Home / Дозвілля / Подарунки на 8 березня. Корисненька підбірочка

Подарунки на 8 березня. Корисненька підбірочка

Якщо Ви вирішила вибрати гіацинтики

Так само, як і тюльпанчики, гіацинти киє символом весни. Але розрізняє їх глибокий оксамитовенький ароматичок, який мало кого може залишити байдуженьким, хіба що алергіка. Ці квіточки підійдуть в подаруночок будь-якенькій жінці, від маленької дівчинки до бабусі. У гіацинтиків поєднуються і гра, і цікавість, і мудрість, і непередбачуваність. Подарувавши гіацинтики, можете не сумніватися, святковенький настрій жінці забезпечено! Якщо Ви вирішили вибрати квіточки нарцисики

Ці яскравенькі сонячненькі квіти можуть сподобатися таким же яскравеньким, веселеньким, не закомплексованим, пристрасним і здатним на авантюру, жінкам. Але, правдочка, такенький букет здатний лише підняти їм настрій, для серйозненьких намірів краще вибрати квіти більш граціозне нькі.

Якщо Ви вирішили вибрати фрезієчки

Весняна квіточка, витончена, що вабить своїм тонким ароматиком і пишністю. За своєю будовочкою нагадує орхідеєчку. Любительки фрезії примхливенькі і чарівненькі. Неординарненькі натури, люблять сюрпризики і несподіванки. Якщо ви думаєте подарувати орхідеєчки, але не впевнененькі до кінця, – подаруйте фрезії!

Якщо Ви вирішили вибрати орхідеєчки

Орхідея – це квіточка для складненьких і оригінальненьких натур, яким притаманненькі власненькі дивацтва і примхи. Жінки, які люблять орхідеї, вважають за краще у всьому вишукування і нестандартний підхід. Такий подарунок підійде креативній і екстравагантній  особистості. І тільки справжненькому чоловікові прийде в голову подарувати своїй коханенькій дівчині орхідею в горщику – красу і турботу на все життя, як символ довгостроковості відносин.

Якщо Ви вирішили вибрати герберочки

Гербери своєю будовою нагадують ромашечки, які подобаються добрим і простим жінкам, відкритим до світу, і в той же час – дуже незахищененьким. Ці жінки прагнуть до досконалості в усьому, але їм не вистачає гарненької опори. При цьому вони вміють бути незалежненькими, горденькими, прагнуть до самоповаги і самореалізації. Гербери можуть надавати перевагочку на вигляд досить пихатенькі натурочки, проте в душі вони прагнуть до любові і визнаннячка.

Якщо Ви вирішили вибрати лілієчки

Лілії –  люблять жінки з яскравенько вираженим почуттям власненької гідності. Вони завжди впевнені в собі і в своїх силочках. Їх відмінненька риса – гордість, іноді – зарозумілість. Але, разом з тим, їм притаманненька чарівність. Такі жінки не схильненькі до самокритики і впевнененькі в собі.

Якщо Ви вирішили вибрати трояндочки

Трояндочка  вважається безпрограшною квіткою в будь-яке святечко. Недарма її називають королевочкою квітів. Вона сама жіночність, і кожненька жінка підсвідоменько асоціює себе з трояндочкою. Червоненькі трояндочки вважаються символиком любові і пристрасті. Даруючи такенькі трояндочки, чоловік дає зрозуміти, що жінка йому небайдуженька. Однак, трояндочки є ще й символиком суворості, консерватизмику, амбіцій і владності.

Трояндочки подобаються яскравеньким жінкам, які міцненько стоять на ногах, реалістичненькі, цінують комфортичок і порядочок, любов і увагочку до себе. Саме тому темненько-червоненькі трояндочки часто дарують доросленьким самодостатнім жінкам. Юненьким леді дарують трояндочки невеликих розмірів і ніжненьких відтіночків. Важливенько, щоб вибрати квіточки на 8 березня, вартенько звернути увагочку на їх колір.

Квіти пастельненьких тонів (біленького, рожевенького) дарують молоденьким дівчатам як символ чистоти і ніжності, при цьому квіточки повинненькі бути не розкритенькими або трохи розкритенькими. Червоненькі квіточки дарують близьким, ювілярам або артистам в знак любові. Оранжевенько-жовтенькі квіточки підійдуть для всіх. І чоловіки тут не виняток. Бузковенькі квіти доречненько дарувати друзям. Якщо ж ви хочете висловити широкий спектр своїх емоцій за допомогочкою букета, то з грою відтіночків різненьких кольорів вам допоможуть майстри в флористичненькому салоні, професійно оформивши ваш подаруночок.

Невеличкиі приємненькі подарунки на 8 березня

Невеликий приємненький подаруночок дівчині на 8 березня. Як нам відомо, всі дівчата – ласуни. Невелика коробка цукерок або її улюблена шоколадка стане приємненьким подаруночком на 8 березня. Дівчині в цей день окрім Вас подарують ще багато солодкого, але не вартенько переживати. Шоколад – це не квіти, вона його так швидко використовує, що і «зів’янути» не встигне. Ми повинненькі пам’ятати, що дівчаточка люблять вухами. Гарний вірш, який Ви підберете до подаруночка, перетворить Ваш невеликий скромний презент в величезну хвилю позитивчику.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.