Home / Твоя краса / Тіло / Олії, які можна використовувати для позбавлення від розтяжок

Олії, які можна використовувати для позбавлення від розтяжок

Розтяжки на животі, грудях або стегнах є практично в кожної жінки. Для того, щоб позбутись  розтяжок вдома, було придумано досить багато засобів, які при регулярному використанні дозволяють отримати досить непогані результати. Однак, про те, як позбавитися від розтяжок за допомогою рослинних олій і які олії підходять для цих цілей.

Олії проти розтяжок

ВЯкі олії можна використовувати для позбавлення від розтяжокикористовувати олійки для видалення розтяжок доведеться досить довго, а от якщо використовувати олії на регулярній основі тоді, коли існує ймовірність появи розтяжок, наприклад, під час вагітності або схуднення, то шанси на те, що розтяжки не з’являться, значно зростуть.

Олії проти розтяжок – оливкова

Найдоступнішою олією, яку можна використовувати для профілактики розтяжок, є оливкова олія. Її без побоювань можна використовувати під час вагітності, чого не можна сказати про більшість засобів промислового виробництва. Для профілактики розтяжок необхідно робити масаж зон, де вони традиційно можуть з’являтися, хоча б 2 рази на тиждень.

Використання оливковової олії для видалення розтяжок є менш ефективною, ніж для їх профілактики, проте в сукупності з масажем теж може дати вельми помітний результат. Оливкову олію проти розтяжок можна додатково збагатити декількома краплями вітаміну Е і А.

Мигдальна олія проти розтяжок

Мигдальна олія надає сприятливий вплив як на нашу шкіру, так і на волосся, тому використання цієї олії для боротьби з розтяжками також популярно. Завдяки тому, що мигдальна олія починає стимулювати вироблення додаткового колагену в шкірі, нестача якого і є причиною появи розтяжок, воно досить ефективно для вирішення цього косметичного дефекту шкіри.

Кокосова олія проти розтяжок

У кокосовій олії міститься колосальна кількість насичених жирних кислот, тому воно може використовуватися для догляду за шкірою і волоссям з великим успіхом. Допоможе воно і в тому, щоб прибрати розтяжки на животі або стегнах. Однак для того, щоб використання кокосової олії принесло бажаний результат, необхідно купувати виключно кокосову олію холодного віджиму, в якій збереглися всі корисні речовини.

Арганова олія проти розтяжок

Арганова олія є досить легкою  за своєю структурою, що дозволяє ій швидко проникати і вбиратися в клітини шкіри, роблячи її більш м’якою і шовковистою. Арганова олія може використовуватися як для профілактики, так і для позбавлення від розтяжок, оскільки вона  є потужним стимулятором вироблення не тільки колагену, а й еластину шкіри. Линолієва кислота, якої в олії аргана в 3 рази більше, ніж в оливковій, відіграє важливу роль у збереженні цілісності клітин, а токоферол допомагає захищати шкіру від дії вільних радикалів.

Як використовувати олії проти розтяжок

Всі перераховані вище олійки бажано не просто втирати в шкіру, а використовувати в сукупності хоча б з легким масажем, який допоможе олії краще вбратися, а також додатково стимулює кровопостачання, а, значить, живлення і відновлення клітин шкіри. Для отримання результату, проводити процедури необхідно регулярно протягом декількох тижнів або навіть місяців.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *