Home / Діти / Виховання та психологія / Перманентний макіяж – корисна підбірка

Перманентний макіяж – корисна підбірка

Перманентний макіяж – один з популярних засобів сучасної естетичної косметології. Виконується з використанням натуральних пігментів-барвників, максимально наближених до природних відтінків, для отримання виразних стійких контурів.

Перманентний макіяж. Можливості перманентного макіяжу

Перманентний макіяж – корисна підбірка

Ми всі звикли до того, що макіяж – це аксесуар, який можна змити фактично в будь-який момент. Однак, часто саме в цьому полягає його недолік: дівчата звикають бачити себе в певному образі і хочуть бачити себе в ньому завжди.

Само собою, досягнення індустрії краси дозволяють втілити в життя цю задумку, мова йде, зокрема, про перманентний макіяж.

Перманентний макіяж (косметичне татуювання), яке широко використовується в косметології обличчя і на відміну від звичайного татуювання, наноситься з використанням спеціального обладнання. Ця процедура не супроводжується травматизацією тканин обличчя і є певною мірою альтернативою пластичної хірургії.

Типи перманентного макіяжу

За допомогою перманентного макіяжу можна змінити лінію губ, форму брів і очей, і позбутися від необхідності щоденного догляду за ними.

Перманентний макіяж  губ – можливість візуально збільшити їх об’єм, скорегувати форму, а також зберегти ідеальний контур протягом всього дня. Новий контур дозволить забути про необхідність щоденного використання помади або олівця, зробить форму губ більш вишуканою і акуратною.

Перманентний макіяж  очей – це верхнє або нижнє підведення, яке візуально збільшить очі, зробить погляд більш виразним і спокусливим. За допомогою процедури перманентного макіяжу можна добитися ефекту «стрілок» на повіці, що додасть особливу красу погляду і дозволить забути про щоденні макіяжі очей на тривалий термін.

Перманентний макіяж  брів додасть бровам красиву, вишукану форму з урахуванням особливостей обличчя і кольору волосся.

За допомогою перманентного макіяжу можна створити ефект веснянок і родимок, що додасть вигляду особливу чарівність, а також позбутися від пігментних плям і дефектів шкіри.

Перманентний макіяж брів

Перманентний макіяж  брів був дуже популярний в 2000-х, коли самі брови прагнули до ідеалу. Перманентний макіяж  чудово підходить для брів. З його допомогою брови стають більш виразними, виглядають природно, що досягається нанесенням на зону брів найтонших штрихів, повністю повторюють природні лінії.

Брови нульовки ідеальні, вони тонкі, акуратні, з чітким вигином і гострим кінчиком, як у актрис чорно-білого кіно. Слідуючи цьому тренду, багато хто з нас взялися за пінцет і самостійно почали копіювати брови знаменитостей. З сумними наслідками цього б’юті-експерименту багато боряться досі.

Салони запропонували послугу «Перманентний макіяж  брів», яка стала однією з найбільш затребуваних. Брови знову в топ-листі найяскравіших трендів, але вимоги до них значно змінилися, як і сама техніка перманенту. Кваліфікація і знання майстрів, нове обладнання і матеріали повернули колишню популярність перманентного макіяжу брів.

Перманентний макіяж  брів – це б’юті-процедура, яка дозволяє створити форму і пофарбувати брови за допомогою мікропігментування. З цією метою в шкіру на глибину до 0,4 мм спеціальною машинкою вводять кольоровий пігмент. У підсумку ви отримуєте брови, які не вимагають постійного догляду і підфарбовування.

Перманентний макіяж  брів проходить в кілька етапів. В середньому процедура триває близько години. Спочатку майстер промальовує ескіз майбутніх брів, потім дезінфікує ділянку і при необхідності проводить місцеве знеболення. Вибір колірного пігменту фахівець визначає з урахуванням відтінку шкіри, кольору волосся і очей. При необхідності майстер видаляє зайві волоски. Тепер основний етап – введення пігменту.

Витончені брови, мають вдало підібрану форму, колір і вигин, здатні прикрасити обличчя і підкреслити красу і сяйво очей. Для корекції брів застосовуються різні техніки перманентного макіяжу:

– волосків татуаж брів: класичний (європейський) або східний;

– Мікроблейдінг, або техніка 6D, біотатуаж, HD line brows, мікропігментування брів 6D;

– Пудрові техніки напилення брів, інакше – татуаж з розтушовуванням, шотування, оксамитове напилення, акварельне, піксельне, точкове, тіньове і ін.

Волосковий татуаж брів. Ця техніка отримала назву від способу промальовування, яким користується майстер: при нанесенні пігменту промальовується кожен з волосків в шаблоні, створюючи їх довжину, товщину, напрямок росту.

При застосуванні техніки, званої європейською, волоски на промальованих бровах мають приблизно однакову довжину і лягають у напрямку росту. Східна техніка складніша, вона вимагає від майстра імітації натурального перехрещення волосин, що мають різну довжину і відтінок, при цьому татуаж виглядає більш природним.

Нанесення пігменту здійснюється за допомогою спеціальної машинки для татуажу. Ефект зберігається до п’яти років.

Мікроблейдінг. При цьому способі нанесення татуажу волоски промальовувалися більш тонко, вони мають різну товщину, імітується їх натуральний вигин і різні відтінки. При цьому проникнення барвника відбувається на меншу глибину епідермісу.

При проведенні мікроблейдінга застосовується ручка-маніпула, яка відрізняється від машинки для татуажу більш щадним впливом. Нанесені брови вимагають додаткової корекції, яку проводять через півтора – два місяці. Ефект зберігається протягом трьох років.

Пудрова техніка. Дана процедура є багатошаровою, від кількості коригувальних процедур залежить кінцевий зовнішній вигляд брів, їх насиченість і період збереження ефекту. При виконанні цієї методики майстер розпилює під шкірою найдрібніші бризки пігменту, створюючи контур брови по заздалегідь обраному шаблону.

Найбільш вражаючий ефект відразу після нанесення контурного макіяжу виробляють брови, виконані в техніці пудрове напилення. Вони виглядають досить густими, гарно і м’яко розтушованими. Термін дії пігменту становить близько року, стійкість і насиченість кольору буде залежати від кількості корекцій.

Часто об’єднуються деякі з технік для отримання більш природного натурального ефекту.

Об’ємне перманентне фарбування 3D. Виконують декількома відтінками пігменту. Для цієї техніки необхідно збрити власні брови, щоб на їх місці відтворити нові. Об’ємний перманент, виконаний професіоналом, виходить природним і не вимагає корекції до року.

Східний перманент. Це копітка техніка нанесення пігменту з ювелірною точністю. Майстер заново промальовує брови, як би вони могли зростати в ідеалі: один волосок короткий, інший довгий, надає їм форму і нахил. При своєчасній корекції ефект зберігається до року.

Всі терміни придатності перманентного макіяжу брів умовні. В середньому він тримається до 2-3 років в залежності від якості фарби, глибини введення голки і індивідуальних особливостей відновлення шкіри.

Протягом року злегка посвітлішає пігмент, розмиється чіткий контур і може зникнути гострий кінчик. Але в цілому перманентні брови як і раніше залишаться на обличчі, тому перед першою процедурою важливо з’ясувати всі переваги і недоліки, вибрати кваліфікованого фахівця і перевірений салон і не намагатися заощадити на процедурі.

Перманентний макіяж – переваги

Такий макіяж не можна змити. Ви завжди залишаєтеся з ним.

Перманентний макіяж  дозволяє істотно довше спати вранці і менше часу витрачати на наведення краси в цілому.

Зменшується контраст між умовним обличчям з макіяжем і без макіяжу.

Насправді, цих переваг вже достатньо для того, щоб багато дівчат вибирали перманентний макіяж. Однак, є і суттєві недоліки.

Перманентний макіяж – недоліки

Процедура нанесення такого макіяжу досить болюча.

Після процедури залишається досить сильний набряк, який сходить протягом декількох днів.

Досить складно знайти розумного майстра перманентного макіяжу, якщо ж майстер недосвідчений – то результат може вийти плачевним і, на жаль, незмивним.

Процедура досить недешева.

За перманентним макіяжем теж потрібно доглядати.

