Головна » Твоя краса » Нігті » Новорічний манікюр 2015: загадковий

Новорічний манікюр 2015: загадковий

Прагнення жінок завжди виглядати ідеально – заслуговує найвищих похвал. Так непросто завжди виглядати стильно. Будь-які деталі потрібно приділити багато часу. Хочеться, щоб порядок та краса були не тільки на столі і в квартирі. Кожній хочеться стати королевою (та що там королевою!), єдиноособною господинею вечора. Святковий новорічний манікюр 2015 – займає особливе місце в боротьбі «за титул». Про основні тренди і оригінальні ідеї далі.

Новорічний манікюр 2015: біліше білого

Новорічний манікюр 2015 загадковий та елегантний

Новорічний манікюр 2015 з абсолютно білими нігтиками – беззаперечний тренд. Вони ідеально підійдуть для святкового манікюру. Навіть такий нехитрий колір має величезну кількість відтінків. А значить, вибір треба робити ретельно і зважено, спираючись на характеристику вашої шкіри.

Новорічний манікюр 2015 загадковий 1 Новорічний манікюр 2015 загадковий 2

Новорічний манікюр 2015: «Місячні» нігті

Новорічний манікюр 2015 в стилі «moon» залишається одним з найбільш популярних тенденцій за останні кілька років. Красу його в можливості поєднувати найнесподіваніші варіанти і створювати свою унікальну комбінацію

Лінія додасть пікантності та оригінальності вашим нігтиками. Провести її можна як завгодно, фон виключно світлий. Можна і просто пофарбувати куточки нігтів – це стане цікавою «геометричною» інтерпретацією.

Новорічний манікюр 2015 загадковий 3 Новорічний манікюр 2015 загадковий 4

Новорічний манікюр 2015: природність

Природні неяскраві і непомітні відтінки також вельми актуальні. Стиль «nude» можна застосувати не тільки до макіяжу. Нігтики ніжних природних відтінків вразять і порадують око. Гарний новорічний манікюр 2015:

Новорічний манікюр 2015 загадковий 5 Новорічний манікюр 2015 загадковий 6

Новорічний манікюр 2015: дивовижна пара

Оригінальною можна назвати ще одну новоявлену тенденцію у світі нігтьової естетики – новорічний манікюр 2015 в колір будь-якої деталі образу, макіяжу, одягу або волосся.

Новорічний манікюр 2015 загадковий 7

Дрібні рівномірні точки-горошинки нагадують візерунок на тканині. Це універсальний варіант під будь-який наряд. Такий манікюр освіжить образ і додасть йому грайливості. Головне зіграти на контрасті кольорів:

Новорічний манікюр 2015: блиск золота

Неймовірно популярним останнім часом став колір металік. Його можна зустріти в усіх колекціях поточного сезону. Не міг він не залишити слід і на наших нігтях. Немов вилиті з металу кігтики, декоративні елементи срібного або золото кольору, дрібні і великі блиски – все прийнятно і стильно.

Разом з миловидним нюдом симпатії дівчат завоювали пастельні приглушені тони. Ідеально такий варіант виглядає на коротких нігтях, та й у цілому довгі «кігті» залишилися в далекому минулому. Практичність і натуральність – на першому місці.

Новорічний манікюр 2015 загадковий 8 Новорічний манікюр 2015 загадковий 9

Новорічний манікюр 2015: веселі картинки

По-дитячому забавні і милі «маляки» на нігтиках стали вельми популярними. Легка недбалість і невигадливість у виконанні – і супермодний новорічний манікюр  готовий. Пофантазуйте на тему новорічних свят – і доречно, і стильно.

У свято хочеться чогось сміливого і незвичайного. Можна в такому випадку зробити вельми «ошатний» новорічний манікюр 2015. Модними вважаються цьогоріч нечисленні стрази, з тренда ще не вийшло покриття «Caviar». Все це можна зробити і в домашніх умовах.

Check Also

Місячний календар краси на березень 2018 року

Місячний календар краси на березень 2018 року

Нарешті настала весна, за якою ми всі скучили. Зима вже порядком набридла, хочеться нарешті зняти …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *