Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Осінній догляд за обличчям, волосям та руками

Осінній догляд за обличчям, волосям та руками

Осіння погода негативно впливає на стан шкіри, через що догляд за нею повинен бути дуже ретельним. У статті ви знайдете багато цікавого про осінній догляд за шкірою обличчя, волосям, руками та нігтиками.

Осінній догляд. Як захистити шкіру обличчя восени?

Осінній догляд за обличчям, волосям та руками

Ось і все, пыдходить до кінця тепла, ясна і сонячна погода, такоъ прекрасної пори як літо. За цей період наша шкіра набула чудовий бронзовий відтінок, збагатилася вітамінами, зокрема вітаміном D, а також отримала заряд енергії та бадьорості. Але як би цього нам не хотілося, все-таки після літніх сонячних промінців є і маленькі негативні сторони: шкіра починає втрачати свою еластичність, можуть з’являтися нові зморшки, пігментні плями, веснянки і інші недоліки.

Щоб уникнути проблем зі шкірою в осінній період, потрібно більш серйозно поставитися до догляду за нею, особливо ретельніше потрібно захищати шкіру обличчя. Адже саме лицьова зона постійно відкрита вітру, дощу і сонцю. Адже якщо «закрити очі» на всі попередження, то ми отримаємо величезний ризик значно погіршити стан своєї шкіри. Тоді можуть з’явитися червоні плями, шорсткість, роздратування раніше м’якої і ніжної шкіри. Звичайно ж, найкраще запобігти проблемі, ніж потім боротися з шкірними захворюваннями.

Потрібно пам’ятати п’ять основних елементів, які і будуть становити осінній догляд  за шкірою: захист, зволоження, очищення, живлення і вітамінізування.

Осінній догляд. Захист шкіри восени

Насамперед потрібно захистити свою шкіру від сезонного зневоднення. Звичайно ж, найголовнішим союзником в боротьбі з цією проблемою будуть зволожуючі креми, а також не забувайте про зволожуючі сироватки, які в обов’язковому порядку наносяться перед кремами. Але у всьому і завжди потрібно знати міру, адже якщо ви будете наносити дуже жирний крем, то це неодмінно призведе до закупорки пір, що не дозволятиме кисню збагачувати вашу дерму.

Важливо протирати дерму обличчя восени відварами з різних трав, вони її будуть очищати, захищати і тонізувати.

Також досить важливе місце в захисті шкіри восени має кількість рідини в організмі. Ви скажете, що спекотні літні дні закінчилися, і пити вже не хочеться, але це помилкова думка, вас просто не мучить спрага, а організм, як і раніше, потребує поповнення запасів рідини. Просто в більш прохолодний період року, водичку можна замінити теплими трав’яними чаями, і по можливості скоротити вживання кави чи міцного чаю, тому що вони сприяють зневодненню організму.

Намагайтеся якомога частіше провітрювати приміщення, звести до мінімуму використання кондиціонерів, хоча б раз на тиждень робити вологе прибирання і по можливості використовувати зволожувачі повітря.

Захистити шкіру від осінніх вітрів найкраще допоможе нанесення крему, але цей крем потрібно нанести хоча б хвилинок за 20 до виходу з дому, щоб у нього був час ввібратися в шкіру і максимально захистити її від ушкодження.

Осінній догляд. Зволоження шкіри восени

Щоб допомогти своєму обличчю виглядати зволоженим і сяючим, потрібно не забувати про маски, які максимально допоможуть зберегти вологу.

Якщо ви є власником сухої або нормальної дерми, то вам підійде така маска: змішуємо 1 жовток, 1 ложечку столову меду і 1 ложечку столову рослинного масла. Готову кашку трошки підігріваємо. Дана маска є багатошарова, що ж це означає. Ми спочатку наносимо один шар, чекаємо пару хвилин, потім другий, знову чекаємо і потім третій, з ним потрібно почекати ще хвилинок 10, далі змиваємо тепленькою водичкою.

Якщо у вас жирна шкіра, тоді потрібно використовувати іншу маску. Попередньо очищене яблучко потрібно зварити в молочці, щоб вийшла однорідна каша, потім остудити її трохи нанести на обличчя хвилинок на 20, потім змити тепленькою водичкою.

Осінній догляд. Очищення шкіри

Для даної процедури найкраще підходять лосьйони, а максимальну користь принесуть саме лосьйони, які зроблені з домашніх інгредієнтів.

1-й лосьйон: 2-3 беремо листочка алое, видавлюємо з них сік і розводимо його 2-3 ложками тепленької кип’яченої водички, даний косметичний засіб потрібно зберігати в холодильнику, і протирати ним обличчя кожен вечір і ранок.

2-й лосьйон: на 2 ложечки чайних квіток звіробою, 2 ложечки чайних пелюсток червоної троянди. Цю суміш заливаємо 100 мл 3% оцту. Потім залишаємо настоюватися 12-14 днів, по уникненню 2-х тижнів утворений засіб потрібно процідити через марлю і протерти ним обличчя мінімум 1 раз в день.

Осінній догляд. Живлення і вітамінізування шкіри

Дуже важливо не забувати включати в осінній догляд – живлення шкіри, для цього нам необхідні вітамінні маски. Для кожного типу дерми є своя маска:

Якщо ви власник жирного типу шкіри, то вам підійде маска з спиртової настоянки, зволожуючого крему і тертого огірка, адже саме огірок має властивість стягувати пори, що буде просто порятунком для жирного типу шкіри. Дану маску потрібно нанести на обличчя, потримавши 40 хвилинок, потім змити тепленькою водичкою, при цьому не використовувати мило.

Якщо ж у вас змішаний або нормальний тип шкіри, то тут підійде інша маска. До її складу входять такі компоненти: живильний крем, капуста, виноград, груша і яблучко. Всі компоненти подрібнюємо до утворення однорідної каші. Готову маску на 40 хвилинок наносимо на обличчя, і змиваємо тепленькою водичкою.

І третій варіант, якщо у вас сухий тип шкіри. Потрібно приготувати живильну суміш, яка стане «рятівним колом» для сухого типу шкіри. Потрібно з’єднати жирний живильний крем з цитрусами або обліпихою. Цю суміш, також як і в попередніх двох варіантах нанести на 40 хвилинок, і змити тепленькою водичкою.

Краса і здоров’я шкіри залежить не тільки від зовнішнього її огляду, а й від того що ви їсте. Осінь дуже несприятлива пора для організму. Саме тому потрібно максимально збагатити його вітамінами і корисними мікроелементами. Їжте якомога більше яблучок, слив, винограду, кавунів, груш, динь, і ваша шкіра віддячить вам красою і здоровим сяйвом.

Осінній догляд. Поради для всіх типів шкіри

Ніколи не використовуйте мило для вмивання, воно відбирає у шкіри її природну захисну плівку.

Дуже часті прийоми ванни неодмінно будуть відбирати вологу у шкіри.

Пам’ятайте, що не тільки шкіра обличчя потребує догляду, завжди використовуйте після душа поживні або зволожуючі лосьйони.

Також пам’ятайте про руки, купіть хороший живильний крем для них, щоб уникнути пересихання і виникнення тріщин.

І ще важливими є- це губи, на них шкіра найніжніша і потребує особливий осінній догляд. Ніколи не забувайте перед виходом з дому фарбувати їх бальзамом, якщо хочете зберегти губи ніжними і м’якими.

Якщо ви будете піклуватися про стан своєї шкіри, вона у відповідь віддячить вам природною красою, сяйвом і просто прекрасним зовнішнім виглядом, не залежно від пори року.

Осінній догляд за волоссячком: рецепти вітамінних масок

Восени імунітет здає свої позиції, і інфекції роєм кружляють навколо, щоб напасти і підірвати і без того слабке здоров’ячко. Все це не може не позначитися на волоссі. Вони в цей період практично не отримують вітамінів зсередини організму, так як ті витрачаються ще по шляху проходження кровотоку, і фолікулам нічого в результаті не дістається. Постійне носіння головного убору, без якого на вулиці в цей період – нікуди, теж не найсприятливішим чином позначається на стані локонів. Ось і висять вони тьмяними, млявими пасмами, які так хочеться реанімувати кожній жінці. Для цього не обов’язково витрачати великі суми на салон краси. Потрібно всього лише забезпечити повноцінний  осінній догляд за волоссячком, секрети якого ви зараз дізнаєтеся.

Осінній догляд за волоссячком – 10 правил

Грамотний, повноцінний догляд за волоссям восени передбачає використання засобів, максимально збагачених вітамінами. Однак це – лише мала частина тієї програми з пожвавлення локонів, яку необхідно організувати після зими своїм ослабленим локонам в домашніх умовах.

Для початку приведіть в порядок своє харчування – восени догляд за волоссям без нього неможливий. Ніякі вітамінні засоби для зовнішнього застосування не можуть забезпечити волосяні фолікули необхідною кількістю поживних елементів. Включайте в раціон більше свіжих фруктів, овочів, горіхів, ягід, адже дістати їх в цю пору року легко.

Купіть полівітаміни, пропийте їх повний курс.

Намагайтеся менше палити і вдаватися до алкогольних напоїв. Вміщені в них речовини просто доб’ють і без того ослаблене коріння: з шкідливими звичками повноцінний догляд за волоссям практично неможливий.

Восени всі головні убори повинні бути, по-перше, виготовлені з натурального матеріалу; по-друге, повинні бути завжди чистими і свіжими: не забувайте їх частіше прати.

У домашніх умовах осінній догляд  за волоссям передбачає використання лінії засобів на травах, з максимальною кількістю натуральних, а не синтетичних інгредієнтів. Шампунь, кондиціонер, ополіскувач – все це бажано застосовувати з однієї косметичної лінії.

Намагайтеся менше користуватися феном і іншими термоінструментами для укладання локонів (плойками, утюжкамии). Це призводить до висушування пасом.

Не зловживайте хімічною завивкою, фарбуванням та й будь-якими іншими салонними процедурами, як би вам їх не розхвалювали. Повірте: восени оптимальним варіантом стане догляд за волоссям виключно в домашніх умовах – натуральними засобами.

Осінній догляд. Влаштовуйте частіше процедури ароморозчісування і самомасажу.

Осінній догляд за волоссям передбачає застосування домашніх косметичних масок з вітамінами.

Якщо вже ви зважилися відновити пасма восени за допомогою салону, професійний догляд за ослабленим волоссям може забезпечити досвідчений лікар-трихолог, так що краще відразу звертатися до нього.

Найскладніше – змусити себе, втиснути в розпорядок ці організаційні заходи, щоб догляд за волоссям виявився максимально корисним і повноцінним. Восени їм це необхідно, як ніколи: якщо у коріння не буде додаткового живлення вітамінами і мінеральними елементами, до початку зими за вересень-листопад ви втратите значну частину своєї шевелюри. І не забувайте регулярно робити вітамінні маски в домашніх умовах, головна функція яких – порятунок від авітамінозу і випадання пасом.

Осінній догляд. Рецепти вітамінних масок для волосся

Саме восени такі маски можна робити 2-3 рази на тиждень, щоб пожвавлення локонів сталося швидше. Без них повноцінний догляд за волоссям в цей період неможливий. Підбирайте рецепти, та їх використовуйте за призначенням і повертайте пасма до життя в домашніх умовах, без будь-яких витрат на дорогі засоби та салони краси.

З медом

Це одна з кращих вітамінно-поживних масок для волосся, на яку може спиратися осінній догляд  за волоссячком в домашніх умовах. Змішуються вітаміни В12, А, Е (по 1 аптечній ампулі), мед (2 ложечки столових), реп’яхова косметична олія (2 столових ложечки), Лимонний сік (2 чайних ложечки).

З жовтком

Доглядати за волоссям за допомогою масок, до складу яких входять аптечні, натуральні вітаміни та косметичні олії, – одне задоволення по весні: локони помітно оживають і набираються сил. Змішуються вітаміни В2 і В12, обліпихи, мигдальна, реп’яхова олії (по 1 столовій ложечці), 1 жовток сирий.

З олією

Оливкова олія (1 столову ложечку) Змішати з масляними розчинами вітамінів А і Е (по 1 чайній ложечці).

З яйцем

Вітамінними вважаються не тільки тим маски, до складу яких входять аптечні вітаміни: досить приготувати їх з найпростіших продуктів, збагачених ретинолом, токоферолом, тіаміном. Наприклад, змішати 1 сире яйце з кефіром (100 мл), додати вівсяні пластівці, подрібнені в борошно (2 столових ложечки).

Ось що представляє собою повноцінний догляд за волоссям восени: він включає в себе не тільки використання косметологічних засобів, а й суттєві зміни в способі життя. Не всім це під силу, зате ті, кому це зробити вдається, виявляються максимально підготовленими до літа: їх волосся випромінюють енергію, красу, здоров’я і блиск, які не можуть не захопити оточуючих і саму господиню. Постарайтеся дотримуватися даних вище рекомендацій – вдихніть в свої локони нове дихання тоді, коли їм цього так не вистачає – восени, забезпечте їм гідний догляд.

Осінній догляд за руками

Рукам жінки зазвичай приділяють багато часу, так як відомо, що саме на цю деталь люди звертають першу увагу. Тому вони повинні мати завжди доглянутий і акуратний зовнішній вигляд. Восени актуальними є такі проблеми як тонкість, крихкість і розшарування нігтів, сухість рук, утворення  задирок та інші. Це пов’язано зі зниженням температури, до якого організм не може швидко пристосуватися. Після спекотного, посушливого літа важливо додатково живити і зволожувати руки і нігті.

Осінній догляд. Поради для збереження привабливості рук

Для того, щоб руки були ідеальними незалежно від пори року варто виконувати деякі рекомендації:

Регулярне використання крему для рук. В осінню пору року потрібно користуватися кремом до трьох разів на день, щоб не було пересихання. Важливо також при нанесенні крему не залишати без уваги і нігтьову пластину, втираючи в неї крем. Для цієї мети необхідно користуватися кремом для рук і нігтів. Найкраще застосовувати засоби високої якості, виготовлені з натуральних компонентів, з відсутністю барвників і парабенів.

Догляд за кутикулою. Восени кутикула стає сухою і вразливою, вона потребує окремої уваги. Недостатнє зволоження кутикули може викликати численні задирки. Її необхідно покривати маслами або спеціальними розм’якшуючими косметичними засобами. Додатково під час зволоження кутикули можна акуратно відсовувати її дерев’яною паличкою. Така процедура сприяє надходженню кисню в основу нігтя і поліпшенню кровопостачання.

Косметичні ванночки. Ванночки дуже корисні в будь-який час року, не тільки восени. Такі процедури можна проводити з різними поживними маслами або натуральною морською сіллю. В результаті нігті стають більш міцними, нігтьова пластина стає рівною і має здоровий колір.

Використання масок для збереження нігтів. Перед сном рекомендується наносити маски на нігтьову пластину. Це може бути йод, грейпфрутова олія, кефір, оливкова олія, соки калини або лимона. Щоб поліпшити ефект можна додатково одягнути косметичні рукавички на ніч.

Осінній догляд за нігтями

У різних процедур для тіла є своя певна сезонність. Наприклад, обгортання і всілякі антицелюлітні масажі, які проводять частіше по весні, щоб привести розпливші рельєфи фігури в гідну для літньої демонстрації форму. Взимку рекомендується проводити деякі види епіляції, яким протипоказаний ультрафіолет. З цієї ж причини в зимові місяці видаляють родимки і пігментні плями, щоб ранки встигли зажити і безслідно зникнути.

Осінній догляд. Літо червоне проспівало

Манікюр в цьому плані можна віднести до всесезонної процедури, тому що красиві, доглянуті нігті – це невід’ємна складова образу і само собою зрозумілий факт. Однак влітку ми часто нехтуємо повноцінним манікюром, задовольняючись безбарвним лаком і недбалим підпилюванням по дорозі на роботу. Тому що влітку багато інших важливих справ – романтичні прогулянки до світанку, посиденьки з друзями на літніх верандах, самозабутнє копання на дачі у вихідні. Виняток становить відпустка, коли ми наважуємося на кабінетний манікюр і педикюр по повній програмі для того, щоб з чистою совістю забути про стан нігтів на добрі 2-3 тижні. Влітку ми компенсуємо догляд за нігтями вітамінчиками і мікроелементами, які дарують нам сонце, море, свіжі овочі і фрукти. Однак не завжди цього буває достатньо. В результаті до осені наші руки виглядають не кращим чином. Неакуратне підпилювання робить нігті ламкими, кутикула розростається, утворюючи задирки, нерегулярне використання крему, а також вплив пилу і ультрафіолету роблять шкіру рук сухою і грубою. Осінь – найкращий час надати нігтям швидку допомогу.

Осінній догляд. Японський манікюр – порятунок нігтів

Найдієвіший і ефективний спосіб відновити красу і силу нігтів – це спеціальний осінній догляд  в салоні. А процедура номер один – це японський лікувальний манікюр. Завдяки м’якому і делікатному впливу ретельно підібраних інгредієнтів ваші руки і нігті будуть виглядати здоровими і привабливими вже після першого сеансу. Японський манікюр – свого роду терапія, яка поєднує в собі елементи спа-догляду, класичної обробки рук і лікувальної дії спеціальних складів. Під час процедури шкіра і нігті отримають необхідне зволоження, живлення і захист.

Осінній догляд. Шеллак – ідеальне покриття, бездоганний вигляд

Осінь незмінно асоціюється у нас з новим етапом в житті. Восени багато вирішуються поміняти роботу, змінити статус, виходять на навчання студенти, повертаються з відпусток вчителі. За час літніх канікул і відпусток ми набираємося сил і енергії, будуємо нові плани, горимо бажанням реалізувати проекти. Осінь – хороший привід поміняти імідж або внести додаткові акценти в зовнішній вигляд. Спробувати і відкрити для себе щось цікаве. Наприклад, популярний шеллак манікюр. Шеллак – це безпечна гіпоалергенна речовина, тому якщо ваші пальчики вже в формі після лікувального манікюру, саме час прикрасити їх. Красиве глянцеве покриття соковитого кольору буде виглядати дуже дорого і статусно. Величезна перевага цього лаку – його стійкість. Ви можете зробити класичний французький манікюр, який особливо виграшно виглядатиме на засмаглих руках, і не турбуватися про стан нігтів близько 2 тижнів. А можете поекспериментувати з кольором. Шеллак – розумний вибір сучасної жінки, яка цінує свій час і яка обирає безпечні для краси і здоров’я процедури.


Check Also

Місячний календар стрижок на квітень 2021 року

Місячний календар стрижок на квітень 2021 року показує сприятливі дні для відвідування перукарні. Представлена інформація …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *