Крім безлічі овочевих масок, якими нас радує пізня осінь, існують також осінні (і навіть зимові) сорти яблук і ягоди. Було б дивно, якби косметологи обійшли їх стороною – адже осінні ягоди повні вітамінів і мікроелементів. Осінні маски – це приголомшливий спосіб тримати шкіру в тонусі, боротися з авітамінозом, сухістю і відчуттям стягнутості, що виникають після пробіжок на крижаному вітрі.
Осінні маски для обличчя
Осінні маски для обличчя абсолютно натуральні, а купити на ринку гроно калини і кілька яблучок зовсім нескладно. Щоб спростити вам завдання, ми поділимося рецептами декількох чудодійних осінніх масок для обличчя.
Осінні маски. Секрети застосування
Почнемо з основ: виявляється, правильно приготувати маску для обличчя – це ще не найголовніше! Важливо ще й правильно її застосувати. Запам’ятовуємо наступні правила:
Багаті вітамінами осінні маски для обличчя потрібно застосовувати не частіше одного разу на тиждень – такого «енергетичного заряду» більш ніж достатньо для того, щоб ваша шкіра залишалася сяючою і шовковистою.
Далі – правильно приготована маска надає на шкіру воістину чарівний ефект, який проявляється протягом декількох хвилинок! Якщо шкіра почала лущитися, а відчуття від маски виявилися не найприємнішими, не можна заспокоювати себе думками на кшталт класики: «треба потерпіти і завтра все виправиться». Можливо, у вас непереносимість до даного виду масок, а може, вам не підходить комплекс кислот і вітамінів, що міститься в тих чи інших осінніх ягодах. У будь-якому випадку, якщо позитивна динаміка не помітна, краще випробувати іншу маску для обличчя.
Масочки з натуральних продуктів не призначені для тривалого зберігання. Як мінімум, вони швидко втратять свої корисні якості, а в гіршому випадку вони можуть зіпсуватися і заподіяти вашій дермі більше шкоди, ніж користі. Найкраще зробити невелику кількість засобу і відразу ж його використовувати.
Тепер пару слів про правильне нанесення осінніх масок:
Для того щоб маска зробила найкращий ефект, перед її застосуванням потрібно очистити дерму. Використовуйте нейтральне молочко або тонік. Вітається використання засобів без вмісту спирту.
Легкий пілінг обличчя не забороняється і навіть заохочується, але будьте обережні і не перестарайтеся з цією процедурою.
Після нанесення маски потрібно дочекатися її повного застигання.
Рекомендований час проведення процедури – 20 хвилинок. Якщо масочка все ще не висохла, краще видалити її з обличчя, щоб уникнути алергічних реакцій.
Ось і все, що потрібно знати про застосування осінніх масок для обличчя! А тепер ми запропонуємо вам кілька кращих осінніх рецептів.