Головна » Твоя краса » Обличчя » Органічна чи синтетична косметика: що вибрати?

Органічна чи синтетична косметика: що вибрати?

У пошуку правильної системи догляду за обличчям і тілом багато жінок сьогодні стоять буквально на роздоріжжі. Проблема в тому, що звичні косметичні засоби, креми, гелі, сироватки, скраби, викликають недовіру через синтетичні інгредієнти, з яких вони створені. Існує ще один шлях, домашні косметичні засоби, приготовані самостійно.

Органічна чи синтетична косметика: що вибрати?Але вони мають свої суттєві мінуси. Займатися приготуванням відварів трав і масок з овочів і фруктів досить клопітка справа. В умовах катастрофічної нестачі часу не кожна жінка зможе виконувати такі процедури, та й термін зберігання домашніх засобів (1-2 дні) мало кого влаштує. Не варто також забувати про правильні концентрації інгредієнтів і їх підборі і приготуванні.

Оптимальне сучасне рішення – натуральна органічна косметика . Купити її в Україні сьогодні можна в Києві, в основному в спеціалізованих інтернет-магазинах, які надають великий вибір сертифікованих засобів різних брендів.

Чому органічна косметика – кращий вибір для догляду за собою?

По-перше, в ній принципово інші інгредієнти. Створена з рослин та природних мінералів, вона глибоко проникає в структуру шкіри, насичуючи її необхідними компонентами. При використанні натуральної косметики стан шкіри поліпшується зсередини, її краса – це результат є наслідком оздоровчих процесів. Гармонійне відновлення, а не зовнішнє маскування – саме цим органічна косметика для догляду за шкірою обличчя і тіла відрізняється від синтетичної.

Натуральні засоби, виробництво яких контролюється європейськими сертифікуючими організаціями, складаються з інгредієнтів, корисних для організму людини. У них заборонено використовувати парабени, SLS, хлорогідрат алюмінію, силікон, нафтопродукти, синтетичні ароматизатори та віддушки. Результат догляду за тілом за допомогою таких засобів – здорова свіжа шкіра в будь-якому віці.

По-друге, безперечний плюс натуральної сертифікованої косметики – збалансований склад компонентів, рецептура, перевірена часом. Вчені-розробники німецьких компаній-виробників Веледа (Weleda), Доктор Хаушка (Dr.Hauschka), Логон (Logona) ретельно підібрали інгредієнти, завдяки яким унікальні композиції косметичних засобів мають високу ефективність. Більшість з них користуються незмінною популярністю вже десятки років.

Третє безсумнівна перевага органічної фірмового косметичної продукції перед засобами, приготованими самостійно, – зручність використання, термін та умови зберігання. В асортименті інтернет-магазинів органічної косметики можна вибрати засоби для підтримки гігієни (мило, гелі для душу), для волосся, шкіри обличчя і тіла, натуральну декоративну косметику. Догляд за тілом за допомогою натуральних засобів не займає багато часу, він простий і приємний. Легкі процедури принесуть задоволення, а чудовий очікуваний ефект завжди буде в радість.

Косметичні засоби – це шлях до здоров’я шкіри. Чим Ви будете користуватися, синтетичною, домашньою або органічною косметикою, вирішувати тільки Вам. Головне – пам’ятати, що від цього вибору залежить, наскільки успішно Ви зможете підтримувати свою красу.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *