Головна » Твоя краса » Нігті » Чому пузириться лак на нігтях?

Чому пузириться лак на нігтях?

Буває, що після нанесення лаку з’являються бульбашки і шорсткості, які роблять манікюр неохайним. Чому ж це відбувається і як позбутися від нерівностей на нігтях?

Вважається, що основна причина появи пухирців – дешевий лак. У реальності ж вартість і якість продукту в цьому випадку значення не мають. Причини утворення бульбашки – в невмілому використанні лаку.

1 . Струшування флакончика

Цю традицію струшування пляшечки ми напевно підгледіли ще у своїх мам. Раніше вважалося, що таким чином лак не буде засихати. Але виявляється, такі струшування псують засіб і як раз стають причиною його висихання. Щоб лак добре ліг, перед нанесенням потримай його в руці кілька хвилин, а якщо так вже хочеться потрясти, то роби це не вгору -вниз, а зліва направо.

2 . Жирні нігті

Якщо ти використовувала крем або масло, то почека , перш ніж наносити лак. Ці жирні засоби вступлять в реакцію зі структурою лаку, і тоді манікюр з пухірцями тобі забезпечений.

3 . Повітря чи вода

Фарбуй нігті в кімнаті, де немає прямого потоку повітря: вітер з вікна або кондиціонер сприяють появі нерівностей на нігтях. І не підставляй руки під струмінь води, як іноді радять (мовляв , це сприяє якнайшвидшому висиханню лаку) – волога лише збільшить кількість пухірців на манікюрі.

І, звичайно, не забувай про те, що основа ідеального манікюру – здорові нігті, тому піклуйся про їх стан регулярно.


Check Also

Місячний календар манікюру на червень 2019 року

Ви помічали, що в одні дні можна виконувати навіть найскладнішу роботу, а в інші ми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.