Home / Твоя краса / Нігті / Новий нейл-арт: мармурові розводи у відтінках денім

Новий нейл-арт: мармурові розводи у відтінках денім

Прийом з смугами зубочисткою по вологому лаку знайшов нове прочитання. Мармурові розводи робити навіть простіше, ніж розбиті смуги, тому що навички малювання не будуть потрібні точно.

Знадобляться три відтінки лаку: чорно-синій, світло-синій або бірюза, білий. Плюс верхнє захисне покриття, а також звичайна зубочистка.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 1.

Працюємо з кожним нігтем окремо, оскільки потрібно, щоб черговий шар лаку не висихав. Для цього кладіть лак більше, ніж зазвичай, більш товстим шаром. Для початку покрийте ніготь чорно-синім лаком.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 2.

Синім або бірюзовим лаком, прямо поверх не просохлого  покриття поставте краєм пензлика точки різного діаметру, і можна навіть не суворої круглої форми, це не так важливо. Головний принцип – точки повинні розміщуватися рівномірно по всій нігтьовій  пластині.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 3.

Білим лаком (знову ж, по не попросохлим шарам) слід поставити дрібні точки поверх бірюзових. Рівність точок не має принципового значення.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 4.

Дійте швидко, поки шари не висохли! Візьміть зубочистку і проведіть по нігтю паралельно вертикальні смуги, починаючи від лунки до краю нігтя.

Нейл-арт: мармурові розводи  Крок 5.

Верхнє покриття. Якщо вас влаштовує все, що вийшло, то наносите верхнє покриття тоді, коли закінчите дизайн на всіх нігтях. Якщо ж ви думаєте, що малюнок вийшов занадто різким, і добре б його трохи розмити, то прозорий лакможна нанести по не дуже просохлому нігтю, тоді контраст трохи згладиться.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.