Home / Твоя краса / Нігті / Чому пузириться лак на нігтях?

Чому пузириться лак на нігтях?

Буває, що після нанесення лаку з’являються бульбашки і шорсткості, які роблять манікюр неохайним. Чому ж це відбувається і як позбутися від нерівностей на нігтях?

Вважається, що основна причина появи пухирців – дешевий лак. У реальності ж вартість і якість продукту в цьому випадку значення не мають. Причини утворення бульбашки – в невмілому використанні лаку.

1 . Струшування флакончика

Цю традицію струшування пляшечки ми напевно підгледіли ще у своїх мам. Раніше вважалося, що таким чином лак не буде засихати. Але виявляється, такі струшування псують засіб і як раз стають причиною його висихання. Щоб лак добре ліг, перед нанесенням потримай його в руці кілька хвилин, а якщо так вже хочеться потрясти, то роби це не вгору -вниз, а зліва направо.

2 . Жирні нігті

Якщо ти використовувала крем або масло, то почека , перш ніж наносити лак. Ці жирні засоби вступлять в реакцію зі структурою лаку, і тоді  манікюр з пухірцями тобі забезпечений.

3 . Повітря чи вода

Фарбуй нігті в кімнаті, де немає прямого потоку повітря: вітер з вікна або кондиціонер сприяють появі нерівностей на нігтях. І не підставляй руки під струмінь води, як іноді радять (мовляв , це сприяє якнайшвидшому висиханню лаку) – волога лише збільшить кількість пухірців на манікюрі.

І, звичайно, не забувай про те, що основа ідеального манікюру – здорові нігті, тому піклуйся про їх стан регулярно.

Check Also

Місячний календар манікюру на грудень 2020 року

Місячний календар манікюру на грудень 2020  року  допоможе правильно спланувати справи, вибрати найбільш вдалий час …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *