Home / Твоя краса / Нігті / Особливості іспанського манікюру

Особливості іспанського манікюру

Які у Вас виникають асоціації, коли Ви чуєте слово “іспанський”. Це в першу чергу м’яка і мелодійна мова, незвичайна культура яскравих і темпераментних людей, чоловіків, які не бояться змагатися з биками, і жінок, чарівних і сліпучих! Зовсім недавно з’явилася ще одна річ, з якою можна пов’язати асоціації з даною країною – це іспанський манікюр. Судячи з назви, він повинен бути такий же яскравий, незвичайний і зачаровує.

Особливістю іспанського манікюру є глибина і насиченості кольорів лаку. Можна поєднувати кольори як пастельних тонів, так і дуже яскравих і, здавалося, абсолютно не гармонують між собою. При цьому не важливо навіть кількість цих квітів! Такий вид манікюру чудово підійде людям з тонкими нігтями, так як він не тільки подовжує нігтьову пластину, але і візуально ущільнює ніготь, роблячи його більш товстим.

Як виконується іспанський манікюр?

Розглянемо докладніше поетапно техніку виконання іспанського манікюру. Його основна думка полягає в багатошаровості. Тому прийнято робити по черзі наступні кроки манікюру по-іспанськи:

Спочатку проводиться обробка нігтя (кутикула, форма нігтя) як при французькому манікюрі

Нігтьова пластина покривається лаком-основою, яка повинна висохнути

Після цього на ніготь наноситься лак будь-якого пастельного відтінку (від блідо-рожевого до бежевого). Йому також необхідно дати висохнути.

Далі наноситься лак яскравого кольору (можна покривати як весь ніготь, так і половину або просто нанести смужки) до його повного висихання.

Отриманий манікюр закріплюється нанесенням шару спеціального закріплювача лаку.

Після нанесення стількох шарів лаку для нігтів колір стає більш соковитим і глибоким. При таких цікавих поєднаннях кольору навіть можна приховати недоліки нігтя. А якщо використовувати найнесподіваніші комбінації кольорів лаку, то Ваш манікюр буде дуже яскравим і свіжим.

Різновиди іспанського манікюру.

Виділяють два основних варіанти іспанського манікюру, кожен з яких по-своєму цікавий і незвичайний.

1. Двоколірний ніготь. Перші два пункти техніки виконання іспанського манікюру зберігаються, а ось третій трохи видозмінений. Замість того, щоб покривати світлим лаком весь ніготь, він наноситься лише на половину (можна трохи більше). Другий лак (він може бути яскравим або також пастельним) наноситься на другу половину, трохи перекриваючи перший. За рахунок цього перекриття середина нігтика здається більш щільною. Це надає йому незвичайний вигляд і трохи візуально подовжує. Такий манікюр краще робити по довжині нігтя, так як від поперечних ліній ефект зовсім протилежний.

2. Смугастий манікюр. На лак пастельного відтінку після його повного висихання наносяться тонкі смужки іншого лаку (можна використовувати як яскраві кольори смужок, так і світліші). Можна використовувати декілька різних кольорів лаку, зробивши смужки різнобарвними. Напрямок смужок може бути різним. Після висихання смужок манікюр слід закріпити фіксуючим лаком.

Відео: як робити іспанський манікюр в домашніх мовах:


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.