Home / Кулінаріні рецепти / Пісні страви на вечерю. Підбірка меню

Пісні страви на вечерю. Підбірка меню

За рецептом потрібно зварити рис до стану “аль денте”. Порцію білого рису, попередньо промивши, відварюємо звичайним способом: опускаємо в підсолений окріпчик, повторно кип’ятимо, знижуємо нагрів і варимо близько 15-20 хвилиночок. Крупинки відкидаємо на сито,-хвилиночки півтори тримаємо під струменем холодної водиці,  щоб рис напевно став розсипчастим, даємо час злегка просохнути.

Ретельненько миємо, видаляючи залишки грунту у крибочків, рубаємо дрібненько-дрібненько. Очищену цибулину шинкуємо  невеличкими кубиками, знімаємо верхній шар з солодкої і соковитенької моркви, потім натираємо крупненькою стружечкою. Одночасно розігріваємо на верхньому вогні у жаровні / сотейнику.

Першою в розпечений фритюр – рослинну олію – кидаємо нарізку лушпиння, пасеруємо на пательні хвилинку-дві при помірному вогні до прозорості, слідом добавляємо морквину, пропарюють ще хвилиночки півтори. Завантажуємо подрібнені шампіньйони, перемішавши, повністю випаровуємо рідину і відразу знімаємо з плити.

Чистий сегмент капустяного качана не шинкуємо  довгою соломкою, а, слідуючи за рецептом, натираємо тим же “калібром”, що і морквинку. Різнокаліберні   «тоненькі» пластівці” опускаємо в глибоку мисочкку і повністю покриваємо крутим окропчиком, настоюємо  хвилиночок 10, максимальненько розм’якшуючи  жорсткі волокна. Відкидаємо на друшляк, видаляємо зайву вологу.

Фарш для пісних лінивих голубців з грибочками замішуємо з відвареного рису, розм’якшеної капусточки, обсмаженого міксу з грибочків і овочів, приправляємо меленими спеціями. Для посилення гостроти вибирайте пекучий кайенский перець, часничок.

Формуючи ліниві голубці-напівфабрикати і готуємо червоний соус

Вологими долонями, трамбуючи і придавлюючи, ліпимо довгасті заготовочки. Густо обсипаємо пшеничним борошном, покриваючи білою оболонкою з усіх боків. Томатний концентрат розводимо в 200-250 мл окропчику, солимо, перчимо до смаку.

В один шар розміщуємо наші пісні ліниві голубці з грибочками і рисом усередині просторій форми, приблизно на три чверті заливаємо концентрованим соусом на основі томатної пасти, для пряного аромату залишаємо пару-трійку листів лаврового лтисточка, горошини перчику, часникові зубці. Накриваємо листом пергаменту або кришечкою і ставимо в розпечену духовочку на 60 хвилиночок, запікаємо при температурі 180 градусів. Погодьтеся, рецепт – простенький, доступненький новачкам кулінарії.

Ситну, апетитно пахнучу ставочку  подаємо гаряченькою, доповнюємо свіженькою  зеленню, овочами і соліннями – гарнір і соуси тут не потрібні.


Check Also

Новорічне меню на 2021 рік. Корисна підбірка страв

Хочете застілля на Новий рік придумувати в останній момент? Чому не можна заздалегідь продумати і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *