Запалі вилиці у молодих дівчат – явище неймовірно магнетичне і сексуальне, але досить рідко зустрічається. «Юнацька припухлість» зазвичай зберігається аж до 25 років, і піти проти природи тут практично неможливо. Після досягнення цього віку наше обличчя покидають надлишкові жирові відкладення, проте слідом починаються інші, куди більш насущні проблеми, начебто відвисання шкіри і формування зморшок.
Як правильно вчинити, якщо дуже хочеться роздобути запалі вилиці тут і зараз? Звичайно, зробити це можна і зовсім радикальними способами.
Щоб візуально зменшити прояви пухких щік, деякий відсоток дівчат воліє звертатися до пластичних хірургів. Але якщо ви не настільки сміливі і відчайдушні, ми рекомендуємо вам спробувати деякі нехитрі засоби, які допоможуть вам роздобути жадані обриси обличчя вдома.
Чи варто говорити про зовсім очевидні пункти, начебто позбавлення від зайвої ваги в міру необхідності? Якщо ненависна пухлість поширюється не тільки на обличчя, але і на все тіло, у ваших силах скорегувати власну фігуру і добитися гармонійних пропорцій овалу обличчя. Для цього необхідно раціоналізувати харчування і відмовитися від шкідливих звичок. Якщо ви володієте астенічним типом статури, але здаєтеся повною на кожній фотографії саме через зрадницькі «дитячі» щоки, проблема стає гострішою, і вкрай важливо виявити її першопричину.
Як формувати спокусливі запалі вилиці без радикальних заходів?
Ось кілька порад, як уникнути запалих вилиць:
Простежте за своєю поставою. Чи правильно ви сидите? Врахуйте, що люди, які звикли сутулитися, сидіти з опущеною головою і дивитися зпідлоба, мають схильність не тільки до нарощування жирових відкладень в області щік, а й до передчасного опущення їх шкіри. Тому якщо у вас почнуть формуватися брили в досить молодому віці – варто грішити саме на некоректну поставу. Намагайтеся сидіти з прямою спиною, не горбитися і тримати голову прямо. Якщо ваша професійна діяльність безпосередньо пов’язана з тривалим статичним станом, періодично робіть розминочні вправи.
Для формування гарних окреслених вилиць є спеціальні «лицьові» тренування. Саме банальну вправу серед них – з ручкою або олівцем. Їх краса полягає в повсюдній доступності, адже ви можете займатися нею коли завгодно, навіть в офісі. Просто затисніть довгастий предмет між губами і постарайтеся накреслити ним у повітрі букву «А». Рухайте виключно м’язами назолабіального трикутника! Спочатку це може здатися дискомфортним, проте з часом ви приловчитеся і будете з легкістю зображати весь алфавіт.
Пухлість в області щік може стати прямим результатом високого споживання калорій. Перегляньте власне меню і заведіть дієтичний щоденник. Планомірно фіксуйте на його сторінках все, що було з’їдено вами в цей день. Якщо в списку переважає жирне і борошняне – не дивуйтеся наявності жирових відкладень на обличчі. Постарайтеся збалансувати харчування і підібрати для себе оптимальну дієту. Виключіть занадто жирні продукти, обмежте споживання мучного та солодкого, забудьте про копченності і напівфабрикати. І ви самі не помітите, як перетворитеся в короткі терміни! Справа в тому, що перераховані продукти не мають нічого спільного з користю, і вже точно не впливають на здоров’я позитивним чином. Тому якщо зараз ви відмовитеся від них, вас покинуть не тільки пухкі щоки, а й хронічні захворювання.
Фізичні навантаження скульптурують не тільки тіло, а й обличчя. Причому стійкий вираз «худнути з лиця» має під собою фізіологічне та статистичне підґрунтя. Ця частина дійсно втрачає ліпідну тканину досить легко. Тому, якщо ви почнете щодня бігати, кататися на велосипеді або займатися аеробікою 15-20 хвилин, ви дуже швидко відзначите результат саме у вигляді окреслених вилиць.
Регулювання водного балансу важливе не менше, ніж корекція харчування. Одутлими щоками зазвичай володіють ті, хто споживає занадто багато рідини, а також відчуває пристрасть до спиртних напоїв.
Постарайтеся дотримуватися дієти без солі. Це не означає, що потрібно відмовитися від спецій зовсім. Але її споживання варто різко обмежити. Більше того, варто виключити зі свого звичного меню занадто гострі продукти і страви, присмачені масою спецій і приправ.
Зверніться до скульптуруючого масажу. Комплекс мануальних маніпуляцій, що виконуються професіоналом, суттєво зміцнюють м’язово-апоневротичний каркас, а також підсилюють місцевий лімфодренаж. Через 3 процедури ви відзначите воістину дивовижні результати. Варто підкреслити, що дана методика протипоказана жінкам молодше 25 років.
Якщо ваша професійна діяльність не дозволяє вам зайнятися спортом, у міру можливості уникайте ліфтів і транспорту, частіше ходіть пішки. Провідні дієтологи стверджують, що для профілактики ожиріння (зокрема, локального), досить проходити порядку 10.000 кроків у день, що еквівалентно пішій прогулянці тривалістю в 2,5 години в середньому темпі.
Якщо жоден з перерахованих заходів не допоміг, за умови суворого дотримання, вам варто звернутися до лікаря і обстежити стан органів ендокринної системи. Швидше за все, у вас сильно порушений метаболізм, а його корекція можлива лише при безпосередній участі компетентного фахівця.
Косметичні викрути формування гармонійних вилиць
Якщо, задаючись питанням про те, як зробити запалі вилиці, ви шукаєте більш легких шляхів, ніж виконання вправ або раціоналізацію харчування, можна добитися бажаного за допомогою макіяжу.
Вірними помічниками в цьому вам стануть консілери і бронзатори:
Нанесіть тональний крем на обличчя, рівномірно розтушуйте його пальцем, пензлем або спонжем;
Підберіть максимально темний коректор з рідкою або пудровою текстурою;
Проведіть ним лінію від скронь до крайньої западини вилиці. Нехай у позначенні лінії вам допоможе витягування губ «рибкою»;
Ніжно вбийте коректор в шкіру, змішуючи його з основним тоном і стираючи чіткі межі;
Зафіксуйте отриманий результат бронзуючою пудрою;
Для посилення ефекту можна позначити контрастні світлі зони, підкресливши їх світлим коректором і люмінайзером;
Поверх нанесеного макіяжу нанесіть прозору мінеральну пудру в якості фінішу.
Варто знайти внутрішні проблеми і вирішити їх, перш ніж «грати» з варіаціями макіяжу. Причиною повних щік може бути зовсім не генетика, а серйозні проблеми зі здоров’ям, особливо по частині обмінних процесів.