Існує безліч різних варіантиків аксесуарів у вигляді півника. Для їх створення не потрібно якихось особливих матеріалів. Всі необхідні елементи можна легко відшукати у себе вдома. Пропонуємо цікаву підбірку, як робиться в різних техніках новорічний півник своїми руками.
Новорічний півник своїми руками. Як зробити фігурку півника з листкового тіста?
Цей сувенір дуже простий у виготовленні. Це означає, що до процесу роботи над півником можна підключити дітей. Їм таке заняття обов’язково припаде до смаку. Для початку потрібно замісити тісто. Бажано використовувати для цього міксер.
Будуть потрібні такі інгредієнти:
- борошно (двісті грам);
- сіль (1/2 скляночки);
- водичка (сто двадцять п’ять грам);
- клей ПВА (двадцять грам).
Замісити тісто, деталі необхідно зробити окремо один від одного, а після – з’єднати в єдину фігурку. Для того щоб зробити гребінець, потрібно вирізати півколо, а після – надати йому бажану форму.
Дзьоб зробити також дуже просто. Для цього скачують тісто в формі морквиночки і розрізають її на навпіл. Очі півника – це дві невеликих за розміром кульки. Хвіст – чотири крапельки, з’єднані між собою. Крила – це крапелька з прорізами. Склеїти деталі в одне ціле допоможе звичайний клей або водичка.
Найбільше дитині сподобається процес розфарбовування готової фігури. Для цього можна використовувати акварель або гуаш. Новорічний півник своїми руками готовий. Такою іграшкою прикрашають святковий стіл, вішають на ялиночку або дарують гостям як сувенір.
Ялинкова іграшка. Новорічний півник своїми руками в яйці
Такі чарівні саморобні ялинкові іграшечки обов’язково сподобаються абсолютно всім.
Для виготовлення вам будуть потрібні курячі яйця, харчові барвники або акрилові фарби, жовті в’язальні ниточки, клей, живі очі і декоративна мотузка.
Розбийте куряче яйце таким чином, щоб отвір вийшов збоку на шкаралупі. Видаліть білок і жовток, промийте шкаралупу і дайте можливість добре просохнути.
Тепер приступайте до фарбування. Ви можете пофарбувати яєчну шкаралупу харчовими барвниками, як це роблять багато на свято Великдень або ж скористатися акриловими фарбами. Поки шкаралупа висихає можна приступити до створення самих півників.
З жовтих в’язальних ниточок зробіть помпони. Приклейте до них живі очі і дзьобик. Помістіть жовте курчатко-півника всередину кольорової шкарлупки.
До верхньої частини шкаралупи приклейте декоративну мотузку, за яку іграшку можна буде повісити на новорічну ялиночку.
Новорічний півник своїми руками з пластикових пляшечок
Щоб зробити такого цікавого півника нам знадобляться такі матеріали
кілька порожніх пластикових пляшечок;
одноразові пластикові тарілочки;
пластиковакулька для настільного тенісу;
кілька одноразових кольоровеньких стаканчиків;
два види скотча – звичайний і двосторонній;
ножнички;
степлер;
фломастер або ж маркер.
Спершу у пляшечок потрібно відрізати верхівочки, а з основ, які підганяються під необхідний розмір майбутнього виробу, виготовляється тіло півничка. При цьому частинки пластикових пляшечок вставляються одна в іншу і фіксуються за допомогою скотча;
Виготовляємо шию півника, для чого знадобляться одноразові стаканчики. Найкраще вибирати кольоровий одноразовий посуд. Стаканчики знизу надрізають тоненькими смужечками, щоб вийшла мальовнича бахрома, а потім надягають один на інший. Добре, якщо у вас під ручками є маленький стаканчик, який потрібний для того, щоб завершити цю частинку виробу. Якщо немає, то можна використовувати звичайнісінький стаканчик, краєчок якого обрізається на висоті 3-4 см.
З кульки потрібно зробити голову півника. Для цього знадобиться пластикова тарілочка червоненького кольору, з якої слід вирізати дзьобик, борідку і гребінець. Дзьобик робиться у вигляді розгорнутого конуса, краєчки якого з’єднуються степлером. Всі де тальки закріплюються до кульки за допомогою двостороннього скотча. Оченятка вирізаються з біленького пластику, на якому фломастером потрібно намалювати зіниці.
З тарілочок виготовляємо хвостик декоративної пташечки. Для цього від краю тарілочкки слід відступити 2 см, провести окружність і по ній обрізати пластик, щоб вийшла дугоподібненька смужечка. Всього для хвостика їх знадобиться 7-10 штучок. В ідеалі варто використовувати різнокольоровенькі тарілочки різного діаметру. Хвіст півника збирається окремо – смужечки потрібно скріпити між собою степлером.
Із залишків тарілочок вирізаємо декоративні крильця.
Тепер потрібно зібрати всі детальки воєдино, прикріпивши їх до тулуба за допомогою декоративного скотча. Конструкція виходить досить крихкою, але цілком підходить для того, щоб прикрасити новорічний стіл.
Новорічний півник своїми руками. Об’ємний виріб з картону
Щоб зробити такий символ 2017 року, як новорічний півник своїми руками – необхідно підготувати щільний лист картону і багато кольорового паперу, таку саморобку зможе зробити дитина, яка вміє тримати в руках ножиці, все ж малюкові доведеться трохи допомогти. Крім матеріалів, варто підготувати дитячі ножиці і клей ПВА, він добре скріплює папір.
