Представниці слабкої статі приділяють багато уваги своїй зовнішності, зокрема, волоссю, адже вони формують образ, надають чарівності. Але якщо в шкірі голови порушуються обмінні процеси, від цього страждає і волосся. Крім того, що це загрожує себореєю, лущенням, свербінням, можуть почати випадати пасма. Вони стають тьмяними, втрачають сили і свій шарм.
Щоб стимулювати обмінні процеси, застосовують пілінг шкіри голови, а робити це можна із застосуванням різних засобів як в салоні, так і вдома. Завдяки такому очищенню стає здоровою не тільки шкіра голови, а й самі локони
Пілінг шкіри голови: принцип дії методу
Якщо регулярно здійснювати пілінг шкіри голови, можна домогтися таких результатів:
Стимулювання клітинного обміну;
Поліпшення живлення цибулин волосся і як наслідок, нормалізація обмінних процесів;
Клітини регенеруються, верхній шар дерми оновлюється, стають здоровішими;
У оздоровлену шкіру краще проникають живильні речовини, кисень.
Внаслідок очищення шкіри вирішується не тільки ряд косметологічних, але і безліч проблем дерматологічного характеру. Процедури сприяють тому, що всі препарати і косметичні засоби, які використовуються після неї, набагато краще вбираються в покрив, відповідно, вона отримує більше живлення.
Захід показав свою ефективність, тому при відновленні волосся рекомендується спочатку здійснювати пілінг шкіри голови, а вже потім використовувати ліки. Існує ряд різновидів цієї методики впливу на дерму голови.
Пілінг шкіри голови: механічний пілінг
Для нього використовують абразивні речовини, а саме скраби. Процедура здійснюється в кілька етапів:
Речовина наноситься на дерму (ту її частину, де росте волосся). Попередньо локони можна змочити, щоб речовина впливала більш ефективно. Абразивну речовину підбирають у відповідність з типом шкіри і дерматологічних проблем клієнта;
Далі протягом приблизно півгодини здійснюється масаж, після якого речовина змивається спеціальним шампунем;
Далі потрібно робити маски, що насичують дерму вітамінами, живильними речовинами;
Далі маска змивається, а пасма ополіскуються. Показання до механічного пілінгу такі: лупа, себорея, жирний тип дерми. Існують до процедури і протипоказання:
Надмірне випадання волосся;
Сухий тип шкіри і пасом;
Онкологія;
Підвищена чутливість дерми;
Непереносимість компонентів застосовуваних абразивних речовин. Не можна робити пілінг шкіри голови, в тому числі, соляним, який теж є механічним, якщо є рани на дермі. Такі заходи варто здійснювати порядку 3 разів / місяць.
Хімічний пілінг шкіри голови
Показання та протипоказання до процедури подібні до механічного впливу. Важливо знати, що не можна виробляти процедуру в період виношування малюка і лактації. Вона має на увазі розчинення верхнього шару дерми кислотами (як органічних, так і неорганічних) або ферментами.
Нерідко хімічний пілінг шкіри голови робиться на основі фруктових кислот. Зазвичай використовуються винна, молочна, яблучна, мигдальна, лимонна, гліколева кислоти.
Як виконується процедура? Прядки для початку потрібно гарненько вимити, позначити проділи – так речовина буде впливати більш ефективно;
Розчин наносять на дерму голови на 15 хв.;
Далі необхідна нейтралізація фруктових або інших видів кислот. Після процедури на пасма необхідно намастити живильну маску або бальзам, після чого локони добре промивають і сушать.
Газорідинний пілінг шкіри голови
Дана технологія – одна з новітніх. Інша її назва – аквапілінг. Вона припускає використання спеціального складу, яким обробляється дерма. У нього входить кисень і вуглекислий газ. При газорідинному пилінгу, вживаному для шкіри голови, на неї чиниться вплив, завдяки якому розчин деформує шкіру, тим самим очищаючи її, прибираючи ороговілу дерму. Крім цього при процедурі шкіра насичується киснем і корисними речовинами. Дана методика має масу переваг:
Захід абсолютно безболісний;
Швидкий результат;
Газорідинний метод дозволяє ввести в шкіру живильні речовини, при цьому її цілісність зберігається;
Для процедури немає протипоказань у відповідність з віком. Показання до такого виду впливу подібні до інших методів здійснення пілінгу. А протипоказання до нього такі:
Гіпертонія;
Герпес;
Лихоманка;
Наявність психічних захворювань;
Дерматологічні хвороби.
Не варто вдаватися до методу впливу при порушеному кровообігу в мозку і при алергії на компоненти складу.
Пілінг шкіри голови вдома
Для самостійного застосування найбільш часто використовується соляний метод впливу. Як правило, для сеансу використовується морська сіль. Її змішують з теплою водичкою в однакових частинах (приблизно по 2 столові ложечки кожного інгредієнта).
У суміш добавляються ефірні масла. Оптимальним варіантом, якщо вам потрібно впоратися з лупою, є масла евкаліпта або чайного дерева. Якщо ж є необхідність знизити жирність дерми, з морською сіллю змішують лимонне або кедрове масло. Готують суміш для проведення заходу та з соку лимона та яєць.
Завдяки цьому засобу можна позбутися лупи і зменшити жирність дерми. Візьміть сік половини лимона, з’єднайте його з 1 жовтком курячого яйця. Далі в суміш потрібно добавити морську сіль (2 столові ложечки.). Не зайвими будуть в засобі ефірні масла.
З отриманим засобом зробіть пілінг шкіри голови вдома. Для домашніх сеансів можна використовувати глину. З’єднайте її з сіллю, розведіть засіб водою, намастіть на корені локонів на чверть години, а далі змийте за допомогою водички. Добавйте соду в шампунь і мийте ним волосся, гарненько втираючи його в шкіру.
Ось як ще можна здійснювати пілінг шкіри голови вдома. У шампунь добавте кавові мелені зерна і мийте ним волосся. Далі прополощіть їх відварами будь-яких трав. Такий спосіб особливо підходить для темних пасм.