Home / Твоя краса / Обличчя / Очищення обличчя хлоридом кальцію

Очищення обличчя хлоридом кальцію

Однією з найприємніших турбот для жінки є догляд за обличчям, важливе місце в якому посідає очищення шкіри від бруду, залишків шкірного жиру, косметики і ороговілих клітин. Допомагають у цьому жінкам різні маски, які очищають, лосьйони і склади для пілінгу.

Щоб справити якісну чистку обличчя зовсім необов’язково записуватися на прийом до косметолога, це можна зробити самостійно вдома. Для цих цілей використовуються різні склади, але найпопулярнішим останнім часом стало очищення обличчя хлоридом кальцію.

Очищення обличчя хлоридом кальцію: що потрібно для процедури?

Очищення обличчя хлоридом кальціюПерше що потрібно запам’ятати, збираючись зробити очищення обличчя хлоридом кальцію, ця процедура є хімічним пілінгом, тому самовільно змінювати кількість інгредієнтів або тривалість процедури категорично заборонено.

Основна діюча речовина – 5% або 10% хлористий кальцій. Крім нього знадобиться брусочок м’якого дитячого мила і ватні диски. Перед проведенням процедури з використанням хлориду кальцію для обличчя потрібно проконсультуватися з дерматологом і косметологом щодо можливості її застосування у вашому, окремо взятому випадку.

Також варто переконатися в тому, що у вас відсутня алергія на компоненти, що використовуються при очищенні шкіри. Якщо все гаразд і алергії немає, можна приступати дя очищення обличчя хлоридом кальцію.

Як робити очищення обличчя хлоридом кальцію?

Перед проведенням очищення обличчя хлоридом кальцію необхідно очистити від косметики, бруду і гарненько просушити. Далі очищення обличчя хлоридом кальцію вдома буде проходити в 3 етапи:

Нанести хлорид кальцію за допомогою ватних дисків акуратними втираючими рухами. Почекати поки утвориться плівка на шкірі, повторити нанесення ще 2-3 рази. При появі відчуття стягнутості шкіри, потрібно переходити до другого етапу;

Намилити руки дитячим милом і намастити утворилася пінкау на шкірі обличчя. Акуратно потерти утворену плівку. Як тільки хлорид кальцію і мило вступлять в реакцію, на шкірі з’являться пластівці або катишки з відмерлих клітин. Вмиватися милом слід до повного очищення обличчя хлоридом кальцію від них;

Сполоснути обличчя тепленькою водичкою до повного усунення мила, промокнути рушником або паперовою серветкою і намастити пом’якшувальний крем. Процедура використання кальцію хлориду для пілінгу обличчя дуже простенька, але ефективна. Помітити позитивні зміни в стані шкіри можна буде вже після першого сеансу.

Однак не варто дуже старатися, радіючи миттєвого ефекту, і занадто часто використовувати очищення обличчя хлоридом кальцію. Частота безпечного застосування цього засобу становить один раз на 30 днів не частіше. Щоб ефект очищення й омолодження зберігався, рекомендується чергувати подібну чистку з іншими засобами.

Очищення обличчя хлоридом кальцію: переваги

Маска для обличчя з хлоридом кальцію має ряд переваг в порівнянні з іншими аналогічними засобами. У їх число входять:

ефективне і швидке очищення пір від закупорювання їх від бруду і потових виділень;

освітлення шкіри на 1-2 тони;

можливість використання володарками всіх типів шкіри;

дешевизна компонентів маски. Найбільше така чистка підходить для жирного та комбінованого типу. Інструкція по застосуванню цього складу дозволяє його використовувати навіть при наявності незначних запалень на шкірі.

Очищення обличчя хлоридом кальцію: застереження

Щоб уникнути запалення шкіри, потрібно виконувати всі інструкції по застосуванню кальцію хлориду для обличчя, які вам дав дерматолог або косметолог; При виконанні очищення обличчя хлоридом кальцію може з’являтися легке відчуття печіння – це нормально.

Але якщо відчуття дуже інтенсивні, процедуру потрібно терміново припинити і швидко змити маску для обличчя;

Проводити очищення потрібно увечері, оскільки шкіра після неї може почервоніти і буде потрібний час для відновлення її нормального кольору і текстури;

Мило використовується для маски має бути натуральним, інакше реакція шкіри може бути непередбачуваною. Ефект від проведення пілінгу з використанням дитячого мила і хлористого кальцію обов’язково порадує будь-яку жінку.

Однак така маска з хлоридом кальцію не повинна стати єдиним засобом підтримки шкіри в гарному стані.


Check Also

Міцелярна вода – користь та шкода застосування

Багато жінок зранку наносять на обличчя макіяж, в результаті чого весь день шкірі доводиться бути …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.