Home / Дозвілля / Новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку

Новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку

Всі ми чекаємо настання Нового 2018 року, але ніхто не знає, що ж буде відбуватися в нашому житті протягом наступного року. Але, судячи з того, що володаркою майбутнього року стане жовта Собака, вона обіцяє бути такою же спокійною, як вона сама. Звичайно, це припущення не поширюється на всі знаки зодіаку, хоча загальні риси все ж будуть. Про новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку піде

Новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку

Стихія символу цього року – земля, а це означає, що він буде наповнений умиротворенням і розсудливістю. Тому, наразі стане не найідеальнішим для якихось необдуманих вчинків, і ви, швидше за все, зазнаєте невдачі в такій справі. Майбутній рік стане кращим часом для налагодження сімейних відносин. Тому слід відсунути на другий план роботу, і присвятити цей час найдорожчому, що є в житті – сім’ї.

А ось зрад Собака не терпить, тому за такі вчинки людина може бути покараний. Це може позначитися не тільки на сімейних відносинах, а й на інші життєві аспекти.

Новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку. Яким буде 2018 рік для людей, народжених в рік Собаки?

Людина, яка народилася в цей рік, перейняла від собаки тільки кращі її якості – відданість, чесність і працьовитість.

Вона  завжди оточує турботою близьких їй людей, крім того, така людина буде чесною і ввічливою з незнайомими людьми. До того ж, вона  ніколи не кине в біді навіть ворога, тому на неї точно можна покластися.

Завдяки цьому року,  в серці кожної людини прокинеться добро. Вона згадає про все хороше, що для неї зробили інші, і захоче відплатити тим же.

В загальному, цей час буде найбільш сприятливим для допомоги іншим, адже за такий вчинок ви будете точно нагороджені долею.

Новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку – гороскоп для всіх знаків

Отже, давайте ж розглянемо гороскоп на новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку, для того, щоб знати, до чого нам прагнути, а яких ситуацій краще уникати.

На передодні нового року, всім цікаво дізнатися, яким буде 2018 для знаків зодіаку. Розберемося з усім докладно.

Овен

Якщо весь наступний рік Овен буде наполегливо працювати, то його чекає величезний успіх в будь-якій справі. Це стосується не тільки роботи, але і відносин з іншими людьми.

Велику увагу слід приділити своїм життєвим цінностям, а точніше, не забувати про них і як можна краще оберігати. Перестаньте бути імпульсивними, і почніть продумувати заздалегідь кожен важливий крок у своєму житті.

Навчіться слухати близьких вам людей, і розуміти те, що вони намагаються донести до вас. Тільки таким чином, вам вдасться досягти порозуміння в родині.

Замість того, щоб засуджувати або дорікати їх у чомусь, спробуйте поставити себе на їх місце, і продумати свій план дій, якщо це можливо.

За свою завзятість Овен буде винагороджений підвищенням на роботі, що найкращим чином позначиться на його фінансовому становищі.

Але це не означає, що після першого важкого тижня на роботі вас відразу ж і підвищать. Доведеться неабияк потрудитися якийсь час, але зате ви отримаєте те, чого хочете.

У плані бізнесу, краще не поспішати для того, щоб не зіпсувати все якимось імпульсивним рішенням. Почекайте трохи, адже терплячі люди завжди отримують краще.

Присвятіть наступний рік свого способу життя, а точніше спрямуйте всі сили на поліпшення його якості. Позбавтеся від вагона шкідливих звичок, займіться ранковими пробіжками і складіть здорове меню з корисних продуктів.

Тілець

Цей рік для Тільця обіцяє бути наповнений удачею у всіх початківих справах, тільки якщо він набереться трохи терпіння.

Йому не вистачає зібраності, тому в наступному році, йому якраз буде над чим попрацювати. Адже успіх Тільця залежить тільки від серйозності його ставлення до важливих справ.

Готуйтеся до зустрічей з новими людьми, які будуть займати далеко не останнє місце у вашому житті.

Можливо, саме в цьому році вам пощастить зустріти ту людину, з якою ви будете по-справжньому щасливі.

Жовта Собака радить більше часу проводити зі своїми рідними людьми. Оточіть свою сім’ю турботою і любов’ю, і вона стане для вас кращим захистом від життєвих негараздів і бід.

Наступний 2018 рік покаже, хто з близьких людей є справжнім другом, а хто, весь цей час, прикривався під його маскою. Це допоможе запобігти масі неприємних несподіванок у майбутньому.

У плані фінансів, Тільці отримають те, чого вони насправді заслуговують. Тут все вимірюється бажанням і завзяттям, тому натисніть на потрібні кнопки для того, щоб поліпшити своє становище.

Здоров’я обіцяє бути міцним, якщо ви зможете утриматися від придбання нових шкідливих звичок.

Особливу увагу варто приділити утриманню від вживання алкогольних напоїв, тим більше, якщо є схильність до такого виду залежності.

Близнюки

Рік Собаки змусить Близнюків відчути гостру потребу в спілкуванні зі своїми рідними людьми. Вони почнуть цінувати свою сім’ю, і проводити набагато більше часу в її колі.

Якщо ви не знайшли ще свою другу половинку, то наступний рік допоможе вам в цьому. Ви забудете про інші життєві труднощі, адже сім’я для вас буде на першому плані.

Постарайтеся закінчити всі давно розпочаті справи для того, щоб вони не привели до утворення нових проблем. Тому, вам необхідно максимально зібратися, щоб вирішити всі турбуючі вас питання.

Новий рік буде наповнений романтикою, яку вам забезпечить ваша друга половинка. Цінуйте свою близьку людину, і дайте йому зрозуміти, що він коханий. А ось якщо Близнюки зважаться на зраду, то це може зруйнувати все їхнє життя, буквально в один день.

Часу на кар’єру у Близнюків явно не буде, адже весь потік енергії буде спрямований на сім’ю.

Тому, кар’єрних стрибків чекати не варто, а значить, і змін у фінансовому становищі можна теж не чекати. Навпаки, постарайтеся почати економити, так як, погодьтеся, гроші у вас і так довго не затримуються.

Не забувайте про своє здоров’я, адже в майбутньому році вас може чекати загострення давно забутого хронічного захворювання. Займіться профілактикою, і, можливо, вам вдасться уникнути недуги.

Рак

Рік обіцяє бути важким, тому розслаблятися Ракам не слід. Він буде наповнений масою випробувань і проблем, які тільки допоможуть вам стати сильнішими.

Майбутній рік допоможе вам проявити свої сильні сторони. При бажанні, ви з легкістю впораєтеся з позбавленням від зайвої ваги або шкідливих звичок.

Крім того, ви відчуєте бажання у відновленні втрачених зв’язків. Можливо, вам захочеться відвідати давніх друзів або родичів.

У 2018 році жовтої земляної  Собаки Ракам варто підготуватися до стрімкого розвитку любовних відносин. Тільки постарайтеся не зіпсувати все своїми безпричинними ревнощами.

Цей час буде ідеальним для проведення ремонтних робіт, які ви давно відкладали «на потім». Доведеться витратити кругленьку суму на покупку нових меблів, але це навряд чи сильно вдарить по бюджету.

У першій половині року можуть виникнути деякі фінансові проблеми, але вже через півроку все налагодиться, і ви знову зможете ні в чому собі не відмовляти.

Для того, щоб зберегти своє здоров’я, Ракам достатньо буде просто поїхати відпочивати. Купуйте квиток в один кінець, і забудьте про всі побутові проблеми.

Лев

В цьому році Леви покажуть свої найсильніші сторони в професійному плані. Але для цього їм потрібно зосередити всю свою увагу на важливих робочих справах, щоб не зробити несправних помилок.

Зверніть увагу на своє житло, яке, напевно, давно потребує ремонту. Влаштуйте перестановку в звичній для вас кімнаті, що допоможе вам мислити абсолютно по-іншому.

У новому році краще не покладатися на одну лише удачу, адже це може зруйнувати всі ваші плани. Будьте уважнішими, обдумуючи і зважуючи всі рішення.

Через свою надмірну вимогливість до протилежної статі, Левам так і не вдасться зустріти свою другу половинку в майбутньому році. Але це зовсім не означає, що романів від цього стане менше.

У плані фінансів, вам краще утриматися від великих покупок, які можуть досить сильно вдарити по бюджету.

Для підтримки здорового стану свого тіла, бажано зайнятися легкими фізичними вправами, а також приділити увагу правильному харчуванню.

Діва

Цей рік для Діви може бути дещо важким саме психологічно. Тому постарайтеся не «відриватися» на своїх рідних людях. Заваріть собі м’ятний чай і прийміть гарячу ванну, і всі проблеми здадуться не такими вже й серйозними.

Ваша сім’я потребує вашої підтримки, не тільки моральної, а й фінансової. У них можуть виникнути деякі проблеми, вирішення яких буде залежати тільки від вас. Але вони швидко вирішаться, тому не хвилюйтеся.

Любовні стосунки з другою половинкою будуть супроводжуватися розумінням і підтримкою. Така людина буде надихати Діву на досягнення нових висот.

Якщо ви, вже який рік, збираєтеся відкрити свою справу, то час настав. Наступний рік не віщує втрати грошей або руйнування планів.

Ваш організм може дати деякі збої в роботі тільки, якщо ви будете перевантажуватися. Хоча б іноді приділяйте час тільки собі.

Терези

Рік, що минає для Терезів повинен закінчитися аналізом власного життя для того, щоб зрозуміти, які помилки краще не робити в новому році. Звертайте увагу на знаки, які посилає вам Всесвіт, це допоможе вам налагодити своє життя.

Приділіть увагу своїй коханій людині, напевно, вона потребує вашої допомоги, коли ви цього не помічаєте. Не приховуйте свої почуття, покажіть, наскільки сильно ви любите його.

Якщо ви задумали серйозний ремонт, то будьте обережні, адже є висока ймовірність травмування під час цього складного процесу. Напевно, перед початком такої роботи, вас будуть переслідувати знаки, які краще не ігнорувати.

Символ майбутнього року радить прислухатися до Всесвіту, адже нічого в цьому житті не відбувається просто так. Знаки лише підкажуть вам, на що звернути увагу, а чого краще і зовсім не робити.

На роботі можуть виникнути проблеми, які стосуватимуться інтриг і пліток. Ваше завдання – просто робити свою справу сумлінно, і ваша праця буде винагороджена.

Фінансова стабільність буде присутня  в житті Терезів, але це не означає, що можна витрачати гроші направо і наліво.

Здоров’я у Терезів буде міцним, якщо не захоплюватися лікуванням вигаданих захворювань. Почніть правильно харчуватися, адже є ризик отримання отруєння.

Скорпіон

Людям, які народилися під цим знаком, слід спрямувати всі свої сили на досягнення поставленої мети. Попрацюйте над якістю навичок спілкування з іншими людьми, і навчіться хоча б трохи відкриватися близьким людям.

У 2018 році Скорпіонам представиться можливість проявити себе в професійному напрямку. Удача буде на вашому боці, не сумнівайтеся. Тут головне не поспішати, а робити все поступово і розмірено.

Сімейне життя Скорпіона буде наповнене яскравими емоціями. Скандали будуть змінюватися різким проявом ніжності, яка буде супроводжуватися сюрпризами. Якщо вам ще не пощастило зустріти свою любов, то майбутній рік подарує вам її.

Цей час виявиться ідеальним для нових починань. Саме час втілити в життя свою найзаповітнішу мрію, повірте, втілення буде успішним.

Робота вимагатиме наполегливості, якого Скорпіонам не віднімати. Проявіть всю свою відповідальність, властиву вам, і це допоможе домогтися успіху.

А ось здоров’я може порушити ваші плани, тому слід відмовитися від цілодобових гулянь і шкідливих звичок.

Стрілець

Для Стрільців майбутній рік виявиться досить сприятливим, адже удача, як і завжди, буде на їхньому боці. Вас чекає подорож з коханою людиною, яка допоможе вашим відносинам спалахнути новим полум’ям кохання.

Стрільця чекає маса нових знайомств, які зіграють свою роль в його житті. Йому варто перестати лінуватися, і зайнятися улюбленою справою, про яку він завжди мріяв.

Займіться самовдосконаленням, і це приведе вас до успіху, адже Стрільцям так властива  працьовитість, за яку вони завжди винагороджуються.

Тривала і важка робота, яка принесе свої плоди, але не поспішайте – на все свій час. Навчіться розподіляти свій час, адже це єдина перешкода, яка відділяє вам від успіху.

Не забувайте і про здоров’я, яке може підвести вас в будь-який момент. Займіться профілактичними процедурами, адже часті хвороби виб’ють вас зі звичного ритму.

Козеріг

Цей рік буде неймовірно вдалим для Козерогів, причому, для досягнення успіху їм не доведеться особливо напружуватися. Це не може не стати приводом для заздрості, але стримані Козероги навчаться ігнорувати це.

Настав саме час для того, щоб показати свої приховані здібності. Розвивайте їх, і успіх не змусить себе чекати.

Сімейне життя буде наповнене гармонією, розумінням з боку другої половинки. Але все це буде можливим тільки, якщо Козеріг переступить через свою впертість і усвідомлює скоєні помилки.

У плані роботи, готуйтеся до максимальної завантаженості, після якої вам буде потрібний тривалий відпочинок. Робота буде віднімати багато часу, але кохана людина завжди буде тільки на першому місці.

Великих проблем з фінансами не виникне, але все ж, краще не витрачати гроші даремно. Можливо, друга половина року зажадає великої покупки, тому прибережіть кошти.

Здоров’я не повинно вас підвести, але не варто забувати і про профілактику. Займіться легкими фізичними навантаженнями.

Водолій

Цей знак і так завжди тягне на пригоди, але наступний рік просто поб’є всі рекорди. Але не перестарайтеся з імпульсивністю, нехай ваші пригоди будуть частково продумані. Загалом, краще зібратися і не робити необдуманих вчинків.

Що ж стосується особистого життя, то тут вас чекають майже італійські пристрасті. Адже ви, Водолії, завжди запальні, тому ви не зможете втриматися і не з’ясувати стосунки.

Візьміть себе в руки і згадайте, за що ви любите цю людину. Застава міцних відносин – відкритість, так діліться зі своєю другою половинкою навіть найпотаємнішим.

Ставтеся до роботи відповідально, і виконуйте її максимально якісно, тоді ймовірність того, що вас незабаром підвищать, значно зросте.

Ваше фінансове становище може покращитися, якщо ви докладете ще трохи зусиль. Постарайтеся не давати гроші в борг, це може вплинути на ваші доходи.

Згадайте про своє здоров’я, адже воно в цьому році може вас трохи підвести.

Риби

Цей знак відрізняється своїм спокоєм, тому людина, яка родилася за ним, в новому році буде відчувати себе «як риба у воді». Але, не дивлячись на це, рік буде насичений приємними подіями, до яких потрібно заздалегідь підготуватися. Займіться своєю зовнішністю, і навколишні вас люди не залишаться байдужими.

У майбутньому році Рибам навряд чи «світять» нові відносини, а ось зміцнення вже створеного союзу буде успішним. Терпіння Риб допоможе зберегти відносини, адже вони вміють контролювати свої емоції.

Майбутній рік буде сприятливим для вдосконалення своїх навичок в тій чи іншій сфері. Якщо Риби зможуть переступити через себе і погодитися з деякими робітниками нюансами, то їх, ймовірно, чекає підвищення.

На початку року краще уникати витрати великих грошей, але вже до кінця року ви зможете придбати те, про що мріяли довгий час.

Здоров’я Риб може підвести лише в разі ведення неправильного способу життя. В іншому ж, досить буде простою профілактикою.

Кожного із знаків чекають свої злети і падіння, але в будь-якому випадку, цей рік обіцяє бути неймовірно цікавим.

До того ж, прочитавши гороскоп на новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку, у нас є всі шанси зробити майбутній рік не схожим на попередні. Налаштовуйтеся на позитив, і все буде саме так, як ви задумали.

Подарунки на новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку

Всі ми не тільки по-різному відзначаємо новорічні свята, а й до вибору подарунків підходимо кожен по-своєму. Хтось купує банальні сувеніри, хтось переймається трохи більше і підходить до вибору більш педантично, дізнаючись інтереси одержувача.

Ми ж пропонуємо вам дізнатися, які подарунки робити на новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку, що подарувати тому чи іншому знаку на ці новорічні свята. Погодьтеся, в цьому є щось незвичайне і навіть містичне!

І, перш ніж почнемо, не забувайте, що найголовніше – зустріти Новий рік весело в хорошій, дружній компанії, тоді і обмін презентами стане приємним.

Що подарувати Овнам на Новий рік

Починаючи з найпершого знака, потрібно відразу помітити, що його представники цінують практичність і оптимальність. Овни дуже не люблять непотрібні подарунки, все повинно приносити користь.

Так як представники цього знака зодіаку зазвичай зайняті вирішенням щоденних проблем і, як правило, часу на приємний відпочинок у них не залишається, то можна в якості подарунка на Новий рік 2018 піднести те, що принесе нові враження і незабутні емоції. Це може бути цікава незвичайна поїздка або фотосесія, якій у нього (неї), можливо, ще не було.

Для цих людей велику роль грає упаковка. Потрібно постаратися, щоб вона була якомога яскравіше, а саме вручення – несподіване. Тоді подарунок буде дійсно незабутнім, а приємне враження залишиться на весь рік.

Який презент зробити Тільцям

Тільці, як і Овни, у всьому практичні, тому новорічний подарунок, який не приносить ніякої користі в їх справах, не буде оцінений з їх боку.

Представники цього знака зодіаку дуже люблять вартуючі подарунки, що відрізняються шиком. Потрібно постаратися добути такий презент, аналога якого не буде ні у кого більше, ось тоді Тілець буде в захваті. Крім того, оцінить смак самого дарувальника і обов’язково віддячить. Якщо подарунок – прикраса, то він повинен бути обов’язково з дорогоцінними каменями. Тілець не любить дешевих подарунків, навпаки, цінує розкіш.

Вибираємо новорічний подарунок Близнюкам

Давно всі начулися про подвійність Близнюків, про спонтанний характер і несерйозності в прийнятті рішень. Ось звідси і треба починати будувати плани на подарунки для Близнюків на Новий рік 2018.

Представники цього знака зодіаку оцінять практично будь-який подарунок, аби він був зроблений від душі, так як головне для них – увага. Близнюки будуть раді як дуже рідкісній, так і незамінній в побуті речі.

Так як близнюки дуже допитливі, то подарунок, пов’язаний з розширенням їх кругозору, буде високо ними оцінений. Це може бути хороша цікава книга або ще краще, подорож в країну, в якій представник цього знака ще не був. Мабуть, це буде незрівнянним подарунком, так як Близнюки люблять жити новими враженнями та емоціями.

Не потрібно довго ламати голову над упаковкою, краще добре подумати про зміст, так як для цих знаків останнє якраз набагато важливіше.

Подарунок для Раків на Новий рік

Мало хто знає, що Раки люблять що-небудь колекціонувати. Виходячи з цього, можна поповнити наявну колекцію представника цього знака зодіаку, чому він буде дуже радий.

Раки цінують подарунки, які принесуть їм користь у побуті, але важливо, щоб користувалися вони ними особисто. Запасливість Раків може зіграти на руку тому, хто дарує презент, оскільки, якщо людина дарує те, що вже є у Рака, він не поставить в незручне становище і щиро з задоволенням прийме такий подарунок. Для Рака вручення не менш важливе, ніж сам презент.

Що піднести Левам

Подарунок для Льва на новий 2018 рік собаки по знакам зодіаку потрібно вибирати особливо ретельно. По-перше, потрібно зробити такий презент, який відповідає статусу представника цього знака Зодіаку. По-друге, важлива сама процедура вручення подарунка – як правило, це повинна бути урочиста атмосфера, так як у Левів вишуканий тонкий смак.

В якості подарунка їм можна вручити трофейну зброю або дорогі парфуми. До речі, він не відмовиться від золотих прикрас або елітного автомобіля. Леви також оцінять як різні речі для відпочинку, так і предмети антикваріату.

Подарунки для Дів

Якщо ще мучить питання про те, що подарувати на Новий рік Дівам, то без коливань можна купувати речі домашнього вжитку. Діви будуть раді будь-якій побутовій  техніці  та посуду. Для них важливі не тільки самі предмети побуту, а й те, щоб вони послужили прикрасою для їхнього будинку. Діловим Дівам ідеально підійдуть як подарунок щоденники, візитниці або електронні перекладачі.

Що подарувати на Новий рік Терезам

У представників знака зодіаку Терезів, як відомо, вишуканий смак, тому вони оцінять в першу чергу естетичний вигляд новорічного подарунка. Причому це стосується не тільки упаковки, а й самого складового презенту. Оригінальність повинна бути невід’ємною частиною подарунка для Терезів.

Також вони оцінять саморобні сюрпризи. Тому, якщо не знайшлося відповідного в магазині, то можна написати їх портрет або скласти вірш в їх честь, вони будуть вдоволені. Якщо дарувати косметику Терезам, то тільки якісну і дорогу.

Вибираємо презент для Скорпіонів

Скорпіони – рідкісні цінителі незвичайних подарунків, наприклад, книг і журналів про історію, кухні або археології. Також вони здивуються і зрадіють подарунку на Новий рік у вигляді пристроїв останніх моделей і взагалі будь-яких високоякісних винаходів.

У презенті для Скорпіонів повинна бути дуже гарна, але в той же час скромна упаковка, слід добре запакувати його, щоб було відчуття секрету, таємниці, яке так люблять представники цього знака.

Робимо подарунок Стрільцям

Стрільця найкраще дарувати все, що пов’язано з подорожами. Це може бути як спорядження для туризму, так і путівка на острів. Дуже високо оцінять такий новорічний подарунок, як квиток на концерт будь-якого артиста, особливо це важливо для жінок-стрільців.

Що можна подарувати Козерогам

Для Козерога найкращим чином підійдуть подарунки, які підкреслюють повагу дарувальника до них. Для них дуже важливе душевне тепло, тому потрібно звернути увагу на речі, які здатні зігріти. Не потрібно дарувати непотрібні подарунки.

Готуємо презент Водоліям

Водолії оцінять оригінальні подарунки на Новий рік 2018, так як у них є смак. Допитливість Водолія підкаже, що підійдуть як непередбачувані, так і класичні презенти. Вони будуть раді і картинам, і модним аксесуарам. Цікавим подарунком для Водоліїв може стати стильний одяг або квиток в екзотичну країну.

Міркуємо над подарунком для Риб

Творчі Риби будуть раді незвичайним новорічним подарункам. Тому можна піднести їм незабутню фотосесію або що-небудь пов’язане з творчістю, наприклад, навчальні заняття зі створення панно. Вони опиняться в повному захваті від подарунків, пов’язаних з мистецтвом, культурою та романтикою.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *