Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Плазмоліфтинг для волосся: ефективна оздоровлююча процедура

Плазмоліфтинг для волосся: ефективна оздоровлююча процедура

Волосся вимагають постійного догляду.

 Однак, незважаючи ні на що, з яких – небудь причин, вони починають випадати або їх ріст сповільнюється. У цьому випадку необхідно з’ясувати, чому це відбувається, і вжити невідкладних заходів щодо зміцнення та відновлення волосся.

 Для цього існують різні способи, але в першу чергу слід звернутися до фахівця – трихолога. Професіонал проведе необхідні дослідження і призначить лікування.

 Одним з ефективних методів у боротьбі з випаданням волосся є плазмоліфтинг, який завоював заслужену популярність серед клієнтів.

 Навіть після першого сеансу можна спостерігати позитивний результат, а після закінчення повного курсу лікування спостерігається істотне поліпшення якості волосся. Вони стають густими, еластичними і набувають привабливий зовнішній вигляд. Про випадання волосся і посічені кінчики можна просто забути.

 Показання та протипоказання до застосування плазмоліфтингу для волосся

 Процедура рекомендована тим пацієнтам, у кого відмічена наявність слабкого тонкого волосся, їх значне випадання, лупа. Після лікування відзначається поліпшення структури волосся, відсутність лупи і нормалізація роботи жирових залоз.

 Для проведення плазмоліфтіингу для волосся  існують певні протипоказання. Це – інфекційні захворювання, загострення хронічних хвороб, вагітність і годування груддю. Особливо слід відзначити алергію на антикоагулянти, аутоімунні хвороби та наявність пухлин і гематом.

 Плазмоліфтинг, якщо він виконаний висококваліфікованим фахівцем, зазвичай не має побічних ефектів і ускладнень. Однак в місцях уколів може спостерігатися поява гематом, висипу або невеликих почервонінь.

 Так як для плазмоліфтингу застосовується кров пацієнта, то можна свідчити про безпеку даної процедури.

 Звичайно, якщо до цього було проведено ретельне і глибоке обстеження організму, що є обов’язковою умовою. Для проведення плазмоліфтингу для волосся  краще всього звертатися в ті клініки, які давно працюють у цій сфері і мають відмінні рекомендації.

 Плазмоліфтинг для волосся: суть процедури

 Плазмоліфтинг голови заснований на використанні особливої речовини – тромбоцитарної аутоплазми, яку отримують спеціальним способом з крові пацієнта.

 Вона містить у своєму складі величезну кількість корисних компонентів – білків, вітамінів, гормонів, які позитивним чином впливають на стан волосяних цибулин і тим самим перешкоджають випаданню волосся. При цьому поліпшується імунітет і обмін речовин в клітинах шкіри голови.

 Механізми самовідновлення активізуються, адже вони «закладені» в організмі самою природою на підсвідомому рівні.

 Перед початком лікування клієнту необхідно здати кров для проведення аналізу. При цьому виключається наявність інфекційних хвороб і можливої алергії на антикоагулянти.

 Кров поміщається в спеціальну посудину, що запобігає її згортанню і далі – в центрифугу. Остання необхідна для отримання аутоплазми, насиченої тромбоцитами, яка і використовується у вигляді ін’єкцій для проведення плазмоліфтингу. Це – підготовчий етап лікування.

 Далі виробляється знеболювання і аутоплазма вводиться в шкіру голови. Тривалість процедури становить 30 – 60 хвилин.

 Що стосується рекомендацій щодо проведення плазмоліфтінгу для волосся, то його слід проводити на «голодний шлунок».

 За кілька днів до процедури рекомендується вживати велику кількість рідини.

 Алкогольні напої, жирну і гостру їжу слід обмежити.

 Після закінчення лікування не рекомендується засмагати на пляжі і в солярії.

 Протягом перших днів після процедури не можна мити голову.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *