Home / Твоя краса / Нігті / Чому пузириться лак на нігтях?

Чому пузириться лак на нігтях?

Буває, що після нанесення лаку з’являються бульбашки і шорсткості, які роблять манікюр неохайним. Чому ж це відбувається і як позбутися від нерівностей на нігтях?

Вважається, що основна причина появи пухирців – дешевий лак. У реальності ж вартість і якість продукту в цьому випадку значення не мають. Причини утворення бульбашки – в невмілому використанні лаку.

1 . Струшування флакончика

Цю традицію струшування пляшечки ми напевно підгледіли ще у своїх мам. Раніше вважалося, що таким чином лак не буде засихати. Але виявляється, такі струшування псують засіб і як раз стають причиною його висихання. Щоб лак добре ліг, перед нанесенням потримай його в руці кілька хвилин, а якщо так вже хочеться потрясти, то роби це не вгору -вниз, а зліва направо.

2 . Жирні нігті

Якщо ти використовувала крем або масло, то почека , перш ніж наносити лак. Ці жирні засоби вступлять в реакцію зі структурою лаку, і тоді  манікюр з пухірцями тобі забезпечений.

3 . Повітря чи вода

Фарбуй нігті в кімнаті, де немає прямого потоку повітря: вітер з вікна або кондиціонер сприяють появі нерівностей на нігтях. І не підставляй руки під струмінь води, як іноді радять (мовляв , це сприяє якнайшвидшому висиханню лаку) – волога лише збільшить кількість пухірців на манікюрі.

І, звичайно, не забувай про те, що основа ідеального манікюру – здорові нігті, тому піклуйся про їх стан регулярно.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.