Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Посічені кінчики волосся. Рятувальні засоби

Посічені кінчики волосся. Рятувальні засоби

Не відомо чи існувала така проблема в давнину, але сьогодні кожна дівчина щодня стикається з проблемою посічених кінчиків на своєму волоссі.Не залежно від довжини волосся, їх типу і стрижки ми часто бачимо посічені кінці волосся, які псують естетичний зовнішній вигляд нашої голови і не дають нам спокою. Посічені кінчики – як боротись з цією проблемою піде мова в даній публікації.

Посічені кінчики волосся. Рятувальні засоби

Посічені кінчики волосся. Рятувальні засоби

Що сприяє погіршенню структури волосся? Як з цим явищем боротися і наскільки небезпечно пасивне ставлення до свого волосся, особливо в холодний період року?

Не секрет що і спадковість і екологічні умови проживання впливають на наше волосся, але на першому місці все таки знаходиться їх травмування за допомогою щипців для завивки, регулярного фарбування і звичайного фена.

Візьміть собі за правило ніколи не користуватися приладами для сушки і укладання волосся без використання попереднього термозахисту, і вже через тиждень самі здивуєтеся, наскільки розкішніше стане виглядати Ваше волосся. Безліч виробників сьогодні продають термічний захист для волосся у вигляді спреїв і мусів, виберіть собі те що підходить саме Вашому типу, і не лінуйтеся прямо на вологе волосся після миття розбризкувати цей рятувальний засіб.

Не зайвим буде і застосування спеціального догляду. Шампуні та ополіскувачі для довгого волосся, що січеться  рятують їх саме в період між миттям, і хоч насправді не лікують волосся кардинально, зате зменшують пухнастість і неохайність, яка і не влаштовує Вас у дзеркальному відображенні Вашої зачіски. Маски і кондиціонери можуть значно обтяжувати волосся, тому подумайте над тим щоб використовувати їх виключно для посічених кінчиків волосся якщо Вам так буде зручніше.

Ну і наостанок, менше заколюйте і зав’язуйте волосся в тугі пучки і коси. Це сьогодні безсумнівно модно і красиво, але ніяк не йде волоссю на користь! Бережіть їх простим і природним способом, ходіть з розпущеним волоссям!


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.