Home / Маски для волосся / Освітлення волосся в домашніх умовах

Освітлення волосся в домашніх умовах

Визначення « блондинка » вже давно перестало бути тільки зазначенням кольору волосся. У деяких випадках це витриманий образ, статус або навіть, як прийнято говорити, стан душі. Саме тому багато чорнявих і русявих дівчат мріють бути блондинками. Однак нерідко їх прагнення зупиняє побоювання, що фарбоване волосся стане ламким, тьмяним і млявим. Ці побоювання не безпідставні і часто виправдовуються, адже хімічні освітлюючі засоби досить шкідливі для волосся. І все-таки можливість безпечно освітлити волосся в домашніх умовах існує. У домашніх умовах доступне не тільки освітлення волосся натуральними компонентами, але і його зміцнення і якісне підживлення. Як освітлити волосся в домашніх умовах, не нашкодивши йому, – розкаже Енциклопедія Краси.

Освітлення волосся в домашніх умовах: натуральні рецепти краси.

Насправді в домашніх умовах існує цілий перелік продуктів, які допомагають на 1 або декілька тонів освітлити волосся; ці засоби застосовують як окремо, так і в комплексі, у складі косметичних масок. Проте важливо пам’ятати, що чим темніше волосся спочатку, тим складніше домогтися яскравого світлого результату. Тому рецепти домашнього освітлення волосся оптимально підходять жінкам зі світло- русявим вихідним кольором.

Рецепт 1 . Гліцерин – один з основних компонентів висвітлюючих масок для волосся. Так, на тон освітлює волосся маска, для приготування якої роблять настій ромашки ( сухої трави беруть 50 г), потім проціджують і додають гліцерин ( 60 г). Як звичайною маскою цим засобом обробляють волосся і утеплюють, через півгодини змивають.

Рецепт 2 . Ромашка – перевірений засіб освітлення волосся. У результаті дії ромашкового кондиціонера волосся не тільки набуває гарний і природний світлий, трохи золотистий відтінок, але і стає більш міцним, м’яким і слухняним. Готується цей засіб так: суху ромашку заливають водою, доводять до кипіння і кип’ятять під кришкою близько 10 хвилин, потім остуджують. Процідженим відваром обполіскують волосся після миття. Дуже важливо знати, що для підтримки результату потрібно застосовувати таку маску постійно.

Додаткового зміцнення та пом’якшення волосся можна домогтися, роблячи висвітлюючу ромашково – кропив’яну маску: ромашку і кропиву (за ст. Ложці ) заливають літром окропу, заварюють і обполіскують волосся. Потім волосся на 15 хвилин загортають. Після обполіскують відваром ромашки (співвідношення з водою – 1:1). Через годину після попереднього ополіскування готують настій ромашки ( 2 столові ложки квіток до склянки окропу) і знову повторюють процедуру.

Рецепт 3 . Лимонний сік завжди був у почесті у східних красунь, які бажали зробити свої темні локони більш світлими. Також цей засіб допомагає позбутися жовтизни, яка так дратує багатьох блондинок. Лимонний сік додає волоссю красивий і здоровий блиск. Застосовуючи лимонний сік для освітлення волосся важливо не переборщити з кількістю, так як висока концентрація соку може привести до пересихання волосся. Розведений сік лимона застосовують для ополіскування волосся після миття. Щоб не було ефекту жовтизни і не перепалити волосся, краще не застосовувати лимонний сік у чистому вигляді.

Рецепт 4 . Домогтися одночасно і легкого освітлення волося, і оздоровлення волосся допомагає мед. Його застосовують як самостійно, так і в поєднанні з іншими натуральними барвниками. Один з рецептів наступний: на вимите волосся ( для кращого очищення від жиру мити його краще шампунем з додаванням невеликої кількості соди ) наносять теплий мед, утеплюють поліетиленом і рушником. Чим довше маска знаходиться на волоссі, тим більш помітним буде результат.

Рецепт 5 . Для кращого ефекту з метою освітлення волосся застосовують комбіновані маски. Одна з них: будь-яку олію змішують з яєчним жовтком, медом і настоєм ромашки (можна використовувати масляний екстракт цієї рослини). Таку маску витримують на волоссі кілька годин, потім змивають. Чим більше повторюють цю процедуру, тим більше помітний результат.

Рецепт 5 . Ревінь (плоди гліду) в поєднанні з оцтом (можна яблучним, виноградним або винним, але обов’язково якісним ) дає приємний злегка золотистий відтінок. Для такої маски інгредієнти беруть з розрахунком, щоб оцет накривав ревінь в ємності для варіння, проте з кількістю оцту важливо не переборщити. Компоненти цього засобу проварюють близько 15 хвилин, остуджують і протягом 2 тижнів обробляють ним волосся перед миттям. Відвар слід зберігати в холодильнику.

На жаль, освітлення волосся в домашніх умовах не дозволить Вам кардинально змінити колір волосся з темного в світлий, але при регулярному застосуванні висвілюючих домашніх масок відбувається зміцнення волосся, наповнення його силою і легким золотавим блиском.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *