Home / Твоя краса / Обличчя / Органічна чи синтетична косметика: що вибрати?

Органічна чи синтетична косметика: що вибрати?

У пошуку правильної системи догляду за обличчям і тілом багато жінок сьогодні стоять буквально на роздоріжжі. Проблема в тому, що звичні косметичні засоби, креми, гелі, сироватки, скраби, викликають недовіру через синтетичні інгредієнти, з яких вони створені. Існує ще один шлях, домашні косметичні засоби, приготовані самостійно.

Але вони мають свої суттєві мінуси. Займатися приготуванням відварів трав і масок з овочів і фруктів досить клопітка справа. В умовах катастрофічної нестачі часу не кожна жінка зможе виконувати такі процедури, та й термін зберігання домашніх засобів (1-2 дні) мало кого влаштує. Не варто також забувати про правильні концентрації інгредієнтів і їх підборі і приготуванні.

Оптимальне сучасне рішення – натуральна органічна косметика . Купити її в Україні сьогодні можна в Києві, в основному в спеціалізованих інтернет-магазинах, які надають великий вибір сертифікованих засобів різних брендів.

Чому органічна косметика – кращий вибір для догляду за собою?

По-перше, в ній принципово інші інгредієнти. Створена з рослин та природних мінералів, вона глибоко проникає в структуру шкіри, насичуючи її необхідними компонентами. При використанні натуральної косметики стан шкіри поліпшується зсередини, її краса – це результат є наслідком оздоровчих процесів. Гармонійне відновлення, а не зовнішнє маскування – саме цим органічна косметика для догляду за шкірою обличчя і тіла відрізняється від синтетичної.

Натуральні засоби, виробництво яких контролюється європейськими сертифікуючими організаціями, складаються з інгредієнтів, корисних для організму людини. У них заборонено використовувати парабени, SLS, хлорогідрат алюмінію, силікон, нафтопродукти, синтетичні ароматизатори та віддушки. Результат догляду за тілом за допомогою таких засобів – здорова свіжа шкіра в будь-якому віці.

По-друге, безперечний плюс натуральної сертифікованої косметики – збалансований склад компонентів, рецептура, перевірена часом. Вчені-розробники німецьких компаній-виробників Веледа (Weleda), Доктор Хаушка (Dr.Hauschka), Логон (Logona) ретельно підібрали інгредієнти, завдяки яким унікальні композиції косметичних засобів мають високу ефективність. Більшість з них користуються незмінною популярністю вже десятки років.

Третє безсумнівна перевага органічної фірмового косметичної продукції перед засобами, приготованими самостійно, – зручність використання, термін та умови зберігання. В асортименті інтернет-магазинів органічної косметики можна вибрати засоби для підтримки гігієни (мило, гелі для душу), для волосся, шкіри обличчя і тіла, натуральну декоративну косметику. Догляд за тілом за допомогою натуральних засобів не займає багато часу, він простий і приємний. Легкі процедури принесуть задоволення, а чудовий очікуваний ефект завжди буде в радість.

Косметичні засоби – це шлях до здоров’я шкіри. Чим Ви будете користуватися, синтетичною, домашньою або органічною косметикою, вирішувати тільки Вам. Головне – пам’ятати, що від цього вибору залежить, наскільки успішно Ви зможете підтримувати свою красу.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *