Home / Твоя краса / Нігті / Осінній манікюр з кольоровими листям

Осінній манікюр з кольоровими листям

Природа все активніше проявляє ознаки золотої осені – і саме час відповісти їй новим, осіннім варіантом манікюру. Який легко створити в домашніх умовах, своїми руками, і який в повній мірі відобразить осінній настрій.

Головною прикрасою наших нагідок на цей раз стануть – ну звичайно, кольорові листя! Червоні, жовті, ще зелені або вже коричневі: золота осінь щедра на яскраві фарби. Принаймні, в проміжках між дощами, коли визирає сонечко і пригріває теплими променями.

Що ж знадобиться нам для осіннього манікюру?

– лак натурального – бежевого або тілесного кольору в якості основи, а також жовтий, зелений, коричневий, червоний лаки для оформлення листочків. І, звичайно, безбарвний фінішний лак, який закріпить наш малюнок;
– Манікюрний дотс для нейл-арту листочків – основа їх поверхні, і тонкий пензлик для промальовування прожилок на листках.

Зібрали все потрібне, підготували нігті – видаливши з них, по необхідності, старий лак, надавши форму пилочкою і обробивши кутикулу, і готові приступити до створення модного осіннього нейл-арту? В такому випадку – за роботу!

Осінній манікюр з кольоровими листям-1

1. Наносимо на нігті лак тілесного кольору, який послужить основою і додасть потрібний тон манікюру.

2. Дотсом акуратно малюємо листочки – почергово, жовті, червоні, зелені та коричневі. Цей етап починаємо з промальовування контурів: проста форма овалів і трикутників напевно вийде навіть у починаючої «художниці з нейл-арту». Намалювавши контур, тим же кольором лаку «закрашуємо» його поверхню. Форму і розташування кольорових листочків варіюємо на різних нігтиках по своєму смаку: бажано, щоб вони не повторювалися.

Осінній манікюр з кольоровими листям-2

3. Тоненькою пензликом тілесним або бежевим лаком – тим же, яким наносили основу, акуратно промальовуємо прожилки на листочках, по черзі на кожному нігтики.

4. Прозорим фінішним лаком покриваємо поверхню нігтів, закріплюючи малюнок.

Наш осінній манікюр з кольоровими листям готовий! Він буде відмінно виглядати як на довгих, так на коротких нігтях, підкреслюючи настрій власниці і поєднуючись практично з будь-яким її нарядом – будь то плащ, офісний костюм, сарафан або вишукане вечірнє плаття з відповідними за кольором аксесуарами.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.