Невід’ємною складовою образу жінки залишаються доглянуті руки. Деякі психологи стверджують, що манікюр відображає внутрішній світ людини. Створення красивих нігтиків – творчий процес, якщо процедура робиться в домашніх умовах. Але домашні покриття лаком недовговічні. Позначається якість лаку, наявність закріплювача, частий контакт з водичкою, виконання домашніх обов’язків. Як правильно зробити осінній манікюр гель-лаком спробуємо дізнатись в даній статті.
Осінній манікюр гель-лаком
Прогрес в сфері моди подарував відмінне рішення – акрилове та гелеве нарощування. Нігті стали міцнішими, манікюр тримається довше, але трудомістка і довга робота стала мінусом у використанні подібних технологій. У б’юті-індустрії з’являється новий вид покриття – шель-лак. Сучасні модниці по праву оцінили переваги розробки. До складу входить лак і гель одночасно.
Ніякого нарощування не потрібно, гель-лак наноситься на існуючі форми нігтів, якої би довжини вони не були, зміцнюючи їх. Різноманітність кольорів, можливість декорування, довговічність стали головними перевагами нового різновиду догляду.
Осінній манікюр гель-лаком. Особливості нанесення
Кращою фірмою для створення гель-лаку по праву є CND. Ця компанія випускає професійні продукти для манікюру і педикюру. Процедура передбачає 7 етапів:
Обробка нігтів, надання форми і довжини. Дії схожі з підготовкою до стандартного манікюру.
Знежирення, дезінфекція нігтьових пластин за допомогою Scrub Fresh або іншого розчину – основа манікюру. Необхідно для зчеплення поверхні нігтя з гель-лаком.
Нанесення базового покриття Shellac Base Coat. Воно сприяє рівномірному розподілу гелю і є фундаментом всіх інших верств. Після нанесення пальчики на 10 секунд опускаємо під ультрафіолетове випромінювання в спеціальну лампу.
Нанесення кольорового шару. Використовується CND Shellac будь-якого відтінку. Головне на цьому етапі – розподілити по нігтьовій пластині склад і прибрати надлишки. Після нанесення ручки на 2 хвилинки під лампу.
Повторне нанесення кольорового шару закріплює результат і насичує колір на нігтях. Після – сушка в лампі 2 хвилинки.
Зміцнення всіх верств покриттям Shellac Top Coat – фінал. Манікюр стає довгограючим, глянцевим, підвищується захист від пошкоджень. Після нанесення – тримати пальчики під УФ промінцями лампи 3 хвилинки.
Зняття липкого шару після всіх попередніх етапів, за допомогою засобу CND Shellac Top Coat є останньою ланкою в системі гель-лак.
На замітку: для догляду за шкірою біля нігтя і розм’якшення кутикули використовується спеціальний крем або масло. До їх складу входять речовини, здатні сповільнювати зростання кутикули.
Осінній манікюр гель-лаком. Цікаві ідеї дизайну
Класичний однотонний манікюр – найпоширеніший варіант. Але це виглядає нуднувато. Тому модниці віддають перевагу цікавому дизайну.
Малюнки на нігтях робляться на етапі покриття кольоровим гелем: виявляється безмежна фантазія майстра або побажання пані. Починаючи від простих, і, закінчуючи складними візерунками, малюнки на нігтях були і будуть популярні.
Декор робиться за допомогою спеціальної фольги, блискіток, страз. Ця процедура складніша у виконанні, так як вимагає певних навичок. На замітку: пам’ятайте про те, що в’язка структура не завжди дозволить втілити задум.
Особливий інтерес викликає дизайн не на всіх нігтях, а на вказівних або безіменних пальцях.
Розглянемо найцікавіші ідеї дизайну, як зробити осінній манікюр гель-лаком на короткі і довгі нігті.
Осінній манікюр гель-лаком на довгі нігті
Перевага великої довжини – збільшення місця для малюнка або декору. На таких нігтях зображати свої задумки швидше і приємніше.
Для великої довжини підійдуть варіанти французького манікюру в будь-яких колірних рішеннях. Також не варто забувати про класичний френч.
Геометричний манікюр. На довгих нігтьових пластинах проводяться лінії різного розміру, не побоюючись, що малюнок буде непомітний.
Абстракція є не менш популярною. Химерні лінії і змішані кольори підкреслять жіночу індивідуальність.
Але це не означає, що інші варіанти неможливі. Якщо господині нігтиків подобається однотонний темний манікюр або квітковий орнамент, то він буде актуальний. Головне, щоб руки здавалися гарними і радували око.
Осінній манікюр гель-лаком на короткі нігті
Короткі виглядають акуратніше, миліше. З манікюром на коротких нігтях зручніше займатися домашніми справами. Цю довжину воліють молоді особи.
Комбінація матового і глянцевого лаку на нігтях невеликої довжини створює приголомшливий ефект. Найкрасивіше виглядають округлі форми або візерунки.
Найбільш популярний – місячний манікюр (як його робити?). Кольори використовуються різноманітні, але перевага віддається ніжним відтінкам.
Прості елементи в розписі коротких нігтів – основний принцип манікюру. Не варто вигадувати витіюватих орнаментів, які будуть виглядати незакінченими.
Однотонний класичний манікюр з використанням одного (максимум двох) кольорів не перевантажує, а лише робить руки доглянутими.
Осінній манікюр гель-лаком. Дизайн
Це період, коли стає популярний золотий колір, що нагадує про золоте листя. Відтінки бежевого і коричневого гармоніюють з цією порою року. У другій половині осені краще використовувати теплі кольори в манікюрі, щоб осіння хандра не зіпсувала настрій.
У осіннього манікюру немає жорстких правил, це скоріше настрій. Але, щоб не вганяти себе в депресію, яку і без того часто навіюють холоди, краще вибирати яскраві, завзяті, радісні відтінки. Якщо немає відривної фольги – не біда, можна розставити кольорові плями звичайним гель-лаком. Головне – результат.
Для роботи потрібні:
Лампа для сушки гель-лаків;
Гель-лак для фону (в прикладі – чорний і бежевий);
Відривна матова фольга для кракелюра (в прикладі – червона, жовта і руда);
Тонка кисть, зручна для малювання вензелів;
Гель-фарба для лиття з хорошим липким шаром (в прикладі – чорна);
Відривна фольга для лиття (золота);
Щільний глянцевий топ;
Дрібна золота втірка або золотий пігмент.
Виконуємо осінній манікюр гель-лаком покроково
Крок 1. Готуємо нігті до фарбування гель-лаками. Злегка проходимся м’яким бафом по їх поверхні, прибираючи блиск, підрівнюємо краї ножицями (якщо необхідно) і ретельно шліфуємо їх пилочкю, щоб ніде не було розшарувань або зачіпок. Потім розм’якшуємо і прибираємо кутикулу. Для гель-лакових дизайнів найчастіше використовується обрізний метод.
Протираємо нігтики серветкою, змоченою знежирюючим засобом. Не забуваємо обробити ним і зрізи теж.
Наносимо базовий гель-лак, запечатуючи кінчики нігтів, щоб ті не шарувались. Відправляємо під лампу.
Крок 2. Створюємо для майбутнього дизайну ідеально рівний фон. Для кракелюра наприклад вибираємо чорну основу, для золотого арту – ніжно-тілесну. Найголовніше і в тому, і в іншому випадку – наявність хорошого липкого шару після просушування.
Гель-лак накладаємо щільно, але без фанатизму. Двох шарів буде більш ніж достатньо. Навіть якщо десь залишаться легкі просвіти, вони перекриються візерунками.
Кожен шар ретельно сушимо під лампою.
Крок 3. По липкому шару світлого нігтика акуратно розподіляємо золотий пігмент, розгладжуємо його спонжем і відправляємо під лампу. Після сушіння зайве струшуємо пухнастим пензлем.
На липкий шар чорного нігтика кріпимо різнокольорові острівці фольги для кракелюра, залишаючи між ними невелику відстань. Потім обидва нігтя перекриваємо глянцевим топом і сушимо.
Після просушування – знімаємо липкий шар і злегка бафимо поверхню, щоб золота фольга для лиття поводилася адекватно. Прибираємо пил серветкою.
За допомогою тонкої кисті малюємо гель-фарбою потрібний візерунок. Відправляємо його під лампу на належний час.
Гарненько притискаємо до просохлого дизайну шматочок золотої фольги, потім різко зриваємо. Повторюємо, поки всі лінії не покриються золотою плівкою.
Виходить оригінальний ефект золота на золоті.
Аналогічним чином створюємо лиття на нігтики з кракелюром.
Нігтики з литим візерунком ще раз відправляємо під лампу, щоб фольга приєдналася намертво. Потім перекриваємо отриману красу щільним шаром глянцевого топа. Якщо топ дуже рідкий – то двома. Липкий шар знімаємо хвилинки через чотири, щоб не зіпсувати блиск.
І ось, осінній манікюр гель-лаком 2016 готовий!
Осінній манікюр гель-лаком. Осіннє листя
Малювати осіннє листя гель-лаком не так вже й складно, але потрібно добре уявляти собі покрокову технологію.
Взагалі, варіантів зображення осінніх багряних листочків – десятки, якщо не сотні. Кожен майстер робить це трохи по-своєму. Але тим, хто тільки навчається мистецтву гель-лакового манікюру, не соромно почати з повторення робіт більш досвідчених фахівців. Тим більше, якщо це – хороша основа для розвитку.
Головні фішки даного манікюру: золотисте м’яке сяйво блискіток крізь вітражні гель-лаки та ажурний, асиметричний край листа. Відразу нагадаємо, що якщо у вашому розпорядженні раптом не виявилося вітражних лаків, їх можна зробити самостійно, змішавши трохи покриття з прозорою базою або топом. Тільки перемішувати потрібно дуже ретельно, щоб колір вийшов рівномірним.
Для роботи потрібні:
Лампа для сушки гель-лаків;
База під гель-лак;
Фонові гель-лаки (в прикладі – світло-бежевий і червоний);
Вітражні гель-лаки (червоний, оранжевий, жовтий і зелений) або звичайні гель-лаки тих же відтінків;
Тонка кисть;
Сухі дрібні золоті блискітки;
Жовті стрази (за бажанням);
Коричневий і білий гель-лаки для контуру;
Глянцевий гель-лаковий топ.
Починаємо вимальовувати осіннє листя гель-лаком покроково
Крок 1. Готуємо нігті до нанесення гель-лаків за стандартною схемою. По-перше, надаємо їм однакову довжину і форму. Потім злегка бафимо поверхню для кращого зчеплення з лаком. Далі – розм’якшуємо і прибираємо кутикулу. Наостанок все гарненько знежирюємо, перекриваємо базою, не забуваючи запечатати кінчик, і сушимо під лампою.
Крок 2. Ті нігті, на яких буде дизайн, покриваємо світлим фоновим гель-лаком в два шари. Кожен шар сушимо під лампою. Решта фарбуємо довільно. У прикладі це місячний манікюр з негативним простором і дрібними жовтими стразами по межі лаку.
Крок 3. Щоб зробити листя дійсно гарними, сяючими, підкладку робимо з блискіток. Для цього сухий гліттер змішуємо з невеликою кількістю густого базового гель-лаку.
Малюємо для початку «кістяк» листка: центральну лінію, основні прожилки (в прикладі вони йдуть навхрест) і максимально нерівні ажурні краї. Заповнюємо весь лист тим же золотим штрихуванням, спрямованим до перехрестя прожилок, але не заливаємо його суцільно. Сушимо під лампою.
На основну частину листа наносимо жовтий вітражний гель-лак, ближче до країв (можна не до всіх) додаємо помаранчевого, самий контур виділяємо червоним і злегка розтушовуємо його до центру, щоб перехід відтінків був плавним.
Додаємо для натуральності навіть трохи зеленого кольору, розташувавши його максимально далеко від червоних країв. Сушимо під лампою.
Краї листа і прожилки дуже тоненько виділяємо коричневим гель-лаком. Брати чорний не рекомендується, він візуально дуже обтяжить конструкцію. До речі, якщо коричневий відтінок у вас зовсім темний, його краще трохи розвести базою або топом.
Щоб зробити лист ще легше, виділяємо частину прожилок і країв білим. Досить кількох легких штрихів-відблисків, захоплюватися не потрібно. Якщо вам подобається попередній варіант, цей крок можна пропустити.
Отриману красу перекриваємо глянцевим топом і знову відправляємо під лампу. Липкий шар (якщо він є) знімаємо хвилинки через чотири, щоб не зіпсувати глянець.
І ось, просте осіннє листя гель-лаком готове!