Home / Твоя краса / Обличчя / Програма для відпочинку очей

Програма для відпочинку очей

Для того, щоб виконати програму для відпочинку очей, вам необхідна тільки темна кімната, тиша і пласка поверхня.

Дуже добре виконувати ці вправи для відпочинку очей після сеансу повної релаксації.
Перший час може здатися, що вправа для відпочинку очей досить важка, але поступово ви помітите, що така регулярна релаксація очей допомагає зняти напругу не тільки в очах, але й у всьому тілі, а також відновити сили.

Виконуйте Програму для відпочинку очей щодня і поступово ваш організм звикне до нових відчуттів і буде легко переходити в стан релаксації.

Програма для відпочинку очей:

Ляжте на спину, зігнувши коліна і поставивши стопи на невеликій відстані одну від одної. Ви повинні лягти так, щоб вам було максимально комфортно.

Закрийте очі, покладіть на них руки долонями вниз і трохи полежте в такому положенні. Ви повинні відчути пульсацію кругових м’язів навколо очей.

Прислухайтеся до тиші, до свого подиху, поки не почнете бачити перед очима чорну порожнечу. Якщо в цей час перед вами виникають різні картини, женіть їх геть, наказуючи очам розслабитися. Протягом декількох хвилин позбавляйтеся від будь-яких думок, які відвідують вас. Це емоції минулого дня, і ви повинні прогнати від себе всі ці образи, дати можливість очам побути в повній темряві.

Відчуйте під руками свої очниці. Програма для відпочинку очей починає діяти – ви відчуваєте найменші рухи кругових м’язів навколо очей долонями.

Намагайтеся, щоб цих рухів було якомога менше, і поступово досягайте, щоб очниці залишалися нерухомими якомога більш тривалий час. Це допоможе очам розслабитися.

Опустіть руки, дайте їм розслабитися, намагаючись утримати нерухомість очниць. Залишайтеся в такому положенні стільки, скільки вам комфортно.

Якщо ж у вас почалися серйозні проблеми із зором, і ви роздумуєте про те, як повернути гостроту сприйняття світу, почніть займатися настільним тенісом. Під час занять ваші очі завжди стежать за м’ячиком, очні м’язи згадують, як потрібно працювати – ефект колосальний! Вже через кілька місяців ви помітите поліпшення зору, а якщо займатися постійно, то за рік можна зменшити окуляри на 1-1,5 діоптрії!

Відео для розслаблення і дати своїм очам відпочинок під Симфонію для зору і слуху:


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.