Практично виключається різноманітність в макіяжі: буде складно змінити форму брів, стрілки, відтінок губ.

Вибирати або не вибирати перманентний макіяж – вирішувати виключно вам. Само собою, тут є як свої переваги, так і свої недоліки, а найголовніше – вибрати толкового майстра, у якого збігаються з вами естетичні уподобання і який працює на найякісніших матеріалах: ось тоді результат буде таким, який потрібен вам.

Як видалити перманентний макіяж.  Позитивні і негативні сторони домашнього видалення перманентного макіяжу

Багато дівчат не хочуть звертатися в салон для того, щоб їм видалили перманентний макіяж, в зв’язку з чим намагаються вивести його в домашніх умовах. Причин цьому існує просто величезна кількість. Хтось хоче повернутися до своєї природної краси, а комусь  просто не припав до душі результат подібної процедури.

Ще однією причиною спроби видалити перманентний макіяж є данина моді. Справа в тому, що ще кілька років тому в моді були тоненькі брови, зовні більше схожі на ниточки. Зате тепер брови повинні виглядати, як можна більш натурально і бути досить широкими.

Пам’ятайте, перш ніж приступити до подібного способу виведення перманентного макіяжу, слід зважити всі «за» і «проти», після чого і прийняти рішення, щодо доцільності позбавлення саме в домашніх умовах.

Найяскравішою позитивною стороною в даному випадку є економія коштів, а також часу. Справа в тому, що процедура видалення перманентного макіяжу в салоні коштує досить дорого і проводиться поетапно.

Точно так же проводиться процедура його видалення і в домашніх умовах, проте на це практично не доведеться витрачати ніяких грошових коштів, а також часу за дорогу в салон і назад. Тим більше займатися цією нелегкою справою вдома, можна саме в той час, коли вам буде зручно, а не тоді, коли скаже майстер.

Якщо ви прийняли рішення видалити перманентний макіяж  в домашніх умовах, слід бути готовими до таких можливих наслідків:

перманентний макіяж  буде видалений не до кінця;

колір татуажу може значно змінитися і стати, наприклад, зеленим;

при використанні хімічного методу можна отримати опіки або навіть шрами, що, погодьтеся, дівчатам зовсім непотрібно.

Способи виведення перманентного макіяжу вдома

Існує кілька способів, дотримуючись яких можна вивести перманентний макіяж  в домашніх умовах. А саме:

Хімічний метод.

За допомогою перекису і молока.

Малюнок, нанесений поверх татуажу.

Йод.

А тепер саме час поговорити про кожний з цих способів більш докладно.

Хімічний метод. Більшість дівчат віддають перевагу пілінгу, до складу якого входять хімічні речовини. Але перш ніж використовувати саме цей метод, слід усвідомити, що подібні засоби надають досить сильний вплив на шкіру людини, в той час як татуаж може і не вивестися.

Перекис і молоко. Досить популярним способом виведення перманентного макіяжу в домашніх умовах є перекис і молоко. З цих двох елементів необхідно зробити розчин, який слід вбити в місце розташування перманентного макіяжу.

Пам’ятайте, подібний метод дуже небезпечний, і після нього можуть залишитися непоправні наслідки.

Малюнок, нанесений поверх перманентного макіяжу. Для того щоб розкрити старий перманентний макіяж  брів, багато дівчат приймають рішення зробити новий, але вже тілесного кольору. Але необхідно розуміти, що ефект від такого методу здатний виявитися вельми нетривалим.

 Справа в тому, що початковий перманентний макіяж був зроблений в більш темних тонах, а значить, він може проявитися під тілесним. До речі, брови матимуть не дуже природний вигляд, в зв’язку з чим їх доведеться коригувати за допомогою олівця або тіней.

Йод. Для того щоб вивести перманентний макіяж  в домашніх умовах, можна використовувати 5% -ний розчин йоду. Ні в якому разі не слід застосовувати більш концентрований розчин, оскільки не виключене отримання дуже сильних і глибоких опіків.

Йод наноситься на перманентний макіяж  за допомогою ватної палички, три рази в день. При цьому слід намагатися не порушувати межі татуажу.

Якщо після проведення декількох таких процедур ви помітили, що шкіра на бровах почала лущитися, не варто впадати в паніку. Навпаки, це свідчить про початок процесу відмирання верхнього епітеліального шару шкіри, в якому, власне, і міститься фарба перманентного макіяжу.

Помилки, що здійснюються при видаленні перманентного макіяжу вдому

Не важко здогадатися, що найпоширенішою помилкою є саме спроба видалити перманентний макіяж  в домашніх умовах. Як вже говорилося раніше, результат від цієї процедури може виявитися непередбачуваним.

Перманентний макіяж  здатний  змінити колір або метод його виведення призведе до появи рубців та опіків. Пам’ятайте, що обличчя людини – це зовсім не місце для проведення експериментів, і вже тим більше для рубців.

Тому навіть якщо ви добре знаєте про спосіб виведення перманентного макіяжу, яким скористалася ваша подруга, і в результаті позбулася від нього повністю, це зовсім не означає, що даний спосіб прекрасно підійде і вам. Все-таки найкраще для виведення перманентного макіяжу звернутися до справжніх професіоналів своєї справи, які працюють в медичних клініках.

Тільки там за допомогою спеціального лазера вдасться позбутися від непотрібного макіяжу назавжди. Але навіть за допомогою сучасних технологій, на цей процес може знадобитися відразу кілька процедур. До речі, аналогічні процедури застосовують і в деяких салонах краси.

Все-таки зважившись прийти на прийом до професіонала і попросити його видалити перманентний макіяж, слід уважно прислухатися до всього, що він говорить.

Так, наприклад, якщо майстер пропонує не видаляти ваш старий перманент, а просто забити його зверху фарбою тілесного кольору, від такого майстра слід триматися подалі, як, втім, і від всього салону в цілому.

Таке рішення проблеми має право запропонувати майстру тільки сам клієнт, в той час як майстер повинен спробувати відмовити клієнта від цього.

Звідси випливає, що лазерне видалення перманентного макіяжу є найбільш ефективним з усіх, що існують на сьогоднішній день. Ця процедура не приносить ніяких хворобливих або неприємних відчуттів. Для повного видалення макіяжу, може знадобитися до 5 сеансів, які, до речі, в порівнянні зі спробами вивести шрами і рубці, коштують не так вже й дорого.

Перманентний макіяж губ з розтушовуванням і іншими способами

Татуаж губ з розтушовуванням відноситься до однієї з методик перманентного макіяжу, яка дозволяє зробити корекцію даної частини обличчя максимально природною. Багато дівчат, побачивши на фото привабливу посмішку, мріють, щоб і їх була не менше виразною.

Така косметологічна послуга, як татуаж губ, все більше набирає популярність. З її допомогою можна приховати наявні дефекти контуру і розміру. Деякі вирішуються звернутися в салон з метою маскування шраму, інші – завжди хочуть виглядати привабливо, не наносячи макіяж, треті – мріють виправити асиметрію контуру і т. д.

Незалежно від того, яка мета переслідується, щоб не розчаруватися в своєму рішенні, рекомендується дізнатися більше про перманентий макіяж. Крім його різновидів, існують також протипоказання до процедури, правила поведінки в реабілітаційному періоді та ін.

Нанесення татуажу на губи

Після уточнення виду перманентного макіяжу потрібно вибрати колір і тон, в якому буде виконаний татуаж губ. Щоб дізнатися, як приблизно буде виглядати частина обличчя після загоєння, можна попросити у майстри фото його попередніх робіт.

Існують наступні техніки виконання татуажу губ:

Акварельний. Пігмент наноситься різноспрямованими тонкими маленькими штрихами. У більшості випадків дана методика застосовується з метою зробити свій природний відтінок більш насиченим. Контурне обведення. Методика замінює олівець для губ. Майстер бере пігмент, що відповідає кольору помади, якою постійно користується клієнт.

Контурна методика додатково допомагає приховати недоліки форми губ, зробивши їх симетричними. З такою метою жінка може зупинити свою перевагу на кольорі, який близький до її натурального відтінку губ. Коли буде зроблений контур, всі наявні дефекти зникнуть, а губи будуть виглядати ідентично натуральним. Коли жінка хоче надати додатковий об’єм , майстер може рекомендувати не збільшувати губи, набиваючи лінію за межами природних, а частково розтушувати контурний татуаж.

Розтушування губ. Даний метод має на увазі нанесення однотонного пігменту по всій поверхні шкіри. В кінцевому результаті можна отримати: виправлений контур, додатковий об’єм, зміну кольору, маскування наявних дефектів, надання яскравості природного відтінку губ.  Розтушування рекомендується комбінувати з контурним обведенням.

Ефект 3D, або омбре. Така техніка перманентного макіяжу вважається однією з найскладніших і тому вимагає високої майстерності. Губи забиваються в кілька етапів. Спочатку беруть найсвітліший відтінок з обраної колірної гами і вводять пігмент в центр рота. Периферія заповнюється акварельним типом татуажу.

Щоб отримати об’ємні губи, майстер повинен використовувати кілька відтінків, які наносять різноспрямованими короткими штрихами. Найтемніший відтінок доводиться на контур. Якщо з’явилося бажання підкреслити свій природний колір губ або зробити їх виразнішими  іншим способом, перш ніж звертатися до майстра потрібно врахувати і больовий фактор. Щоб перманентний макіяж  зміг протриматися на губах тривалий період, голку поглиблюють в шкіру на 2 мм.

У випадку з глибинною технікою – на 5 мм. Як знеболюючий засіб найчастіше застосовуються анальгезуючі гелі місцевої дії.

Догляд за губами після татуажу

Незалежно від обраного кольору і застосовуваної методики, губи після татуажу будуть деякий час запалені. При правильному догляді набряклість повністю зникне приблизно на 3 добу. Загоєння у всіх відбувається по-різному, багато чого буде залежати від імунної системи клієнта. Остаточно регенерація тканин відбувається приблизно через 2 тижні.

До цього часу потрібно забезпечити правильний догляд. Не рекомендується відвідувати сауни, лазні, солярій і схожі місця до повного загоєння ран. Коли пошкоджене місце заживає, на ньому зверху утворюється скоринка, яка повинна самостійно зійти.

Примусово віддирати її від губ можна. В іншому випадку спільно з здертю скоринкою і сукровицею з губ вийде частина фарбувального пігменту. Це призведе до того, що губи втратять свій первинний колірний дизайн.

Для кращого процесу регенерації тканин слід обробляти епідерміс тими препаратами, які будуть рекомендовані в салоні. Як правило, це Вазілін, Солкосерил або Бепантен.

Знизити набряклість допоможе холодний компрес. У перший тиждень не можна мочити губи, тому прийом їжі, як і гігієнічні процедури, повинен проходити максимально акуратно. Воду п’ють через соломинку. Забороняється вживати гарячу їжу і спиртні напої.

Використання декоративної косметики в області, де був зроблений перманентний макіяж, неприйнятно. Коли процес відновлення шкірного покриву повністю завершиться, необхідно повторно прийти на консультацію до майстра.

Може знадобитися додаткова корекція, яка проводиться з метою остаточного формування контуру губ. Вона дає можливість виправити всі недоліки і досягти спочатку бажаного результату.

За рахунок того, що перманентний макіяж  має тимчасовий ефект, коли пігмент почне змінювати свій колір, потрібно знову звернутися в салон, щоб зробити корекцію. Вона може бути виконана в тому ж або зовсім в іншому стилі.

Деякі клієнти після татуажу залишаються незадоволені отриманим результатом. Позбутися від нового образу відразу не вийде. Є 2 виходи з ситуації, що склалася. Один з них полягає в тому, щоб дочекатися, коли фарба поступово знебарвиться самостійно або звернутися до спеціалізованого закладу.

Позбутися від перманентного макіяжу губ можна за допомогою апаратного лазерного обладнання. Способом пошарового спалювання шкіри пігмент буде поступово віддалятися.

Протипоказання і ускладнення

Якщо не дотримуватися наявних протипоказань, то салонна процедура може завершитися непередбачувано. Перманентний макіяж не рекомендується робити:

під час вагітності та в період грудного вигодовування;

при наявності алергічних реакцій на використовуваний пігмент;

з порушенням згортання крові;

під час загострення хронічних захворювань;

 при наявності герпетичного висипання або порушення цілісності шкірного покриву;

дітям і підліткам молодше 18 років;

при цукровому діабеті.