Для створення іграшки необхідно зробити конус з цупкенького паперу або коричневого картону, його краї склеюють між собою і дають час, щоб конус висох. Поки заготівля буде підсихати, можна приступити до створення пір’я, крил, дзьоба і чубчика для майбутньогої виробу. Щоб зробити пір’я, досить нарізати з паперу довгі смуги шириною 1,5-2 сантиметри, кожну з них надрізають по ширині не доходячи до краю кілька міліметрів. Отримані невеликі смужечки потрібно накрутити ножицями, отримані пір’я, які просто приклеюють по всій поверхні конуса по колу. Крила зробити також просто, для цього з коричневого паперу вирізується крило, його надрізають ножицями і закручують, після чого приклеюють на клей з двох сторін. Залишається зробити дзьобик і гребінець, з жовтого паперу можна зробити маленький конус, його приклеюють на саму верхівку конуса, а гребінець з червоного паперу прикріплюється з задньої частини конуса. Таким чином і виходить красивий і простий півник, залишиться тільки приклеїти йому очі.
Новорічний півник своїми руками з кави (гречки, рису або іншої крупи)
Півень – це красивий птах, який має свій характер і гордість, тому в майбутньому році цей птах буде правити справедливо. Варто зробити красиву річ зі своєю дитиною з кави або інших зерен, які мають коричневий колір. Якщо ж вдома не знайшлося ні кави, ні гречки, ні квасолі, то можна використовувати рис, його фарбують коричневою фарбою, після чого крупу використовують для створення аплікації. Для початку необхідно підготувати картон, краще взяти більш яскравий відтінок картону, також знадобиться хороший клей, який зможе утримати квасолю на картоні. Якщо ж для створення півника буде використана гречка або кава, то можна взяти і звичайний ПВА. На картон наносять контури майбутнього півника, спочатку це робиться простим олівцем, а потім контури обводять чорним маркером. На ті зони, де півень повинен мати коричневе забарвлення наноситься товстий шар клею, а потім вже висипають розчинну каву, гречку або укладають кавові зерна. Гребінець і дзьоб півничка можна зробити з паперу або ж з тканини, вони можуть мати об’єм. Очки можна намалювати або приклеїти. Хвостик можна зробити зі справжніх пір’я.
Новорічний півник своїми руками з фетру
Для цієї прикраси потрібно підготувати трохи різнобарвного фетру, ножиці і ниточки. Таку іграшку не тільки можна подарувати дитині, а й залучити її до роботи. Приємне проведення часу і унікальна іграшка Вам забезпечені.
В першу чергу потрібно підготувати ескіз, за яким потрібно вирізати деталі. Можна скористатися тим, що запропоновано нижче або ж візьміть аркуш паперу, олівець і намалюйте свій власний.
Шаблон з паперу потрібно перемалювати на фетр і за допомогою ножиць вирізати всі деталі.
Отримані деталі потрібно зшити яскравими ниточками, вони додадуть кінцевому виробу незвичайний вигляд.
Залишилося прикріпити до поробки дрібні деталі: очі, ніс, лапки на мотузочці.
Новорічний півник своїми руками. В’яжемо півника гачком і на спицях
Для жінок, який вміють в’язати, це буде ідеальним варіантом виготовити півника. Такий в’язаний новорічний півник своїми руками стане прикрасою кухні або спальні, а також підійде для подарунка.
Для виготовлення цієї саморобки вам знадобляться:
4 гудзики чорного кольору.
Тканина. Можуть стати в нагоді старе простирадло або інша щільна тканина. Забарвлення можна підібрати, яке вам більше подобається.
Гачки маленькі.
Ниточки 4-ох кольорів. Можна приготувати старі светри, які вже не потрібні. Це можуть бути вовняні або бавовняні нитки.
Виготовити символ можна наступним чином:
У найпершу чергу зробіть викрійку півника на папері або старих шпалерах. Виріжте її акуратно ножицями.
Перенесіть її на тканину, дотримуйтесь невеличкого відступу для шва по 5 міліметрів.
Зв’яжіть тепер голову півника і його тулуб. Для цього підійдуть ниточки сірого кольору.
Коричневим кольором вив’яжіть животик.
Червоним кольором зробіть гребінець і дзьоб.
В’язати можна окремо деталі або повністю виготовити півника цілком. Наповніть іграшку синтепоном, ватою або шматочками тканини, яку необхідно дрібно порізати. Пришийте символу 2017 року гудзики замість ока. Можна замінити гудзики намистинками зі старого намиста.
Новорічний півник своїми руками. Півник-магніт
Кумедний презент для товаришів можна зробити у вигляді півничка-магнітика. Його виготовлення не займе багато часу, а пташечка розвеселить одержувача і стане відмінненьким новорічним подаруночком. Щоб змайструвати виріб, запасіться:
пригорщею кавових зерняток
паєтками і стразами
клаптиком червоненького фетру
клаптиком мішковини
невеличким магнітиком
аркушем картончику
ниточками
гачечком
клейовим пістолетиком
На першому етапі роботи створюємо основу нашого виробу – вирізаємо з картончику тулуб і лапки півничка. Зафарбовуємо картончик в коричневенький колір. Після того, як детальки підсохнуть, ниточками прикріплюємо лапки до тулуба. Вирізаємо з мішковини крильце, приклеюємо його до тулуба. Обклеюємо заготовку зернятками кави – заповнюємо ними лапки і весь простір тулуба, не зайнятий крилом. З червоненького фетру вирізаємо гребінчик і сережку півника.
Прикріплюємо їх до заготівлі. З ниточок формуємо пишний хвостик, міцненько приклеюємо його до майбутнього магнітика. Використовуємо паєтки і стрази для прикраси півника – робимо з них оченятка, оформляємо крильце і хвостик. Коли всі де тальки будуть прикріплені, з внутрішньої сторонки наклеюємо мішковину і прикріплюємо до неї магнітик. Новорічний півник своїми руками готовий!