Home / Твоя краса / Боротьба з прищами та вуграми / Підшкірні прищі на обличчі причини і лікування

Підшкірні прищі на обличчі причини і лікування

На жирній шкірі сальні залози працюють посилено, виділяючи велику кількість мастила. Надлишки жирного мастила, змішуючись з відмерлими клітинами, пилом, косметикою, закупорюють пори на обличчі і сприяють розмноженню великої кількості бактерій. Вугрі, підшкірні прищі на обличчі запалюються і перетворюються в гнійні запалення. Поверхневе запалення не так проблемне, як накопичений всередині прища гній, що проривається назовні, і запалення швидко зникає, не залишивши сліду.

 Але бувають утворення більш глибинні, зріють такі прищі під шкірою довгий час і після зникнення залишають червоні плями, буває навіть і рубці (невміле видавлювання). Підшкірні прищі завжди починаються з больових відчуттів, потім з’являється невеликий горбок під шкірою, він збільшується в розмірах, червоніє, болить і тільки через тривалий проміжок часу прищ визріває. Якщо підшкірні прищі не чіпати вони пройдуть самі, але залишиться червона пляма, яка теж з часом зникне.

 Тиснути або не тиснути підшкірні прищі на обличчі?

 Підшкірні прищі на обличчі причини і лікуванняЯкщо ви вирішите видавлювати підшкірні прищі самостійно, можливі два остаточних варіанти розвитку подій. При видавлюванні прища прискорити його загоєння не вдасться, гній, що вийшов під тиском, буде утворюватися повторно. Якщо ви все-таки зможете видалити весь гній, то на місці прища утворюється довго незагоювана червона пляма, яка може перетворитися на рубець або запалитися знову. Тому, не намагайтеся самі видавлювати підшкірні прищі якщо не хочете ходити зі шрамами.

 Другий варіант розвитку подій при видавлюванні підшкірних прищів, це глибоке запалення через який є ризик потрапити в лікарню. Не займайтеся видавлюванням підшкірних прищів, крім усього вище сказаного це ще й дуже боляче.

 Як видавити підшкірні прищі на обличчі без ускладнень?

 Найкраще скористатися механічним очищенням обличчя і не вдома, а у косметолога. Після очищення в косметолога вам доведеться, деякий час користуватися призначеними лікарем засобами від прищів, щоб запалення які не вдалося прибрати під час процедури, остаточно зникли.

 Перед механічною чисткою в салоні розкажіть косметологу, як з’являються прищі і зникають. Лікар визначить, чи можлива чистка або запропонує сходити до дерматолога і перевіритися на зараження кліщем демодекс. Справа в тому, що якщо зробити чистку шкіри, на якій прогресує кліщ, то демодекс розселиться по всій поверхні обличчя і прищів не зменшиться, а додасться.

 Підшкірні прищі можутьпоявлятись у великих кількостях не тільки на обличчі, а й на грудях, спині. Щодня доглядаючи за шкірою і налагодивши роботу внутрішніх органів організму, можливо, позбутися підшкірних запалень.

 Підшкірні прищі на обличчі: причини і лікування

 Проблемні ділянки шкіри обробляйте засобами, у складі яких є спирт, або антибактеріальні речовини. Обробкою займайтеся не менше трьох разів на день.

 Не рідко проблеми травного тракту є причиною підшкірних прищів. Приділіть увагу своєму харчуванню. Відмовтеся від солодкого, копченого, жирного. Прослідкуйте, щоб в організм надходило якомога більше білків і вітамінів.

 Вітамін А бере участь в обмінних процесах організму його нестача призводить до вугрів на обличчі. Основним джерелом вітаміну А є – вершки, вершкове масло, сметана, яйця, червоний перець, морква, горобина, шипшина, помідори, зелений салат.

 Ще один важливий вітамін це Біотин (вітамін групи В). Часто його призначають лікарі для лікування вугрового висипу. Джерелом біотину є – фрукти, овочі, дріжджі, печінка. Включіть запропоновані вище продукти в своє харчування. Або купіть вітаміни в аптеці.

 Підшкірні прищі завжди починаються з больового відчуття. Якщо вчасно помітити і вжити заходів, то прищ може дуже швидко розсмоктатися і більше не з’явитися на цьому місці. Можна користуватися, як

помітите, що прищ скоро з’явиться, мазати хворе місце саліцилової кислотою, повторювати три рази на день, швидко проходили больові відчуття, і ущільнення під шкірою розсмоктувалося. При застосуванні даного методу прищ може не з’являючись, зникнути.

 Сік алое допомагає при наривах, гнійних запаленнях, вуграх. При вуграх використовують водний настій листя алое у вигляді примочок або протирають шкіру. Особливо корисні протирання настоєм алое при жирній шкірі.

 Запори, збої в роботі кишечника, часто призводять до підшкірних прищів. Тому приділіть увагу збалансованому харчуванню.

 Нерідко нервова збудливість може викликати запалення на обличчі. Слідкуйте за своїм емоційним станом, можна попити заспокійливі настої з пустирника або валеріани. Заняття спортом не тільки допоможуть налаштувати емоційний фон, але і організм в цілому.

 При сильному ураженні обличчя підшкірними прищами перевіртесь у дерматолога на захворювання демодекоз. Часто кліщ демодекс починає прогресувати на обличчі при зміні кислотного балансу шкіри.

 Щоб прищі перестали з’являтися, важливо проводити очищаючі процедури обличчя. Парові ванни з протизапальними травами допомагають позбавитися від забруднень на обличчі.

 Зрозуміло, що всі вищесказані методи необхідні і без них буде важко повністю видалити прищі. Але навіть якщо ви сходите до лікаря, сядете на дієту з правильним харчуванням і почнете наполегливо працювати над своєю зовнішністю, результат доведеться почекати.

 Швидко прибрати підшкірні прищі на обличчі

 Як тільки помітите перші ознаки прища відразу користуйтеся антибактеріальними засобами, наприклад саліцилової кислотою або настоянкою календули. Якщо прищ вже з’явився, витягнути його вам допоможе Іхтіолова мазь або мазь Вишневського.

 Мазь Левомеколь допоможе швидко позбутися від гною під шкірою, при цьому вона володіє протимікробною і ре генеруючою дією, значить, відразу вилікує прищ. У складі «Левомеколь» присутній антибіотик, тому необхідна консультація лікаря. На випадок непередбаченого прища десь в дорозі або на вечірці, купіть і носіть з собою крем від прищів в міні упаковці.


Check Also

Маска від чорних цяток з содою в домашніх умовах

У кожної господині на кухні є маленька коробочка з содою. Цей продукт ми найчастіше використовуємо …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *