Home / Маски для обличчя / Парафінові маски для обличчя

Парафінові маски для обличчя

Парафінові маски використовуються перед проведенням процедур з чищення особи . Також парафінотерапія показана при зниженні пружності шкіри, набряках обличчя та повік , подвійному підборідді , для корекції овалу обличчя , для позбавлення від зморшок.

Парафінові маски добре працюють на шкірі з висипом вугрів , розсмоктуючи інфільтрати і розм’якшуючи свіжі рубці. Під впливом тепла від розплавленого парафіну підвищується температура шкіри , розширюються пори , поліпшується кровообіг , розм’якшуються сальні пробки , поліпшується лімфодренаж . Однак парафінові маски для обличчя  не можна робити при куперозе і гнійних запаленнях .

Позитивні властивості парафіну засновані на його фізичних особливостях. Розплавлений парафін повільно остигає і довго зберігає тепло. Остигаючи , парафін віддає своє тепло тканинам , поступово стискаючи їх.

Парафінові маски для обличчя. Підготовка до процедури

Перед тим як нанести парафін на шкіру , його попередньо розтоплюють на водяній бані. Необхідно стежити , щоб посуд був сухим і чистим. Якщо в парафін потрапить хоч крапля води , то це може спровокувати опік шкіри. Перед процедурою слід обробити шкіру спиртом , а суху – жирним кремом.

Обов’язково перевірте температуру розплавленого парафіну. Нанесіть пензликом трохи парафіну на внутрішню частину передпліччя , якщо спокійно витримуєте його температуру , то можете приступати до процедури.

Парафінові маски для обличчя. Нанесення парафіну на обличчя

Розплавлений парафін наносите на шкіру щільно набиваючи пензликом або ватним тампоном. Наносити парафін можна кілька разів , щоб товщина маски була приблизно пів сантиметра . Область рота , носа і очей потрібно залишити відкритою. Прикрийте очі ватними дисками , змоченими в трав’яному відварі. Для того щоб зберегти тепло , на парафін покладіть товстий шар вати з отвором для рота і носа. Зверху накрийте маску рушником.

Парафінову маску потрібно тримати 15-20 хвилин , потім акуратно зняти парафін і приступити до чищення . По закінченню процедури обробіть шкіру дезінфікуючи засобом і нанесіть живильний або зволожуючий крем. Парафінову маску потрібно робити не частіше , ніж 2 рази на тиждень. Щоразу потрібно брати нову порцію парафіну.

Так як парафінова маска розкриває пори , то її не можна робити перед виходом на вулицю. Різкий перепад температур викличе спазм судин , що може призвести до купорозу .

Олійно – парафінова маска: змішайте 50 г парафіну ,   5 г спермацету і 5 г будь-якого базового масла. Розігріту суміш нанесіть на обличчя на 20 хвилин. Ця маска ідеально підійде власницям сухої та шкіри що лупиться .


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.