Home / Макіяж / Пляжний макіяж: тільки натуральність!

Пляжний макіяж: тільки натуральність!

Що взяти в косметичку, коли йдеш на пляж? Зовсім небагато: бальзам для губ і водостійку туш для вій. А перед виходом з дому достатньо лише декількох хвилин, щоб створити основу макіяжу для жарких днів.

Пляжний макіяж: тільки натуральність!

Крок 1

Зволоження обличчя. Те, з чого повинен починатися будь-який макіяж. Для літнього періоду Ваш зволожуючий крем повинен мати сонцезахисні властивості. Якщо ви на півдні – то продукт повинен містити SPF як мінімум з показником «30».

Пляжний макіяж тільки натуральність_1

Порада: крем з мерехтливими частинками добре підсвічує шкіру і відображає натуральне сонячне світло. Ваша шкіра буде світитися як у 16-річних!

Крок 2.

Тональний крем. Наносимо на Т-зону, прибираючи жирний блиск. Наносьте краще пензликом (плоским і широким), у напрямку від центру обличчя – до периферії.

Пляжний макіяж тільки натуральність_2

Крок 3

Бронзатор. За контур обличчя, на щоки і з боків носа. Краще наносити пензлем, щоб бронзуючий продукт не став брудним. Не забудьте нанести трохи бронзатора на шию, щоб колір шкіри шиї не відрізнявся від шкіри обличчя.

Пляжний макіяж тільки натуральність_3

Порада: матовий бронзатор складніше наносити, новачкам радимо використовувати мерехтливий і напівпрозорий продукт.

Крок 4.

Макіяж очей. Спекотна погода висуває особливі вимоги до декоративної косметики і прийомам макіяжу. Вам обов’язково потрібна база під тіні, щоб вони залишалися на повіках кілька годин. У якості бази використовуйте грунтовку або тонуючий зволожуючий крем. Для пляжного макіяжу підійде бронзовий або нейтральний колір тіней. Нанесіть пензликом і розтушуйте по всій поверхні повіки.

Пляжний макіяж тільки натуральність_4

Крок 5.

Залишається покрити вії водостійкою підкручуючою тушшю (чорною або коричневою). Підводка можлива, але краще, якщо це буде кремовий коричневий лайнер. Драматичний «котяче око» залиште для вечора, а для денного пляжного образу використовуйте мідно-коричневий кремовий олівець для очей.

Пляжний макіяж тільки натуральність_5

Крок 6.

Завершіть образ тонуючим бальзамом для губ оголеного відтінку з SPF 15

Пляжний макіяж тільки натуральність_6


Check Also

Літній макіяж 2019 року. Тенденції правильного макіяжу

Макіяж дозволяє дівчатам самовиражатися, прикрашати себе, прикрашати собою світ, як і одяг, як спосіб життя, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.