Полуниця – прекрасний літній вітамінний продукт і улюблені багатьма ласощі. Полуниця з цукром, з вершками, зі сметаною або просто з грядки: вона чудова в самих різних варіантах. А як щодо полуничного манікюру? Він напевно буде відмінно виглядати з більшістю літніх нарядів – будь то легка сукня, сарафан, шорти з топом або навіть бікіні-джинси. Спробуємо?
Керівництво по створенню яскравого і чарівного полуничного манікюру.
Для цього нам знадобиться:
– Лак для нігтів яскраво-червоного («полуничного») кольору;
– Лак ніжно-зеленого, салатного кольору (це буде полуничний черешок);
– Лак чорного, насичено-фіолетового або іншого темного кольору, яким, за допомогою голочки або зубочистки ми будемо ставити крапки – «полуничні зернятка». Для цієї мети відмінно підійде і спеціальний олівець для нейл-арту nail art pen, який сьогодні нескладно купити в магазинах косметики (якщо ви, звичайно, плануєте ним користуватися регулярно);
– Клейка стрічка: канцелярський або малярський скотч, яким потрібно буде приклеїти на нігті і потім зняти, інші варіанти, які не зіпсують лак. Її потрібно попередньо підготувати: перед початком нанесення манікюру нарізати невеликі шматочки (щоб закрити дві третини нігтя) і з одного боку зробити зубчастий край;
– Фінішне покриття, яке закріпить наш манікюр і дозволить милуватися ним тривалий час.
1. Вступну частину про те, що нігті повинні бути акуратно підрізані відповідно до обраної формою, оброблені пилочкою, а кутикула також має бути приведена в порядок, ми опустимо. І перейдемо відразу до нанесення полунично-червоного лаку. Який може бути темнішим або світлішим – залежно від того, що у вас є, що більше подобається або просто від настрою (адже полуниця теж буває яскравішою або темнішою?).
2. Після того, як червоний лак гарненько підсох, одягаємо на кожен нігтик заздалегідь приготовлену клейку стрічку з зубчастим краєм, залишаючи злегка відкритим зовнішній краєчок нігтя. Можна використовувати один і той же шматочок стрічки на кожному пальці по черзі, можна зробити їх декілька – наприклад, на одну руку. Зафарбовуємо відкритий край нігтя зеленим лаком. Повторюємо це на всіх десяти пальцях.
3. Олівцем Nail art pen , зубочисткою або голочкою і темним лаком малюємо «насіння» на нашій «полуниці» – акуратно, ніготь за нігтем, по 7-12 ледь помітних точок на кожному, тільки на червоному лаку – зелений не чіпаємо. На полуничних черешках насіннячок немає!
4. Коли зелений лак і чорні крапки на червоному підсохнуть, покриваємо все фінішним прозорим лаком, який зробить манікюр міцнішим і стійкішим, продовжить йому «життя».