Home / Твоя краса / Нігті / Новий нейл-арт: мармурові розводи у відтінках денім

Новий нейл-арт: мармурові розводи у відтінках денім

Прийом з смугами зубочисткою по вологому лаку знайшов нове прочитання. Мармурові розводи робити навіть простіше, ніж розбиті смуги, тому що навички малювання не будуть потрібні точно.

Знадобляться три відтінки лаку: чорно-синій, світло-синій або бірюза, білий. Плюс верхнє захисне покриття, а також звичайна зубочистка.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 1.

Працюємо з кожним нігтем окремо, оскільки потрібно, щоб черговий шар лаку не висихав. Для цього кладіть лак більше, ніж зазвичай, більш товстим шаром. Для початку покрийте ніготь чорно-синім лаком.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 2.

Синім або бірюзовим лаком, прямо поверх не просохлого  покриття поставте краєм пензлика точки різного діаметру, і можна навіть не суворої круглої форми, це не так важливо. Головний принцип – точки повинні розміщуватися рівномірно по всій нігтьовій  пластині.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 3.

Білим лаком (знову ж, по не попросохлим шарам) слід поставити дрібні точки поверх бірюзових. Рівність точок не має принципового значення.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 4.

Дійте швидко, поки шари не висохли! Візьміть зубочистку і проведіть по нігтю паралельно вертикальні смуги, починаючи від лунки до краю нігтя.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 5.

Верхнє покриття. Якщо вас влаштовує все, що вийшло, то наносите верхнє покриття тоді, коли закінчите дизайн на всіх нігтях. Якщо ж ви думаєте, що малюнок вийшов занадто різким, і добре б його трохи розмити, то прозорий лакможна нанести по не дуже просохлому нігтю, тоді контраст трохи згладиться.

Check Also

Місячний календар манікюру на грудень 2020 року

Місячний календар манікюру на грудень 2020  року  допоможе правильно спланувати справи, вибрати найбільш вдалий час …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *