Home / Дозвілля / Подарунки сувеніри до дня Св. Валентина

Подарунки сувеніри до дня Св. Валентина

День закоханеньких – одне з найулюбленішених свят  у багатьох країночках. 14 лютенького прийнято дарувати подаруночки коханим людям. Порадочки для дівчаточок, які перебувають в пошуках сюрпризиків коханим хлопцям. Ппропонуємо підбірку ідей, щоб зробити подарунки сувеніри до дня Св. Валентина.

Подарунки сувеніри до дня Св. Валентина хлопцеві

День закоханих – найдовгоучікуваніше святечко для тих, у чиєму сердечку живе коханнячко. Дівчата починають готувати привітаннячка і подарунки сувеніри до дня Св. Валентина  коханеньким задовгенько до 14 лютенького. Що ж можненько подарувати своєму коханенькому на найромантичнішеньке святечко в році?

На День святенького Валентина зовсім не обов’язковенько купувати дорогі подаруночки. У цей деньок більшенько цінується увага, коханнячко і ласочка, ніж вартість подарованенької речі. Навіть недорогеньку дрібничку у вигляді романтичненького сердечка потрібненько піднести так, щоб в очах коханенького заграв промінчик щастячка. Є подаруночки, які не можненько придбати, але коштують вони дорогувато!

Найдоступнішенький і найсимволічніший подаруночок хлопцю на День закоханих – валентиночка. Коханенькому хлопцеві можна купити гарненьку листівочку з освідченнячком у коханнячку або зробити вітальненьке серце своїми ручками. Оригінальненько буде виглядати повітряненька кулька у формочці сердечка, якщо помістити в неї багатенько-багатенько листочків зі словечками любові, зверненими до об’єктика своїх почуттів.

Ще одненька незвичайненька ідея – закоханенький кактус. Щоб не губити живеньку рослинку, краще виліпити подобу кактусика з пластилінчику і закріпити його в невеличкому горщику. З паперу потрібненько вирізати кілька гарненьких сердечок, приклеїти їх до зубочисточки і увіткнути гостренькими кінцями в пластилінову квіточку. При бажаннячку в серединочку центральненького сердечка можненько помістити свою світлиночку.

Талановитеньким дівчаточкам не важко приготувати для коханенького пісеньку і привітати його персональненьким виступом. Якщо голосочку немає, а віршики в голові не складаються, можненько влаштувати коханенькому атаку з зізнаннячок у коханнячку. Наприклад, кожну годиночку відправляти йому SMS-повідомленнячка з ніжненькими словечками або шепотіти їх на вушко, якщо приятель поруч. Можненько написати багато записочок і розкласти їх на видненьких місцях і в кишеньках хлопця. Якщо почуття взаємненькі, то це обов’язковенько принесе йому задоволення.

Смачненькі подарунки сувеніри до дня Св. Валентина

Складненько знайти чоловіка, байдуженького до смачненької їжі. 14 лютенького – відмінненький привід побалувати коханенького ласощами і продемонструвати йому кулінарненькі здібності. Готувати можненько все що завгодненько: печиво, тортик, піцу, пиріг, млинчики або желе. Найголовнішеньке – надати стравочці формочку сердечка, а якщо це неможливенько – намалювати сердечко за допомогою кремчику або майонезику.

Дівчаточка, які не можуть готувати саменькі, теж не повинненькі залишатися осторонь. Навіть скибочечки ковбасочки або суші можненько викласти на тарілочку у формочці серця, перетворивши їх в романтичненьку стравочку! В крайненькому випадочку, згодиться красивенький тортик з сердечечками з кондитерського магазинчику.

Подарунки сувеніри до дня Св. Валентина. Корисненькі подаруночки для комп’ютерчика

Якщо в гаманці відкладена невеличка сума на подаруночок коханенькому, то вартенько в першеньку чергочку відправитися в комп’ютерненький магазинчик. Більшість молодесеньких людей не уявляють своє життячко без комп’ютерчика, тому подаруночечки з цієї області будуть завждинько доречненькими.

Найбезпрограшний варіантик USB-флешечка, розмір в цьому випадочку має значеннячко, але увагу потрібненько звертати на розмірчик пам’яті – чим він більшенький, тим більшенько  радості буде в оченятах коханенького. Незважаючи на романтичненький настрійчик, не вартенько купувати флешочку в формочці сердечка, кращенько доповнити подаруночок романтичнесенькою листівочечкою, а носійчик пам’яті вибрати в строгесенькому чоловіченькому стилі.

Коханенькому, який плутається в проводочках комп’ютерненької мишечки, можна подарувати на Деньок закоханеньких зручненьку бездротову мишечку. Якщо на мишечку грошеняток не вистачає, доведеться зупинитися на килимочку з прикольнесеньким малюночечком  або вибрати килимочечок з анатомічненькою подушечкою для ручки.

Зараз нескладненько підібрати корисненьку дрібничечку, що працює від USB. Коханенький  гідненько оцінить підігріваючу підставочечку для кухликів з USB-хабом, мініатюрнесенький пилососи  для клавіатурочки, компактненький холодильничок для охолодженнячка баночки кока-коли або настільненький кондиціонер, який рятує в літненькю спеку. Щоб проявити турботочку про дорогеньку людину, можненько купити в подаруночечок стильненькі комп’ютерненькі окулярики, що попереджають втомочку очей.

Подаруночки для сильненького хлопця

Кожненька дівчина мріє бачити у коханенькому захисника. Щоб можненькобуло сховатися за широченною спинкою свого коханенького і без остраху прогулюватися з ним по темненьких вулицях, потрібненько подарувати другеньку на 14 лютого еспандер, гантельки, пристосуваннячка для пресика або турнічок, який встановлюється в дверний прорізик.

Спортивненькому хлопцеві можненько купити на День закоханеньких футболочку або шортики для занять, хороші спортивненькі шкарпеточки або гетрики для гри в футбол. Потрібненький подаруночок для будь-якенького спортсменика – масажненький гельчик для тіла, що знижує м’язевеньку напругочку і втомочку.

Подарунки сувеніри до дня Св. Валентина – ще ідеї

За великим рахуночком на День закоханеньких можна дарувати практичненько все. Коханенький хлопець буде раденький отримати в подаруночок шкіряний ремінчикабо оригінальненьку обкладиночку для паспорта, автоматичненьку парасольку або гаманець, хорошенький брелок або стильненьку ключницю, портсигарчик або запальничку.

Подарунки сувеніри до дня Св. Валентина дівчині?

День Святенького Валентина – відмінненький привід освідчитися дівчиночці в своєньких почуттячках, або ж підтвердити і зміцнити їх. Але для цього потрібненько проявити бажаннячко і трохи фантазії.

Валентинка

Обов’язковенький і незмінненький атрибут Дня Святенького Валентинчика – так звана “Валентиночка”. Це невеличка листівка, бажано зроблена своїми рученятами, частенько у формочці сердечка, що містить невеличке любовненьке посланнячко. Якщо ж у вас немає часику на вироби, або ви не впевнені в своїх силочках, валентиночку можна купити.

Також існує сучасненький різновидик валентиночок – “валентинки смс». Це невеличке повідомленнячко у вигляді віршика чи MMS любовної тематики. А найкраще якщо ваша смс-валентиночка включає і те, і іншеньке.

Класика жанрочку

Все, що люблять дівчаточка: квіти, солодощі, м’якенькі іграшечки, ювелірні прикрасочки. Виробники товарів і тут постаралися. Асортимент подаруночків, що мають безпосередненькє відношення до святечка, вкрай різноманітненький. Це і коробочки цукерочок у вигляді сердець, і плюшевенькі ведмедики, які тримають в ручках знову ж сердечка, і різноманітненькі кулончики і кільця у вигляді серця. Вартенько тільки відзначити, що з перерахованенького вище квіточки є практичненько обов’язковеньким атрибутиком.

Практичний подаруночок

Вашій дівчині потрібен новенький фен, утюжокдля випрямлення волоссячка або мобільний телефончик? Тоді День Святенького Валентина – відмінненький привід порадувати її, а заодно позбавити себе від болісного вибору подаруночка. Адже бажаненький подаруночок ціннішиий подвійненько. Головне, заздалегідь з’ясувати, чого саме хотілося б вашій коханій. Причому зробити ненав’язливо, щоб не зіпсувати сюрпризик. Бажаненько прикрасити презентик в стилістиці святечка: в подарунковенький папір з сердечок або з бантиком у вигляді серця.

Незвичайненькі подаруночки

На той випадочок, якщо ви не хочете обмежуватися звичайненькими подаруночками, а по-справженький намір здивувати кохану, у нас є декілька порадочок.

Можна влаштувати святковенький сніданочок у ліжечко, подавши його красиво з великою кількістю сердечок. Увечері викласти під віконцем коханої її ім’я і сердечко з палаючих свічечок. Можна заповнити кімнаточку кулями і до кожненької прив’язати папірчик з освідченнячком у коханнячку або зробити величезненький букетик з милих м’якеньких іграшечок.

Також можненько подарувати дівчині небесненькі ліхтарики. Це дуже романтичненький подаруночок, який став дуже популярненький останненьким часом. Такенький ліхтаричок працює за принципиком аеростата: внизу ліхтаричка є спеціальненькє кріпленнячко  для пальненького.

Пальненьке підпалюється, наповнює кульку тепленьким повітрячком, і він відлітає в далечінь. Продаються і «чистенькі» ліхтарички, на якеньких можненько власноруч написати зізнаннячка в коханнячку, і ліхтарички у вигляді сердечка … До речі, сконструйовані вони такеньким чином, що папірчик спалахнути не зможе – так що цей подаруночок цілком безпечненький.

Як варіантик – подарувати дівчиночці її ж портретик, намальованенький з світлиночки. Такенька послуга зараз надається в багатьох фотоательє або фотоцентрику. Там же можненько замовити кухоль або маєчку з вашенькою спільненькою світлиночкою.

Якщо у вас є дачка, чому б там не влаштувати романтичненький вечір? Постеліть ковдрочку на підлозі біля камінчика, запаліть свічечки, приготуйте смачненьку вечерю, не забудьте взяти  пляшечку шампанського.

Є варіанти романтичненького подаруночка подорожче – це може бути вечеря в екзотичненькому ресторані, де на десерт вам піднесуть тортик у вигляді серця, кінна прогуляночка, або романтичненька турпоїздка на вихідні. Романтичненьку вечерю можненько влаштувати там, де ви в першенький раз познайомилися, зустрілися, посміхнулися один одненькому.

Ну і наостаночок, пам’ятайте, що найголовнішеньке – провести цей день зі своєю другенькою половиночкою і постаратися зробити так, щоб потім ви обоє згадували про нього з теплотою. Адже давненько відомо, що важливенький не стільки подаруночок, скільки виявлена увага.

Подарунки сувеніри до дня Св. Валентина

Чому найпростіше вибирати сувеніри на день Святенького Валентина серед бурштинових виробів? Тому що це подарунки сувеніри до дня Св. Валентина  надзвичайної краси, які сподобаються будь-якенькій людині. Янтар викликає захоплення у всіх своїм багатим розмаїттям відтінків: від рубіново-червоних до матово-білих. До того ж, всередині цих доісторичних каменів можна спостерігати застиглі мільйони років тому піщинки, бульбашки повітря, древніх комах, хитромудрі травинки і листочки.

А найголовніше – сувеніри на день Святенького Валентина з бурштину це надзвичайно символічний подаруночок. Він здавна вважався оберегом від зленьких сил, любовним амулетом, своїм власникам він приносить благополуччя, здоров’я і щастя.

Дуже зручно вибирати бурштинові сувеніри на день Святенького Валентина ще й тому, що вони охоплюють собою величезну різноманітність як декоративних, так і функціональних предметів, але незмінно привабливих.

Найпопулярніші сувеніри на день Святенького Валентинчика – це амулети, підвіски, кулони. А також шкатулки, статуетки, шахи, посуд. Даруйте своїм коханим красиві, корисні і символічні подаруночки в головний день всіх закоханеньких!

Сувенірчики та подаруночки завждинько приносять радість. А виготовлені подаруночки своїми ручками – це приємненький сюрпризик для будь-кого. Саме тому багатенько з нас роблять сувенірчики своїми ручками. Але, як же виготовити сувенірчики та подаруночки своїми ручками, щоб вони виглядали оригінальненько і могли стати в нагодочці в господарстві?

Для того, щоб займатися виготовленнячком сувенірічиків і подаруночків своїми ручками, не обов’язковенько мати особливенькі талантики. Сувенірчики можненько робити з будь-якеньких підручненьких засобів. Головненько, щоб ви вкладали в ці подаруночки душу. Наприклад, своїми рученятами можненько робити рамочки, шкатулочки, картиночки та колажі. Всі подаруночки, які відрізняються оригінальністю, назавждинько  запам’ятаються людиночці, якій ви їх підносите.

Такенькі сувенірчики говорять про ваше особливеньке ставленнячка. Якщо хтось робить щось своїми ручками, значить, людина йому не байдужа і він готовенький витратити час і силочки на цей подаруночок. Можливенько, хтось вважає, що кращенько піти і купити в магазинчику щось дорогеньке. Але ж, насправді, ніякеньке золотечко не замінить того, у що ми дійсненько вкладаємо душу.

Що ж можненько придумати, щоб порадувати людиночку? Можненько звернути увагочку на живопис. І не вартенько говорити, що ви зовсім не вмієте малювати. Завждинько можненько знайти вихід з ситуаційки, що склалася. Наприклад, якщо у вас є годинонька, сходіть на декілька майстер-класиків, на якеньких людей вчать азам живописику і допомагають відкрити в собі художничків. Якщо наполегливенько працювати і уважненько слухати керівничка, за кілька урочків можненько намалювати досить непоганеньку картиночку і подарувати її близькій людиночці.

Звичайненько ж, вона ніколечки не буде шедевриком, але, зате, людиночці стане приємненько, що ви для неї намагалися, витрачали силочки, час і енергію. Необхідненько просто вибрати для картиночки саме ту темочку, яка обов’язковенько сподобається тому, кому ви збираєтеся дарувати своєньку роботочку. Це можуть бути морськенькі або гірськенькі пейзажики, вулиці улюбленого міста, квіточки, річечки і озерця.

Можливенько, ваша картиночка буде створена в модерновенькому стилі або ж авангардненько. Головненько, щоб людиночці це дійсненько сподобалося. Тому не вартенько малювати те, що любите ви. Найкращенько заздалегідь поцікавитися і зобразити саме те, що буде приносити радість поглядочку вашої близької людини.

Звичайненько ж, дуже складненько самостійненько намалювати портретик. Зате ви цілком можете зобразити симпатичненький шаржик. Насправді, їх не так вже й складненько малювати. А під чуйненьким керівництвом професійненького художничка ви зможете зобразити близьку людину в смішненькому і цікавенькому образику. Ви знаєте особливості  міміки, характерику та темпераментику вашої близької.

Тому, саме вам легшенько буде відобразити її сутність в шаржику і передати її найбільш смішненько і цікавенько. Художничок лише буде підказувати вам, як виправити технічненькі помилочки, а ви зможете самостійненько створити на папірчику і відобразити образик і індивідуальність вашенького друга, родича або коханенької людиночки.

Якщо ж ви вмієте малювати, тоді вашеньким подаруночком може стати не просто картиночка. А розпис цілої кімнаточки. Погодьтеся, будь-якенькій людині хочеться жити в оригінальненькому приміщеннячку. Ви можете зробити такенький подаруночок своїй близькій людиночці. Просто необхідненько продумати разом з господарчиком кімнаточки те, що він хотів би бачити на своєньких стіночках і втілити в життячко його мрійки.

Насправді, кожненькому з нас приємненько прокидатися, дивитися на свій будиночок і розуміти, що вся та краса, яка є навколо нас – це роботочка близької і коханенької людиночки, яка вклала свої вміннячко і силочки в те, щоб перетворити будиночок в щось казковеньке, оригінальненьке і незабутненькє.

Звичайненько ж, картиночки і живописик – це далеко не єдиненький подаруночок, який можненько зробити своїми ручками і піднести близькій людиночці. Є й іншенькі різноманітненькі варіантики. Серед них можненько, наприклад, назвати такий подаруночок своїми ручками, як оригінальненька шкатулочка.

Насправді, зробити її дуже простенько. Необхідненько просто взяти звичайненьку шкатулочку і матеріальчики, на якеньких буде зображено те, що найбільшенько сильненько порадує або зацікавить вашу близьку людину.

Така шкатулочка може бути, наприклад, обклеєною старенькими сімейненькими світлиночками. Погодьтеся, адже в кожненькому будиночку є подібненькі сімейненькі реліквієчки. Без історієчки сім’ї, без її минуленького, ніколи не буде справжнього майбутненького. А саме в такеньких світлиночках і зберігається все наше минуленьке, нашенькі історії та історії нашеньких предків.

Тому, для сімейненьких світлиночок можненько  зробити шкатулочку, обклеєну старовинненькими світлночками. Головне – працювати дуже обережненько, щоб не зіпсувати дорогоцінненькі світлиночки і не засмутити ту людиночку, для якої ви все це робите.

Звичайненько ж, світлиночки – це не єдиненький варіантик для прикраси шкатулочки. Також, можна вибирати найрізноманітніші малюночки  і світлиночки, які точненько принесуть радість. Як шкатулочка буде обклеєна, її обов’язковенько необхідненько покрити шаром прозоренького лаку-декупажу. Його можненько купити в будь-якенькому магазинчику, що спеціалізується на художненькому ремеслі.

Також, можненько зробити гарненький альбом в лакованій обкладиночці. Такий подаруночок підійде не тільки родичам, а й товаришечкам. Для першеньких можненько зібрати в альбомчику світлиночки  їхненької молодості. А ось друзям точненько сподобаються вашенькі оригінальненькі і веселі знімочки різненьких рочків.

Всі ми любимо гортати альбомчики і згадувати все те, що відбувалося з нами колись, знову переживати ці емоційки і обговорювати з близькими людьми. Для того, щоб зробити альбомчик, спочатку необхідненько вирізати ваші зображеннячка і наклеїти їх на основочку і обкладиночку.

Потім, візьміть аркушик однотонного паперу і виріжте квадратик. Наклейте його на золотистенький квадратик, якенький буде мати трішечки більшенькі розмірчики. На паперовенькому квадратику напишіть заголовочок побажаннячка або ж смішненьку історію, яка буде відображати вміст альбомчику, потім наклейте складовою квадратикна обкладиночку альбому. В кінці покрийте обкладиночку і обновочку лаком-декупажем. Такеньким чином, у вас вийде гарненький і оригінальненький подаруночок, зроблений своїми ручками.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.