Більш детально з переліком протипоказань може ознайомити дерматолог або тату-майстер. Існує досить велика кількість фото, які підтверджують той факт, що при неправильному догляді і недотриманні всіх отриманих рекомендацій здатні виникнути ускладнення.

Крім нерівномірного фарбування, небезпека може полягати в проникненні патогенної мікрофлори. Якщо не обробляти татуйовану область належним чином, інфекція спровокує запальний процес з усіма наслідками, що випливають обтяжливими наслідками.

Перманентний макіяж очей

Гарний ніжний макіяж – спосіб зробити жіноче обличчя максимально привабливим, підкреслити достоїнства зовнішності, правильно розставити акценти і обіграти недоліки. На жаль, не завжди жінці вдається нанести вдало макіяж.

Причин для цього чимало: погане самопочуття, брак часу, відсутність настрою, втома, невдало підібрана декоративна косметика або її невисока  якість. Рішення проблеми, яке дозволить вам завжди чудово виглядати без додаткових зусиль і незалежно від обставин – перманентний макіяж  очей.

Цей вид макіяжу ще називають «татуажем очей». Він буває кількох видів:

Класичні стрілки, які ведуться по верхній повіці і виводяться за край вій.

Широкі стрілки, які розширюються до зовнішнього краю повік.

Заповнення міжвійового простору.

Розтушування, яке допомагає візуально створити нову форму повік. Відтінення і відблиски, що дозволяють приховати пігментацію в області повік.

Стрілки для нижньої повіки.

Переваги перманентного макіяжу очей

Цей макіяж очей має цілу низку переваг, таких як:

Яскравість.

Очі завжди виглядають в міру яскравими і гарними, навіть без використання декоративної косметики. Татуаж стійкий до води. З ним можна плавати, купатися, грати в сніжки, потрапити під зливу.

Відсутність необхідності витрачати багато часу на збори.

Наносити декоративний макіяж для того, щоб ваші очі виглядали чудово зовсім не потрібно. Універсальність. Татуаж очей підходить і для денного макіяжу, і для вечірнього. Увечері за допомогою декоративної косметики його можна зробити більш виразним і яскравим.

Можливість трохи скорегувати риси обличчя, привернути увагу до очей, зробити їх більш виразними.

Як зробити перманентний макіяж очей?

Татуаж очей виконується тільки в салонах краси. Проведення процедури в домашніх умовах пов’язане з ризиками зіткнення з такими неприємними наслідками, як набряк очей, запалення, можливість інфікування. Проведення процедури в салоні, де працюють фахівці з татуажу, мають відповідні дипломи та ліцензії, а також якісне сучасне обладнання – запорука того, що вона принесе вам мінімум неприємних відчуттів в процесі татуажу і максимум задоволення від її результату.

 Перед тим, як зробити перманентний макіяж, приділіть належну увагу вибору салону і майстра. Рекомендації по догляду за перманентним макіяжем очей

Догляд за татуажем очей простий. Важливо в перші два тижні після процедури не наносити декоративний макіяж, а також використовувати мазі і креми, рекомендовані до застосування після процедури татуажу.

Якщо після процедури з’явиться кон’юнктивіт (іноді таке трапляється), слід використовувати краплі для очей (найчастіше рекомендують Тобрекс), промивати очі відваром ромашки або користуватися тетрацикліновою маззю. Перед проведенням процедури необхідно видалити залишки декоративної косметики, за допомогою спеціальних засобів для демакіяжу.

Слід також знежирити поверхню шкіри повік. Для того щоб татуаж очей довше залишався яскравим і гарним, йому необхідна корекція. Терміни корекції залежать від типу шкіри, якості фарб, якими було нанесено перманентний макіяж, а також виду макіяжу (стрілки, заповнення міжвійкового простору, розтушування).


Check Also

Макіяж на 1 вересня 2019 року. Підбірка модного мейк-апу

Часи, коли школяркам забороняли фарбуватися, давно канули в лету. Кожна дівчинка прагне бути красивою і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *