць

Прості вправи для схуднення стегон та сідниць

Жіноча фігура сформована так, що дуже часто надлишки жиру відкладаються саме на стегнах і для більшості жінок саме стегна є проблемною зоною. Ні хто не говорить, що на стегнах не повинно бути ні грама жиру. Але вони повинні бути підтягнутими, і красивими. Адже обтягуючі плаття, що підкреслюють  чарівні вигини тіла можуть виглядати тільки на пружних стегнах. Отже, якщо ви хочете мати гарні стегна і сідниці, то візьміть на озброєння прості вправи для схуднення стегон і сідниць.

Прості вправи для схуднення стегон та сідниць

Підготовчий етап

Зробити стегна стрункими і красивими цілком реально, тільки настроюйтеся відразу на тривалу боротьбу. За короткий термін не сподівайтеся отримати грандіозний результат. Перш ніж почати регулярно виконувати вправи для стегон і сідниць необхідно ретельно переглянути свій раціон. Просто без перегляду системи харчування, всі ваші фізичні зусилля будуть марними, адже з черговою з’їденою булочкою жир буде знову відкладатися на стегнах або сідницях.

Отже, виключаємо з раціону всі хлібобулочні вироби, солодке, солоне, копчене і гостре. Забуваємо назавжди про газовані напої, чіпси і фастфуд. Так, спочатку буде важко, але результат того вартий! Їмо більше свіжих овочів і фруктів, п’ємо багато чистої води без газу.

Не зайвим буде використовувати спеціальні шорти для схуднення, антицелюлітні і жироспалюючі креми, а також регулярно робити антицелюлітний масаж і обгортання.

Вправи для схуднення стегон і сідниць

З підготовчим етапом розібралися, переходимо безпосередньо до вправ для стегон і сідниць. Вправи дуже прості і для їх виконання вам знадобиться тільки двадцять хвилин в день.

Обов’язкова розминка

Перша вправа розминочна, але пропускати її не можна. Ваше вихідне положення – сядьте на коліна, так щоб сідницями спертися на п’яти. Руки поставте за спину, спробуйте на них спертися і прогнутися назад. Нагинатися потрібно все нижче, але при цьому не повинна напружуватися шия, а голова повинна бути розслаблена. Після цього акуратно поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу кілька разів, щоб добре розім’ятися.

Вправа для сідниць

Ця вправа націлена на зміцнення м’язів сідниць. Встаньте на коліна в позу «кішка» обличчям вниз, але руки покладіть так, ніби ви обхвачуєте голову. Спина повинна бути прямою, куприк трохи піднятий вгору. Підніміть вгору до упору одну ногу, зігнуту в коліні, потім опустіть. Зробіть не менше 20 підйомів і змініть ногу. Якщо м’язи дозволяють, то зробіть ще один підхід, але вправу виконуйте вже з підйомом прямої ноги.

Вправа для внутрішньої і зовнішньої частини стегон

Ляжте на бік, спершись головою на зігнуту в лікті руку, повільно піднімайте верхню ногу на невелику висоту, після чого проведіть ногою вперед-назад і опустіть. Виконайте не менше 20 підйомів, перекиньтеся на інший бік і повторіть з іншої ноги.

Кількість підйомів ніг регулюйте самі, якщо стає легко, то збільшуйте, не шкодуйте себе.

Вправи бажано виконувати в спеціальних шортах для схуднення, після прийміть гарячий душ, гарненько розітріть стегна і сідниці жорсткою мочалкою і нанесіть антицелюлітний крем.


Check Also

Ранкова зарядка. Ефективні вправи для виконання вдома

Дізнайтеся, як правильно проводити тренування вранці, щоб відчути приплив бадьорості на весь день і підтримувати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *